Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Lotheo - 11-09-2015 20:42

Nie zarabiam tutaj, ale wypadałoby przedstawić jakieś konkretne dowody, a nie obrzucać gównem kogo popadnie i bez konkretnych dowodów.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-09-2015 20:50

Do wczoraj ogólna liczba konwersji była w normie; dzisiaj dopiero zanotowaliśmy spadek. Jak pisałem - to jest naturalne w tym biznesie. Liniowa konwersja wyglądałaby podejrzanie.

Bardzo proszę też o nie insynuowanie nam podejrzeń.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 11-09-2015 20:58

(11-09-2015 20:50)LeadNow napisał(a):  Do wczoraj ogólna liczba konwersji była w normie; dzisiaj dopiero zanotowaliśmy spadek. Jak pisałem - to jest naturalne w tym biznesie. Liniowa konwersja wyglądałaby podejrzanie.

Bardzo proszę też o nie insynuowanie nam podejrzeń.


bardzo dziwny spadek z 16 % nagle 8 % tak jak byscie ucinali zreszta na wszystkich serwisach jest dobry start na poczatek


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-09-2015 21:06

Nie jesteśmy "wszystkie serwisy". Nic nie ucinamy.

I nie jesteśmy wielbłądem.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - cutespider - 11-09-2015 21:27

Problem w tym że nie chodzi o konwersje tylko spadła znacznie ilość leadów dziennych. Obliczyłem o ile procent. Zarobek spadł nagle o -88% dziennie a więc bardzo dużo i nie chodzi tu o jeden dzień a od 5 ostatnich łącznie z dzisiejszym. I tłumaczenie typu "trafianie na te same osoby i żeby szukać nowych odbiorców" nie ma jakiegokolwiek odzwierciedlenia w rzeczywistości, bo zapewniam że mam zawsze większą lub mniejszą ilość nowych odbiorców i ilość leadów powinna być zdecydowanie inna. I nagle u kilku osób by też spadło? Akurat. Nic się nie dzieje bez przyczyny. Skoro ilość dzienna leadów utrzymywała się na jakimś poziomie mniejszym lub większym ale zawsze jakaś była i nagle spada o -88% to nie ma mowy o jakimkolwiek przypadku. Coś zostało zmienione jest to fakt i nie piszę że u was ale nie jest na pewno jak było kilka dni temu. Ale stało się to akurat wtedy gdy było wprowadzane naliczanie wyświetleń mobilnych. Przypadek? Nie sądzę


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-09-2015 21:44

A ja myślę, że to jednak przypadek.

Generalnie awaria polega na tym, że coś nie działa. A leady jednak skapują. Nie myślcie, że nie bierzemy uwag na poważnie; dzisiaj celowo testowaliśmy nasze kreacje przez różnych operatorów. Efekt? Wszystko wchodzi normalnie.

Ja bym przyczyny szukał raczej we wrześniu. Studenci zaczęli kampanię wrześniową i teraz NAPRAWDĘ nie mają czasu, dzieciaki mają pierwszy poważny tydzień w szkole ze sprawdzianami, a pozostali korzystają z postsezonowych wyjazdów. Może przyczyną jest pogoda, może niektórzy nadrabiają wakacyjne zaległości? Generalnie wrzesień zwykle jest słabym miesiącem w tej branży. Sytuacja stabilizuje się w październiku, a kolejne miesiące to już czas plonów Smile.

Co nie znaczy, że nawet w najsłabszym miesiącu nie da się zarabiać Smile. Kto ogarnąłby cały ten ruch w sieci i od czego tak naprawdę zależy, mógłbym się już ogłosić milionerem.

Jeszcze kwestia dużej ilości użytkowników na stronach i nie przekładającej się na to licznbie leadów - może ludzie po prostu nie mają czasu, aby oglądać i tylko sprawdzają, co by ściągnąć w weekend? Radzę nie wyciągać daleko idących wniosków z kilku dni.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - milosz998 - 12-09-2015 00:29

U mnie też konwersja na łeb na szyję. Początkowo przy kilku wejściach wpadały leady, teraz mam ich podobnie i ledwo leada w tygodniu zlapałem, gdzie wcześniej 2 leady na dzień przy kilku wyśw to był standard.

Z 8% do 3 poleciało. Coś nie gra.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - trm - 12-09-2015 07:46

U mnie również konwersja w sierpniu wynosiła 10%-15% codziennie. Pod koniec sierpnia i we wrześniu jak mam 5% to jest max, ostatnio ledwo 1% wchodzi przy coraz większej liczbie wejść.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-09-2015 08:40

Konwersja musiała spaść, skoro od poniedziałku zaczęliśmy zliczać również ruch mobilny. Lecz właściwie nie konwersja spadła, tylko licznik konwersji; ta pierwsza mogła nawet wzrosnąć.

Niestety, tak naprawdę nie wiadomo, jaka była konwersja w sierpniu, ponieważ była zliczana na podstawie niepełnych danych. Nie można więc porównywać konwersji obecnej i sierpniowej.

Pozdrawiam!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - misqkrk - 12-09-2015 09:33

U mnie ilość LEAD spadła w ciągu tygodnia o ponad 100%!! (mówiąc już z początkiem roku szkolnego).
Za wiele osób to zauważa, niestety coś zepsuliście...