Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 07-11-2017 13:21

(06-11-2017 19:47)mahuzz napisał(a):  A ja mam takie zasadnicze pytanie - czemu odnowienia są o 13, skoro zapisanych billuje o 11? Rolleyes

Hmmm moze o 11 obciazani sa klienci ale leadnow i fastlead dostają od operatorow "zbiorcze raporty" z opoznieniem. Na eforsie mimo ze sa billowani o 10 to leady na koncie sa nawet i przed polnoca (choc w statystykach widnieje np godz.10.06)


Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 07-11-2017 14:39

Ale te opóźnienia nie są ze strony operatorów, a eforsy - niepodważalnie. Nie wiem czy zauważyłeś, ale o 13 wpadają leady RÓWNO, jak w zegarku, bez minimalnego opóźnienia. Wszystkie. Nawet jakby billowali o 13, to nie miałoby to prawa wpaść w jednym momencie. I teraz pytanie - w jakim celu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 07-11-2017 17:27

To akurat bardzo proste, dlaczego leady są dodawane o 13, mimo że wpadają o 11 (subskrypcja za 3 PLN) lub 11:30 (subskrypcja 7,50 PLN).

W wyżej wzmiankowanych godzinach operatorzy wysyłają płatne wiadomości do zapisanych na subskrypcję. Płatność jest pobierana w momencie odebrania płatnej wiadomości. Po puszczeniu wysyłki większość leadów wraca w ciągu następnych kilkudziesięciu minut, reszta przez cały dzień, a niektóre nawet po kilku dniach - stąd na przykład niektórym zdarzy się otrzymać lead za 7,50 na przykład w sobotę.

Raz na dobę o 13 nasz system zsumowuje wszystkie zebrane leady i dodaje je do kont. Mógłby to robić w czasie rzeczywistym, ale wiązałoby się to z dużym i niepotrzebnym obciążeniem serwera - który przecież spełnia jednocześnie masę innych funkcji związanych z działaniem serwisu. Byłoby to też stresujące dla użytkowników, tak siedzieć odświeżać w oczekiwaniu leadów.

A tak nasi Partnerzy wiedzą, że wystarczy raz na dobę się zalogować po 13 i sprawdzić odnowienia.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fusek - 26-11-2017 12:19

czy strona jeszcze zyje?
przy probie stworzenia nowego linka pojawia mi sie:

Whoops, looks like something went wrong.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 26-11-2017 12:42

To samo co wyżej.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 27-11-2017 16:37

Był drobny bug, który już usunęliśmy. Dziękujemy za zwrócenie uwagi.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Doom - 15-12-2017 10:52

Zarabia ktoś jeszcze tutaj?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fusek - 15-12-2017 11:21

Ja mam podpiety 1 link i cs sie odnawia ale malo.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - polskitrader - 15-12-2017 23:17

zarabiają, ale starzy wyjadacze, co widać na mini czacie na głównej stronie Wink zapewne jest wielu co zarabia, skoro dochodzą fajne programy Smile


Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 15-12-2017 23:45

(15-12-2017 23:17)polskitrader napisał(a):  zarabiają, ale starzy wyjadacze, co widać na mini czacie na głównej stronie Wink zapewne jest wielu co zarabia, skoro dochodzą fajne programy Smile


Jaki czat, jakie programy? Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk