Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Pitek236 - 03-09-2015 09:07

@[aero2] Z tego co wiem to sami się do Ciebie zgłaszają po około tygodniu Smile
Jeśli oczywiście spełniasz jakieś tam warunki


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 03-09-2015 09:09

W sprawie stałej współpracy, itp. Proszę pisać na [email protected], lub [email protected]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 03-09-2015 16:08

konwersja chyba była na zachęte od 2 dni Mam bardzo malo ledow wejscia w normie jak wczesniej ale konwersja spadla z 70 na 25 a ludzi mi pisza ze wchodza itp Smile czyzby zaczęło sie ucinanie ledow


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Lotheo - 03-09-2015 16:15

(03-09-2015 16:08)jestokej1995 napisał(a):  konwersja chyba była na zachęte od 2 dni Mam bardzo malo ledow wejscia w normie jak wczesniej ale konwersja spadla z 70 na 25 a ludzi mi pisza ze wchodza itp Smile czyzby zaczęło sie ucinanie ledow

Że wchodzą, to nie znaczy, że wypełniają ofertę facepalm


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 03-09-2015 17:03

Jest dokładnie tak jak pisał Lotheo. Wahania w liczbie leadów są naturalne.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Darineks - 03-09-2015 17:07

Niestety od 3 dni ja również zauważyłem ogromny spadek konwersji. Może w weekend coś się poprawi.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Lotheo - 03-09-2015 17:44

Może po prostu przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego? Kompletowanie wyprawek? Ostatnie wakacyjne melanże ze znajomymi? Pomyślcie trochę Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 03-09-2015 18:03

Jest też inne wytłumaczenie. W przypadku osób promujących nasze kreacje na fejsie - może trafiacie wciąż do tych samych osób? W takiej reklamie niestety nieustannie trzeba szukać nowych odbiorców Wink.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - cutespider - 03-09-2015 19:18

Niestety też muszę stwierdzić że coś jest nie tak z konwersją ostatnio. Może być to przypadek ale wcześniej konwersja była zabójcza na poziomie od 55 % do nawet 80% na jednym programie dzień w dzień a ostatnio 4%.... Ale na pewno ogólna konwersja utrzymywała się na poziomie minimum 20%. Więc coś tu zdecydowanie się zmieniłoSmile Wystarczy że jeden szczegół mógł zostać zmieniony na stronie i konwersja poszła w dół. Ewentualnie znowu jakiś problemy z sieciami. I raczej to nie przypadek ponieważ mam nowych odbiorców zawsze Smile A może ktoś zrobił tak dużą reklamę że zabrał wszystkim odbiorców Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rasianioo - 03-09-2015 20:58

Gimbusy poszły do szkoły koniec hajsow