Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 24-04-2017 14:49

(24-04-2017 12:06)mahuzz napisał(a):  3 usługi w ciągu 20 dni około to zdecydowanie za dużo.

Nie dodaliśmy 3 usługi, lecz tylko 2 nowe. Niemniej tamte stare nadal się billują, więc ten kto wcześniej zaczął działać na odnowieniach, nadal je będzie otrzymywał.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Rak - 25-04-2017 11:47

@[LeadNow] od niedzieli mam status wypłaty "oczekiwanie na rachunek", kiedy to się zmieni? Rolleyes

Rachunek oczywiście wysłałem.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 25-04-2017 11:57

@rak Tez tak mialem dwa razy. Napisz do nich na pw. U mnie bylo raz tak ze niby rachunek nie doszedl, a drugi raz ze doszedl ale nie moga otworzyc (ovzywiscie dowiedzialem sie o tym jak sie upomnialem bo sami ne raczyli napisac)


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 25-04-2017 11:58

Prosimy o odezwanie się do nas drogą prywatną, gdyż nie jesteśmy w stanie sprawdzić, jaki każdy nasz Partner posiada login tutaj, na forum, a pod jakim działa u nas.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Rak - 25-04-2017 14:06

Dobra, sprawa wyjaśniona Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - milosz998 - 07-05-2017 15:29

(24-04-2017 11:02)Karewer napisał(a):  Wiem, że tak to wygląda z Waszej strony, ale byliście jednym i jedynym serwisem z pośród chyba 8, który nie oferował możliwości dodania grafiki playera. Przecież prawo jest równe dla wszystkich i inne sieci również mogłyby mieć problemy z tego tytułu. Ja rozumiem w pewnym sensie Wasz dupochron, że nie chcielibyście, żeby Wasi partnerzy używali grafiki, do której nie posiadają praw autorskich, ale nazwa streamu, czy filmu?

Dobra, ciach bajera z Mojej strony, bo zaraz wyjdzie, że się czepiam.

Masz prawo się czepiać, bo masz rację. Prawo jest równe dla wszystkich.

Poza tym ten program z filmami, jest zrobiony na mega odpierdziel, można by poprawić go na spory plus, bez łamania prawa, zdecydowanie.



Pytanie do Leadnow. Wróci jeszcze stawka 6 zł za zapis?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 08-05-2017 08:12

Na razie nie przewidujemy tego, aczkolwiek lada chwila nadejdą pozytywne zmiany, z których na pewno będziecie zadowoleni Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 08-05-2017 12:13

del


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 08-05-2017 14:09

No dobrze, ze usuneliscie wiadomosc, bo nie można wprowadzać parametrów zmiennych nadal Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 08-05-2017 14:44

Niestety, zostaliśmy błędnie wprowadzeni przez operatorów. Póki co nie wiadomo jeszcze, czy i kiedy zostaną wprowadzone zmiany, które miały być.