Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 20-04-2017 19:02

(20-04-2017 18:57)fejQ napisał(a):  Kawalerze drogi sympatycznyWink to jest napewmo z leadnowa? No masz jakis serwis Playza w stopce? A na LN jest obecnie Empiro

Niestety jest to z Leadnow wiem co wklejałem jeszcze raz wszedłem na Leadnow skopiowałem i wrzuciłem ta sama stopka Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 20-04-2017 19:03

No to ja mam JESZCZE bez stopki i poki co serwis empiro zarowno na jasnym i ciemnym szablonie


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 20-04-2017 19:08

No to czekaj, aż Ci zmienią chyba, że jesteś wybrańcem. Też wcześniej tego nie miałem, a teraz mam na Leadnow i Fastlead. Może dopiero to wdrażają wszystkim.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 20-04-2017 19:11

Nooo ja narazie mam jeszcze bez stopkiWink jest tylko na dole LP


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Rak - 21-04-2017 08:04

To możliwe, żeby nagle wszystkie osoby wypisały się z subskrypcji? Rolleyes


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 21-04-2017 09:58

(20-04-2017 19:11)fejQ napisał(a):  Nooo ja narazie mam jeszcze bez stopkiWink jest tylko na dole LP

Bo pewnie używasz gotowego LP pobierania, a mi chodziło o widget Fastpay.


Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 21-04-2017 10:13

W fastpayu chyba zawsze była stopka ale obrazkowa, nie tekstowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 21-04-2017 10:22

@Rak

Naturalnym jest, że użytkownicy się wypisują kiedy zauważają że regularnie ubywa im środków na koncie. Jeżeli jednak coś Cię niepokoi, prosimy o podanie na PW swojego loginu w naszym serwisie. Sprawdzimy, czy wszystko jest w porządku.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Rak - 21-04-2017 12:51

Dobra, wpadły odnowienia


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 21-04-2017 16:34

Tak z Ciekawosci... Po tej zmianie z modelami platnosci lepiej Wam wypada Leadnow czy Fastlead?