Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 20-04-2017 17:26

tak


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 20-04-2017 18:14

(20-04-2017 17:24)beRRo napisał(a):  Heja, mam pytanko - czy użytkownik mając 0 zł na koncie lub nie wystarczającą ilość kasy na telefonie dla danego smsa (3zł, 7,50zł) i zapisaniu się na suba, to wtedy nie dostanę leada. A dostanę gdy uzupełni konto po jakimś czasie?

Tak, pod warunkiem oczywiscie ze sie nie wypisze zanim nie doladuje konta.

A tak przy okazji lepiej Wam sie oplaca 3 zl co 3 dni czy 7.50 raz w tygodniu?

Przyjmując, że sie odnawia cały miesiąc to i tu i tu mamy w miesiąc 30 zł za leada. Wiec na to samo wychodzi... Ale liczac ze ktos odrazu sie wypisze po 1 smsie to lepiej cisnac te za 7.50. tylko kwestia tego czy tych drozszych wpada drastycznie mniej od tych 3zl


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 20-04-2017 18:18

Dlaczego nie idzie regulaminu ustawić na dole strony tylko musi zaraz być pod polem gdzie wpisuje się numer telefonu?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 20-04-2017 18:26

Eee u mniennormalnie jest. Pod polem do numeru nie ma nic, i dopiero pod polem do pinu jest jedynie odnosnik do regulaminu


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 20-04-2017 18:30

Sprawdź jeszcze raz u mnie pod przyciskiem rozwinięta stopka mam to od godziny... Chyba, że zaraz Cię ta "choroba" rozwiniętego regulaminu dotknie Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 20-04-2017 18:37

Pokaz link


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 20-04-2017 18:52

Widzisz? Ja mam takie coś, przed dodaniem widgeta było bez tej stopki i od godziny ona się pojawiła. Myślałem, że tą stopkę idzie sobie wrzucić na dół strony no, ale nie idzie wygląda to okropnie zaraz pod polem do wpisywania.
[Obrazek: play.png]

Na Fastlead to wygląda podobnie więc przepiąłem linki. To już lepiej jakby podali samą cenę smsa niż cały regulamin.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 20-04-2017 18:57

Kawalerze drogi sympatycznyWink to jest napewmo z leadnowa? No masz jakis serwis Playza w stopce? A na LN jest obecnie Empiro


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - sprzetok - 20-04-2017 18:58

Idea wedlog mnie wyglada ok jasno mowi co user otrzyma gdzie problem Idea


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 20-04-2017 19:01

(20-04-2017 18:58)sprzetok napisał(a):  Idea wedlog mnie wyglada ok jasno mowi co user otrzyma gdzie problem Idea

Nie oszukujmy sie (dziwnie to brzmi z ust osoby zarabiajacychna subach hehe) ale w tej branzy kazdemu raczej zalezy by user mial wglad ale nie byl w pelni swiadomy co dostaje