Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 20-04-2017 11:38

Za zapisanie i odnowienia, tylko osoba musi mieć pieniadze na koncie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 20-04-2017 12:24

@up
W uproszczeniu tak, ale nie do końca.

Na odnowieniach lead jest zliczany za każdy sms billujący. Pierwszy taki sms przychodzi zazwyczaj ok. 10 minut po zapisaniu - jest to pierwsze odnowienie. Kolejne zaś cyklicznie co te 3 lub 7 dni.
Oczywiście lead jest zliczony w przypadku, gdy użytkownik ma wymaganą kwotę na koncie. W przypadku gdy nie ma odpowiedniej kwoty, lead jest zliczany po doładowaniu przez usera konta.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Rak - 20-04-2017 12:34

Kiedy wpadną odnowienia 7,5?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 20-04-2017 12:52

wczoraj Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Rak - 20-04-2017 13:58

@[szykiryki] Tydzień temu też miały wpaść w środę, a wpadły w czwartek. Ja do tej pory nie dostałem odnowień za ten tydzień Rolleyes


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 20-04-2017 14:10

Odnowienia za 7,5zł ze starej usługi wpadają w czwartek, oczywiście o ile ktoś je wcześniej zdobył.
Odnowienia za 7,5zł na nowej usłudze wpadają w środy.

Tydzień temu wprowadziliśmy zmiany i dodatkowo jeden z operatorów miał awarię, dlatego wpadły one z opóźnieniem. A jeśli wczoraj nic Ci nie wpadło, to znaczy, że albo ktoś nie ma pieniędzy na koncie, albo już się wypisał.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 20-04-2017 14:22

Dalej wpisujta w nazwę pliku "OrlenFormularzOdbioruNagrody"..... A potem każdy się dziwi, ze a to programy wylaczone, a to ze nazwy pliku nie mozna zmienic, a to ze wyplat blyskawicznych nie ma.....


A tak w ogole @LeadNow moze zrobilibyscie taka opcje jak ma Firesub w sensie, ze mozna wpisać swoją nazwę pliku ale link bedzie aktywny po waszej akceptacji. No bo jesli ja np promuje real content na swoj sposob to miloby bylo gdybym mial mozliwosc wpisania tytulu.

Jesli zalozmy promuje hmmm zdjecia palacu kultury przykladowo i po rejestacji uzytkownik jest kierowany na grafike googla ze zdjeciami palacu kultury to chyba mam prawo zatytulowac plik palac_kultury.jpg? Nie ma tu zadnego naduzycia bo user dostaje to co mial obiecane


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 20-04-2017 14:44

Na ten moment niestety nie ma możliwości wprowadzenia tego rozwiązania.

Obecnie taką informację nasz Partner może umieścić na swojej stronie nad/pod bramką płatności lub przed wejściem na Landing Page.
Oczywiście o ile faktycznie oferuje content, o którym użytkownik jest informowany.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 20-04-2017 16:57

Możecie mi powiedzieć jak są zliczane wejścia na bramce fastpay? Są one zaraz zliczane po wyświetleniu bramki czy dopiero po wpisaniu numeru telefonu?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 20-04-2017 17:24

Heja, mam pytanko - czy użytkownik mając 0 zł na koncie lub nie wystarczającą ilość kasy na telefonie dla danego smsa (3zł, 7,50zł) i zapisaniu się na suba, to wtedy nie dostanę leada. A dostanę gdy uzupełni konto po jakimś czasie?