Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - WhiteNigga - 19-04-2017 21:02

Panie co są na czacie? To po co się głupio pytać jak wiedzą? beka Xd

@down mahuzz
Powalasz inteligencją człowieczku... jak juz chcesz pisać to czytaj ze zrozumieniem i pomyśl, pytała mnie co to za nisza bym jej zdradził, nie napisalem to zapytała o frazy, po frazach łatwo sie domyślić. Wykorzystywanie zaufania do wyciągania nisz, nieźle panie z leadnow.


Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 19-04-2017 21:33

No pewnie, skoro są na czacie to pewnie wiedza która masz pozycje w Google i pod jakimi frazami Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 19-04-2017 22:09

Napisz konkretniej o co chodziło, bo może niektórzy myślą, że Ty chciałeś porozmawiać o pogodzie, a Panie z supportu uśpiły Twoją czujność i chciały nisze podkraść. Ty o pogodzie i wędce, a one o niszy. facepalm

Ten świat schodzi na psy beka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 20-04-2017 06:52

Czemu jest teraz komunikat "wchodzisz ze strony..." zamiast nazwa tematu jak wcześniej?

http://s10.ifotos.pl/img/Screensho_aanrpnx.png


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 20-04-2017 07:53

Zapewne, żeby nie walić w uja z nazwą pliku. Ciekawa sprawa również jest taka, że wczoraj wszedłem sprawdzić jak to wszystko teraz wygląda, daję nazwę nad playerem, w programie watchlive, a tam nie wyświetla się nazwa nad playerem. Ciekawe, że akurat w porze Ligi Mistrzów, nie był widoczny ten tytuł. Jak to się przekłada na konwersję? Chwalicie się, że jest ona najwyższa z pośród obecnych serwisów, ale jak OTO ma dobrze konwertować, jeśli ktoś nie ma żadnego LP, czy swojej strony? Wchodzisz np. z onetu, a tu takie coś:

[Obrazek: cbbede84db0845aba8d157cd5490c67c.png]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 20-04-2017 08:04

To dziwne bardzo bo chociaż nie ma odpowedzi od właścicieli serwisu leadnow.pl


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Rak - 20-04-2017 08:18

cholibka, trochę szkoda, że nazwa pliku się nie wyświetla Undecided


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 20-04-2017 08:57

Wypadałoby napisać tutaj jasno i wyraźnie, że to jakaś prewencja przed nadużyciami i dupochron przed konsekwencjami prawnymi.

Edit.
Sytuacja dot. również programów filmowych, więc na prawdę ciekawie. Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 20-04-2017 09:12

W sumie okej sprawa jeśli chodzi o wyeliminowanie fake contentu.

Jeśli działacie na real content to:
- napiszcie do serwisu sposób promocji, nie wiem czy LN na to pójdzie bo wiemy jak jest z kontaktem czasami Big Grin
- stwórzcie własny LP pobierania i podepnijcie fastpaya. Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 20-04-2017 09:24

To niej jest okej, bo żaden serwis nie broni swoim partnerom dodać nazwę materiału filmowego. To nie chodzi o to, co można, ale tak po prostu się nie postępuje, bez żadnego poinformowania o takim kroku. Do południa jest okej, można dodać tytuł, a wieczorem taki bubel. Miałem puścić reklamę ze względu na to, że potrzebny mi hajs na piątek, a LN wypłaca normalnie z tego, co widzę, ale podziękowałem. Przez taki zabieg, konwersja pewnie zjedzie do 0%.