Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - milosz998 - 18-04-2017 10:59

I jeszcze jedna propozycja. Skoro wycofaliście lead za zapis, bo były przekręty, to może byłaby opcja przywrócenia tej opcji, dla tych, którzy są u was już jakiś czas i nie prowadzili żadnych zakazanych praktyk? Na zasadzie, kto chce, pisze do was maila/PW, sprawdzacie jego konto i jeśli jest ok to wiadomo co dalej.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - loloisback - 18-04-2017 11:18

KupieStrony, on na tym Orlenie zapewne nic nie zarobił i tak, więc sie nie pruj Rolleyes


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 18-04-2017 11:19

@milosz998

Aktualnie nie jest to możliwe ze względu na surowe wymagania operatorów. Być może kiedyś taka możliwość się pojawi.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - milosz998 - 18-04-2017 11:28

@LeadNow właśnie doszła do mnie paczka od was Smile

Dziękuję bardzo! Mimo że nie zarabiam u was jakichś pokaźnych sum! Mega props!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 18-04-2017 11:33

@milosz998

Dziękujemy za miłe słowa Smile Cieszymy się, że paczka w końcu dotarła Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - joey_ - 18-04-2017 11:49

(18-04-2017 11:18)loloisback napisał(a):  KupieStrony, on na tym Orlenie zapewne nic nie zarobił i tak, więc sie nie pruj Rolleyes

Zarobił czy nie to jest podszywanie się pod markę! Mam nadzieję, że zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje prawne, oby sam Orlen się za to wziął.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - WhiteNigga - 19-04-2017 16:03

Fajnie, że Pani z supportu próbuje wyciągnąć nisze beka
Pisze do supportu, co jest nie tak że przez cały dzień nie mam leadów, pomimo, ze strona mi wskoczyła wysoko w googlach i powinno być 2x więcej leadów. Wszystko okej i zaczyna dopytywać co to za nisza, jakie frazy w googlach i, że chce tylko pomóc, jakbym był idiotą. facepalm
Na eforsie na start leady wbiły. Cool


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 19-04-2017 20:17

To ty sie puknij w glowe. Myslisz, ze jak wpadnie lead to nie beda znac zrodla? Lead od sw. Piotra wpadl ehhh


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Grubykesz - 19-04-2017 20:34

(19-04-2017 16:03)WhiteNigga napisał(a):  Fajnie, że Pani z supportu próbuje wyciągnąć nisze beka
Pisze do supportu, co jest nie tak że przez cały dzień nie mam leadów, pomimo, ze strona mi wskoczyła wysoko w googlach i powinno być 2x więcej leadów. Wszystko okej i zaczyna dopytywać co to za nisza, jakie frazy w googlach i, że chce tylko pomóc, jakbym był idiotą. facepalm
Na eforsie na start leady wbiły. Cool

Przecież ekipa leadnow ma podgląd twoich linków, może zobaczyć na jakiej domenie je dodałeś itp. Widocznie chcieli Ci pomóc, a ty szukasz już jakiegoś spisku. Wink


Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 19-04-2017 20:57

To chyba ukryta reklama eforsy Big Grin No nie, Support chciał podkraść nisze Big Grin skandal Big Grin Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk