Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - P1T3K - 14-04-2017 20:05

Dziękuje za miłą niespodziankę Smile Toffifee już zniknęło, ale uśmiech pozostał Big Grin Wesołych Świąt życzę całej Ekipie LeadNow Smile Huh


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 15-04-2017 12:10

(14-04-2017 18:25)fusek napisał(a):  
(14-04-2017 09:41)LeadNow napisał(a):  Wszystkie zaległe odnowienia z ostatnich dni zostały właśnie zliczone i przyznane.

Jeśli mimo to ktoś zauważy jeszcze jakieś nieścisłości, prosimy o kontakt pod mailem [email protected].

mi nic nie doliczylo, mimo ze wpadaly odnowienia od dluzszego czasu, nagle przestaly wpadac;/ wtf?

Sprawdziliśmy Twoje konto i widzimy, że od dawna nie miałeś żadnych pierwszych odnowień. Jeszcze przed zmianami wpadały Ci pojedyncze leady. Widocznie ostatnia osoba z Twoich subskrybentów wypisała się akurat przed zmianami albo przestała doładowywać konto. To się zdarza. Inni działający na tej samej usłudze co Ty cały czas poprawnie otrzymują odnowienia.

Co do problemów z pinem - sprawdzaliśmy na chromie i wszystkie landingi i od razu pojawia się okienko na pin (i sam pin).

@all

Cieszymy się, że upominki sprawiają Wam radość Smile!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - milosz998 - 15-04-2017 14:53

Kurde odkąd nie ma suba za sam zapis, jest lipa lekka. Ja wiem że odnowienia super jak wpadają za nic, ale najpierw to je trzeba zdobyć Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Bartek16611 - 15-04-2017 17:09

Jakie stawki polecacie 7.50 czy 3 zł ? Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fusek - 15-04-2017 17:29

(15-04-2017 12:10)LeadNow napisał(a):  
(14-04-2017 18:25)fusek napisał(a):  
(14-04-2017 09:41)LeadNow napisał(a):  Wszystkie zaległe odnowienia z ostatnich dni zostały właśnie zliczone i przyznane.

Jeśli mimo to ktoś zauważy jeszcze jakieś nieścisłości, prosimy o kontakt pod mailem [email protected].

mi nic nie doliczylo, mimo ze wpadaly odnowienia od dluzszego czasu, nagle przestaly wpadac;/ wtf?

Sprawdziliśmy Twoje konto i widzimy, że od dawna nie miałeś żadnych pierwszych odnowień. Jeszcze przed zmianami wpadały Ci pojedyncze leady. Widocznie ostatnia osoba z Twoich subskrybentów wypisała się akurat przed zmianami albo przestała doładowywać konto. To się zdarza. Inni działający na tej samej usłudze co Ty cały czas poprawnie otrzymują odnowienia.

Co do problemów z pinem - sprawdzaliśmy na chromie i wszystkie landingi i od razu pojawia się okienko na pin (i sam pin).

@all

Cieszymy się, że upominki sprawiają Wam radość Smile!



Dawno nikt mnie tak nie zirytowal jak wasza odpowiedz, co wy sciemniacie.

Odnawialy sie odnowienia cyklicznie od dluzszego czasu, ponizej dwa screeny. Moge zalaczyc takich screenow kilkanascie, az do dnia w ktorym wpadly te odnowienia.
[Obrazek: Clipboard03.jpg]

[Obrazek: Clipboard06.jpg]



Mialem do was wrocic. Ale po tym to hmm dzieki za zyczenia i no way.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Rak - 15-04-2017 19:23

Aaaa czyli już nie ma leadów za samo zapisanie się? Myślałem, że coś zepsuliście z konwersją Lol


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Bartek16611 - 15-04-2017 19:56

Dzisaij gadałem z suportem i nie zaliczają już pustaków Sad


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kaczor89 - 15-04-2017 20:06

@Leadnow dziękuję za niespodziankę na Święta. Naprawdę się nie spodziewałem i miło mnie zaskoczyliście, zwłaszcza że już jakoś pół roku mam przerwę od subów i praktycznie nic nie robię. Big Grin

Wesołych Świąt życzę Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Rak - 15-04-2017 20:52

Przydałaby się funkcja pozwalająca sprawdzić ilość osób zapisanych do subskrypcji Smile


Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 15-04-2017 20:52

Jak na brak pustych subow to konwersja dzisiaj dopisuje Big Grin oby się te leady na odnowienia przełożyły Wink Wesołych Świąt!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk