Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 13-04-2017 10:38

Nadal są problemy z operatorami więc nic się nie poprawiło przynajmniej Play nie działa nie wiem jak inne Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 13-04-2017 10:43

Ja jako człowiek bezstronny, muszę przyznać że dzisiaj ruch jest i nie wygląda na to żeby uv było cięte. Pieniądze wpadają, konwersja jest, zaczynam poważniejsze testy. Przepiąłem większość ruchu, zobaczymy. Pomimo tego, że na LeadNow zarabiam już jakoś od października, pierwszy raz testuję odnowienia - jestem zmuszony, ale może będzie lepiej i wyjdzie z tego lepszy zysk. Panom napinaczom radzę się uspokoić i wylewać swoje żale gdzie indziej, bo nikogo nie obchodzi ile wam uu ucięli, a serwisowi radzę nic nie ucinać bo ludzie czuwają Big Grin Pozdrawiam i życze miłego dnia Cool


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 13-04-2017 10:45

Może tutaj jest ok, ale na Leadmore są jeszcze problemy :/


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-04-2017 10:51

Znaczy na pewno nie jest jeszcze wszystko w porządku z operatorami. Ale przynajmniej jeden powinien już nieco u siebie poprawić.

Jak operatorzy się ogarną, a lada moment będą wpadać odnowienia (przypominamy - dodajemy je codziennie o 22:30), to od razu humory się wszystkim poprawią Wink.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fusek - 13-04-2017 15:05

Leadnow dzieki za prezent i zyczenia, jestem w szokuSmile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-04-2017 15:13

@fusek

Cieszymy, że już dotarł Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - KupięStrony - 14-04-2017 00:10

Gdzie sa moje czwartkowe odnowienia ze stawki 7.5zl?!
Wy chyba zarty sobie robiciexDD Zadnego odnowienia nie dostalem, tak jak 2 dni temu 1 lead na 200uuxD
Leadnow to scam


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 14-04-2017 05:37

Już mamy pierwszą osobę, której humor się poprawił Jerk


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - turekyeti - 14-04-2017 08:11

(14-04-2017 00:10)KupięStrony napisał(a):  Gdzie sa moje czwartkowe odnowienia ze stawki 7.5zl?!
Wy chyba zarty sobie robiciexDD Zadnego odnowienia nie dostalem, tak jak 2 dni temu 1 lead na 200uuxD
Leadnow to scam

Zaraz dostaniesz wiadomosc typu : Prosze napisac na priv PRZEBADAMY SPRAWE. Po czym oleją Cię ciepłym moczem i nic nie zbadają. Chyba z 5 razy prosiłem o przeanalizowanie mojej sytuacji i nie raczyli mi odpisać ani razu Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 14-04-2017 08:12

Wciąż czekamy, aż operatorzy przekażą nam zaległe leady, które wpadły podczas ich awarii.

Dzisiaj powinny nam już one wpłynąć, wówczas nasz system je zliczy i dopisze Wam.