Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - KupięStrony - 13-04-2017 07:20

Ja przeszedlem z Firesub do Leadnow na tydzien, bo firesub nie mialo stawek i download. Wczoraj konwersja 0,50% na leadnow. Wczoraj w nocy odpialem juz prawie wszystkie swoje linki z leadnow i wrocilem do firesub. Czekam na czwartkowe odnowienia leadnow, chce zobaczyc ile mi ucieli.

Nie polecam wspolpracy z Leadnow.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - turekyeti - 13-04-2017 07:24

Drogie Leadnow,

zastanówcie się teraz czy jest sens ucinać leady i kombinować, czy zatrzymać przy sobie partnerów i uczciwie rozliczać ? Zyskacie tak czy siak, bo wszyscy od Was odejdą.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 13-04-2017 07:31

@KupięStrony tez na FS wracam chyba tylko czekam az suby wrocą bo poki co tylko premki są ale dziś podobno mają wejść suby Wink

Jesli działasz na pobieraniu to można już normalnie swoją nazwę pliku dać tylko kiljan musi zaakceptowac? I póki co wypłaty nadal po 2tygodniach?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - KupięStrony - 13-04-2017 07:35

Co do firesub to juz mozna zmienic nazwe i dodac plik ale Kiljan ostro tam weryfikuje co sie wrzuca i to mi sie podoba. Z wyplatami to nwm juz jak to jest. Przejdz lepiej do tematu firesub bo robimy offtopicTongue


@turekyeti
Leadnow tego nie rozumie. Mysla ze sama reklama zdobeda sobie partnerow. Te smieszne wyrzekanie sie faslead z ich strony... Tu chodzi o zaufanie, brak zaufania-brak wspolpracy i takie wlasnie jest Leadnow.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-04-2017 07:50

@Rak
Jak już pisaliśmy, wszystkie dotychczasowe czwartkowe odnowienia będą się normalnie billowały tak, jak dotychczas, oczywiście do czasu wypisania się użytkowników z subskrypcji.

W związku z wprowadzeniem dużych zmian w serwisie, leady mogły wyświetlać się z opóźnieniem w panelu usera. W naszym systemie wszystkie poprawnie wpadają, zatem jak tylko dział techniczny upora się z tym, zobaczycie je w swoich statystykach, jeżeli faktycznie wpadły. Potem będą się zliczać normalnie, w czasie rzeczywistym.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 13-04-2017 07:59

Tak wygląda ratowanie swojej dupy prze odejściem większości partnerów.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-04-2017 08:12

Wszystkie statystyki powinny już zliczać się poprawnie. Jeśli jednak ktoś z Was zauważy jakieś nieprawidłowości, prosimy o maila na adres [email protected]. W razie potrzeby poprawimy wszystko najszybciej jak to możliwe.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - loloisback - 13-04-2017 08:16

Potwierdzam leady lepiej wpadaja chetniej niz wczoraj Wink Maszyna zaczela dzialac, zabierajcie sie za promocje Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Lanserek - 13-04-2017 08:18

ja to nawet nie wiem jak mógłbym to skomentować tak mnie to śmieszy Big Grin

powiem tyle co do zliczania statystyk to testowałem kolejno ogads i eforse i w tygodniu miałem po ok. 500- 700 uv

przeniosłem linki do leadnow i mam max 100-200 uv

co do zarobków to przed załamaniem się rynku na eforsie wpadało od 80 zł w tygodniu do 260 zł w weekendy
w między czasie ruch na stronach zwiększył mi się o 50 % przeniosłem linki od leadnow, a tam 30- 60 zł w tygodniu i ok. 100 zł w weekend mimo wzmożonego ruchu.

a wczorajszy dzień najlepszy - 0 leadów Big Grin

P.S. Nie mam pretensji ani do leadnow, ani do nikogo innego i wiem, że obecna sytuacja na rynku nie jest zbyt kolorowa, ale jeśli mogę poradzić coś innym, którzy narzekają w tym wątku to by zajęli się czymś nowym, aż sytuacja się uspokoi i nie wyżywali się na supporcie leadnow, bo człowiek tam pracujący tak naprawdę nic nie może zrobić jak ,,szef'' zadecyduje by ciąć leady


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-04-2017 10:34

Pechowo zdarzyło się, akurat podczas wprowadzanych zmian przynajmniej dwóch operatorów miało awarię (pisała o tym też konkurencja), co wpłynęło na wyniki. Niestety, nic na to nie poradzimy, bo przecież nie obrazimy się na operatorów sieci komórkowych Wink.

Niemniej sytuacja wychodzi na prostą, o czym świadczy chociażby post loloisback Smile.