Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 12-04-2017 13:25

To, że ucinają wejścia to wiadomo od dawna zawsze się tłumaczą tym, że to zabezpieczenie przed nabijaniem sobie wejść Smile Tutaj jest tak, że dadzą Ci zarobić przez jakiś czas pozniej spada liczba wejść w statystykach chociaż ruch jest ten sam i zaczyna sie tez spadek konwersji prawdopodobnie ucinanie leadow... Po przepieciu linkow do innego serwisu z dniowek 0zl nagle sie zrobiło 20-40 zł. Jak juz 3 dzien z rzedu miałem nagle 0 zł wiedzialem juz ze ktos mnie ostro rucha.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 12-04-2017 13:38

@maciejoss20 i gdzie teraz siedzisz?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 12-04-2017 13:48

Z leadnow przeszedłem na subkiller, a teraz jestem na Leadmore po tej całej aferze. Mogło być lepiej, ale w porównaniu do leadnow to niebo, a ziemia przynajmniej, nie przekłamują w statystykach aż tak bardzo jak to się rzucało w Leadnow.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 12-04-2017 13:52

Tylko ze na leadmore nie ma pobierania na ktorym dzialam a subkiller ma programy wygladajace jak sprzed 15 lat (o ile sie nie myle)


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 12-04-2017 13:56

Tak ma, ale warto spróbować ja tam miałem konwersje wyższa jak na Leadnow. Nie sugeruj sie grafika Smile No i wejscia sie zgadzaja. Nie wiem jak teraz po tej aferze moze coś się zmieniło. Podepnij linki na jeden dzień i sprawdź.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-04-2017 14:01

Zliczamy jedynie faktyczne unikalne wejścia, nie wyświetlenia czy chwilowe otwarcie strony. Ponadto to wszystko jest tyle metod zliczania, ile istnieje systemów, tak że rozbieżności się zdarzają. Gdyby faktycznie jakieś wejścia zostały gwałtownie komuś ucięte, będziemy wdzięczni za kontakt ze szczegółami, bo to może oznaczać, że na przykład nie wyświetlają się wejścia z konkretnego programu itd. Wszystko naprawimy od ręki.

Po dłuższych namysłach doszliśmy do wniosku, że leady z odnowieniami są najlepszym wyjściem dla nas wszystkich. Płacimy za każde faktyczne zbillowanie. W ten sposób każdy ma interes, żeby użytkownik miał z czego płacić i jak najdłużej pozostał na subskrypcji. Trudno o lepsze remedium na darmowe usługi.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Rak - 12-04-2017 20:07

@[LeadNow] stare odnowienia będą teraz wpadały w środę? Czy wpadną w czwartek? Czy nie wpadną wcale? Jerk2


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - patrykkx - 12-04-2017 22:56

Leadnow leci w uja i tyle w temacie. Wszedzie każdy patrzy aby w**uchac na hajs.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - turekyeti - 13-04-2017 06:22

Lecą lecą... wczoraj przez cały dzień nie wpadł mi ani jeden lead.. 400 kliknięć, ruch z google, żadnego wymuszania klików, a zero leadów. Napisałem do nich wiadomość, że to jest bardzo dziwne zjawisko, bo dostaje emaile o treści 'jak wyłączyć subskrypcje' a leady nie wpadają. I nagle stał sie CUD - wpadły 4 leady naraz.
Najgorsze jest to, ze póki co żaden serwis nie oferuje programu pobierania. Dzisiaj na firesub mają się pojawić suby, oni nie oszukują Wink jak napisałem sobie program do zliczania unikalnych kliknięć to różnica między statystykami leadnow a moimi była ogromna. W leadach zapewne też jest.
Póki co czekamy, aż cały rynek się jakoś ustabilizuje, bo teraz to co się dzieje to są jakieś jaja...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 13-04-2017 07:12

U mnie tak samo.. zarowno na leadnow i fastlead spamowałem jak poj.bany z wielka motywacja zeby nazbierac aktywacji i miec jakies odnowieniana start a tu....po jednym leadzie na fl i ln :/ a spamowalem ze zdwojoną siłą i sie rozczarowałem. A szkoda bo od okolo 2 tygodni przeszedlem z Firesub po wylaczeniu programow na wlasnie Fastlead i bylem mega zachwycony a tu lipa.

Ja rozumiem ze musi ktos miec na koncie ale nie wierze w to by przez ponad 12h spamu wychaczyć tylko 2 klientow majacych cos na koncie. Tymbardziej ze na firesub przy tej niszy i targecie bylo wiecej osob z pelnym kontem przy mniejszym nakladzie pracy.

Moze po prostu wczoraj byl jeden z gorszych dni dlatego sprobuje na fl i ln dzis raz jeszcze a jak nie to po prostu przejde do FS... Moze i trzeba czekac 2tyg na wyplate ale....lepiej czekac niz nie zarabiac

PS: wiem ze pisalem o Fastlead w watku Leadnow ale nie oszukujmy sieWink kazdy wie ze to ta sama firma