Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 12-04-2017 06:25

Na fastlead to samo Smile

A tak z czystej ciekawosci.... Jakie ma dla Was znaczenie to czy placicie 6zl za zapisanie czy 3zl co 3 dni? Przeciez i tak od klientow sciagacie tyle samo kasy w jednym i drugim przypadku... Wiec wychodzi na to ze teoretycznie bardziej Wam sie oplaca dac raz te 6zl a potem miec wszystko dla siebie..

No chyba ze podliczyliscie, ze duzo osob sie szybko wypisuje albo zapisuje z pustych kont to rozumiem


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - KupięStrony - 12-04-2017 07:31

(11-04-2017 19:41)LeadNow napisał(a):  Strona już działa.

Stawka 7,50 jeszcze dzisiaj zostanie przywrócona Smile.
Nie zauważyłem, żeby stawka 7.5zł byla przywrócona. Caly wczorajszy dzien do dupy, koncze testowac leadnow w piatek/sobota, poki co jest bardzo slabo ale sami sobie jestescie winni.


Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 12-04-2017 07:48

Fejq, tylko to nie jest tak ze im się to opłaca czy nie, tylko maja nowa usługę i operatorzy wprowadzili zaostrzenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 12-04-2017 08:18

@Mahuzz no ok nowa usługa, operatorzy itp... Ale wydaje mi się, że chyba nikt nie narzuca im jak się rozliczać z partnerami? Dla operatora to chyba żadna różnica czy Leadnow płaci tobie raz za leada czy cyklicznie za każde zbilowanie


Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 12-04-2017 10:22

To zależy chyba od cykliczności płatności. Teraz z tego co wiem jest trochę ciężej, dodatkowo pewnie operatorom nie spodobały się naruszenia w związku z pustymi subami. Jak LeadNow się to opłaca - nie wiem, faktycznie, nawet bez pustych leadow bardziej by im się to opłacało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - zbyszeq - 12-04-2017 12:42

Ja mam tutaj nieco inne pytanie, jak działa u Was zliczanie uu?
Bo to trochę mi pachnie podbijaniem na siłę konwersji jak się da..
Dla testu dałem sobie 2 LP na którym ruch jest bardzo marny, jednak jakiś jest.
I teraz tak - analytics:
[Obrazek: 1448aed61926609f2c5a77b07b6be3df.png]
[Obrazek: d96631f4626eaae9ecde8e4e769a4210.png]

około 70-80% sesji to użytkownicy którzy na stronie siedzieli dłużej niż 10s.

a u Was:
[Obrazek: 1b276df6406d179281ca70973d95fbd5.png]

Na prawdę, nie wiem czy te statystyki są jakoś uszkodzone, czy co tam się dzieje - ale to co jest aktualnie jest bardzo słabe.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - devilll - 12-04-2017 12:53

Przecież to jasne, że to sztuczne podbicie, aby konwersja wyglądała na najlepszą, bo przecież taką reklamują Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - NapalonaOla16 - 12-04-2017 13:02

To jasne, ze leadnow od dawna laduje w dupala z konwersja i z tym, ze fastlead to nie oni, ale jesli pieniadze dobrze wpadaja, to chyba nie powinno ci to przeszkadzac?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - zbyszeq - 12-04-2017 13:06

@[NapalonaOla16]
No właśnie, nie za bardzo rozumiem taki tok myślenia. Chodzi chyba o to, żeby sieć dawała nam realny podgląd na to co robimy?
Ja nie będę zły, jeżeli konwersja będzie mniejsza - ale dane będą prawdziwe.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - KupięStrony - 12-04-2017 13:08

U mnie to samo. Gdy zaczynalem test myslalem, ze te wejscia uu to jakiś blad cache czy cos i sie zbyt pozno aktualizują, porownalem staty wejsc leadnow ze statystykami GA z kilku dni, a takze ze swoim prywatnym skracaczem, to wyszlo na to, ze leadnow tnie nawet wejscia...

Ja odpinam linki, szkoda mi ruchu przy tak slabej konwersji, średnio 2.5% (licząc z odnowieniami ktore konwersję podbily w duzym stopniu), a powinienem miec minimum 7-8%.

[Obrazek: 7fb0e747c6f04b05ba9d3243ffa8d38d.png]

Wiedzialem, ze nie warto ale musialem sprawdzic. Nic sie nie nauczyliscie drogie LeadnowxD

PS.
Ale ladny obrazek mi wyszedl z wykresu. To dla Was Leadnow z pozdrowieniamixD