Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fakefejk - 06-04-2017 10:00

(06-04-2017 09:49):-) napisał(a):  Bo icash, leadnow oraz fastlead należą do tego samego zespołu, i niech nie wypierają się że tak nie jest, bo tak jest i widać to gołym okiem, mój dane które znał tylko leadnow, nagle zna fastlead oraz icash.. śmieszne.

Dokładnie ta sama sytuacja u mnie ;-)


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 07-04-2017 11:45

Leadnow, prosze o zajecie się delikwentem, którego link otrzymaliście w pw.
Podobno było już to zglaszane przez innych użytkowników, a nadal strona sobie wesoło wisi i promuje darmowe usługi...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 07-04-2017 12:11

@szykiryki

Owszem, zgłoszenie do nas dotarło i natychmiast zajęliśmy się tą sprawą. Nie mamy możliwości usunięcia strony/stron partnerów, ale nasz widget na niej został już zablokowany. Usera poinformowaliśmy o sytuacji i nakazaliśmy niezwłocznie zaprzestać tego typu działań.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 07-04-2017 13:42

@szykiryki

Nasi programiści popracowali nad tym i obecnie na stronie nie ma już nawet śladu po naszej bramce płatności.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 07-04-2017 14:00

Leadnow, duzy plus dla Was za reakcję! Brawo Wy Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - nykkusek - 07-04-2017 20:34

Śmieszne jest wypieranie się że LeadNow, iCash i FastLead to osobne serwisy.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka


Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 11-04-2017 14:56

Nie wiem jak w FastLead, ale na LeadNow nie ma już pustych subow. Brak stawki 6 PLN. Tylko odnowienia. Rozumiem, ze linki automatycznie się zmieniły na stawkę 3pln z odnowieniami?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Lanserek - 11-04-2017 14:59

I dlaczego nie mogę zmienić odnowień na te co środę? Nic się nie dzieje gdy klikam ,,zapisz''.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 11-04-2017 15:11

@[mahuzz], na Fastlead nadal jest stawka 6 zł za zapis, ale mozliwe, ze tez do czasu tylko...


Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 11-04-2017 15:17

Pewnie tak Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk