Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Shadow271 - 31-08-2015 19:42

(30-08-2015 21:01)Martin676 napisał(a):  Zwykly spam na ok. 20 grupach + oznaczenie 200 znajomych, 12 leadów po godzinie i konwersja 60%?
Coś za słodko to brzmi Rolleyes

Ile??!!!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 31-08-2015 20:15

Cóż, nie po raz pierwszy to tutaj piszemy: mamy świetną konwersję i jesteśmy wiarygodni (co widać po wypłatach) Smile.

Pochwalimy się również, że dostajemy miłe wiadomości od osób, które dotąd współpracowały wyłącznie z zagranicznymi firmami, bowiem nie wierzyły, iż w polskim internecie może powstać porządna firma. Po skorzystaniu z naszej oferty - zrewidowały swój pogląd Wink.

Kiedy się czyta takie słowa, dostaje się ogromną motywację do pracy Smile!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Pitek236 - 01-09-2015 10:19

Sam się muszę przekonać,czy jest tak świetnie Smile Wieczorem pokaże screena Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - zozols1 - 01-09-2015 15:13

(29-08-2015 13:07)zozols1 napisał(a):  Zauważyłem problem w programie pobierz plik. Pracuję na dwóch komputerach, gdy na jednym zrobiłem linki, sprawdzam - wszystko działa. Idę na drugi wchodzę w link a tam wyskakuje całkiem inna strona, gdzie nie piszę nic co podałem w linku, tylko, że jest to strona z pobieraniem. Na środku jest duży przycisk i odliczanie od 5 do 1, a potem jest pobierz. Klikam w pobierz a tam wyskakuje komunikat o pobieraniu jakiegoś tam hajsu. Nwm czy to tak ma być czy o co chodzi. Sprawdzałem kilkukrotnie i jest tak za każdym razem ;/
Problem nadal aktualny, pokazuje się całkiem inna strona, przez co nie mam nawet wyświetleń, a masa ludzi wchodziła w link a wyświetleń brak ;/ Proszę o wyjaśnienia.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 01-09-2015 15:17

Jest to kreacja pod urządzenia mobilne (lub korzystające z Internetu mobilnego). Niestety z wejściami jest ten problem, że nie da się wyciągnąć cookie, co za tym idzie, zliczanie unikatów jest cięższe. Leady naliczane są normalnie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 01-09-2015 15:24

Wiem, ze takie pytanie juz gdzies sie przewinelo...ale jak sie ma sprawa z Paypalem...kiedy beda dost. Wyplaty?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - zozols1 - 01-09-2015 15:25

To musi znaczyć, że 3/4 moich "klientów" jest na fonach lub na necie mobilnym bo mam więcej lików niż wejść w link ;/ Jak leady normalnie zalicza to ok. Będąc na pc-ie z netem mobilnym jednak nie mogłem normalnie zaliczyć leada, było odliczanie kliknąłem pobierz i wyskoczyło coś tam o płatnościach jednak nic nie dało się kliknąć. Żadnego przejścia dalej. Albo coś jest w tym niedopracowane albo ja się nie mogę połapać Tongue


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 01-09-2015 15:26

Niestety wciąż nie wiemy. PayPal sprawia nam wielkie trudności we współpracy. Nie mam na tę chwilę żadnej przybliżonej daty... może to być za miesiąc a może to być za pół roku. Być może będziemy zmuszeni wprowadzić jakiś inny system (payza? co sugerujecie?).


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 01-09-2015 15:30

Jak sie nie idzie z nimi dogadac to ich olac. Payza tez spoko...wazne zeby byl internetowym portfelem. Z pewnoscia taka metoda wyplaty przyciagnie kolejnych uzytkownikow Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Pitek236 - 01-09-2015 18:23

Testowałem dziś serwis z braciakiem Smile I jestem mile zaskoczony, zleciliśmy wypłaty jak dojdą dam screeny

Moje zarobki :
[Obrazek: 347k0hi.jpg]

Zarobki brata:
[Obrazek: 4janet.jpg]