Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - loloisback - 01-03-2017 18:38

A kiedy będzie już normalne również w Playu?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 01-03-2017 18:44

@loloisback

Trudno nam powiedzieć. To zależy od decyzji operatora.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rojasQ - 02-03-2017 18:24

Email od rozliczeń nadal jest aktualny i działa? Wysłałem wczoraj rachunek i do teraz nie mam żadnej wpłaty ani potwierdzenia odebrania wiadomości (pytam bo zawsze było od razu, jeśli jest opóźnienie to okej).
Ogólnie, to z przykrością stwierdzam, że kontakt z Wami dosyć mocno się zepsuł. :/ Kiedyś zawsze otrzymywałem potwierdzenia odebrania rachunku lub rzeczowe odpowiedzi na moje pytania. Niestety teraz już nie wyróżniacie się taką perfekcyjną komunikacją. No ale może to wina większej ilości partnerów. Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 02-03-2017 18:38

@rojasQ

E-mail jest jak najbardziej aktualny. Czy zlecił Pan wypłatę w panelu?

Zawsze odpowiadamy na wszystkie pytania naszych partnerów i staramy się, by kontakt z nami był jak najlepszy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od rana do późnego wieczora i zawsze chętnie służymy pomocą oraz informacją.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rojasQ - 02-03-2017 18:41

Nie, nigdy nie używałem panelu, zawsze wysyłałem stały rachunek co miesiąc ze względu na nasz być może nietypowy system współpracy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 02-03-2017 18:50

@rojasQ

Tak, faktycznie. Nasza pomyłka, właśnie sprawdziliśmy, jak się Pan nazywa na naszej platformie. Rachunek jak najbardziej dotarł i zostanie zrealizowany. Wówczas otrzyma Pan także potwierdzenie mailowe.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fusek - 03-03-2017 21:27

Widze, ze panel sie zmienil na leadnow - a na fastlead kiedy zmienicie?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 04-03-2017 08:28

Fusek, nie kumam tych docinek...
Jak Wam się nie podoba serwis, czy fakt, że to może być jedna spółka z fastlead to po prostu nie zarabiajcie albo przejdźcie się do Gdyni, idźcie na starowiejską i pikietujcie pod biurowcem (bo leadnow raczej tam nie zastaniecie).

@topic, nowy panel jak najbardziej okej, mi się podoba Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - loloisback - 04-03-2017 08:33

Nowy panel ładny i przejrzysty Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 04-03-2017 08:53

@szykiryki, @loloisback

Bardzo nas cieszy, że panel się podoba Smile