Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - aruna91 - 01-03-2017 15:15

No to ja wam powiem, że zaczynam testować konkurencje Wink. Nie ma szans bym został bo ja mam to samo co wy Lol beka. Nic sie nie zmienia a szkoda nerwów.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 01-03-2017 16:02

@aruna91

Jakiś czas temu doradzaliśmy Ci przepięcie ruchu na odnowienia ze względu na to, że Twoja nisza to stali bywalcy. Zmieniłeś na odnowienia i sam nam pisałeś, że jesteś zadowolony, bo widać poprawę, po czym ponownie przepiąłeś linki na usługę zapisanie. Dlatego po raz kolejny zachęcamy Cię do działania na odnowieniach - jak sam zauważyłeś, dobrze się sprawdzają na Twoim ruchu.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - aruna91 - 01-03-2017 16:23

(01-03-2017 16:02)LeadNow napisał(a):  @aruna91

Jakiś czas temu doradzaliśmy Ci przepięcie ruchu na odnowienia ze względu na to, że Twoja nisza to stali bywalcy. Zmieniłeś na odnowienia i sam nam pisałeś, że jesteś zadowolony, bo widać poprawę, po czym ponownie przepiąłeś linki na usługę zapisanie. Dlatego po raz kolejny zachęcamy Cię do działania na odnowieniach - jak sam zauważyłeś, dobrze się sprawdzają na Twoim ruchu.

Miałem zero wpływów po przepieciu usługi. Zmieniłem nisze, dwa dni były dobre poźniej drastyczny spadek. Nisza nie może być wypalona, a natrafienie ciągle na te same osoby jest niemożliwe. Nadal działam an tej niszy.
Ciekawe że na LEADMORE na pobieraniu działałem na tej niszy prawie rok i było okej? a u Was po pół miesiąca sie nisza wypala facepalm
Dziękuje za współprace!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 01-03-2017 16:38

@aruna91

Odnowienia za 7,50zł testowałeś bardzo krótko, ale z odnowień za 3 zł miałeś zarówno leady z pierwszego billowania, jak i z kolejnych. Mimo to również szybko przestałeś działać na tej usłudze. Zachęcamy do dłuższego testowania odnowień - przepięcia całego, lub chociaż części ruchu na stałe na odnowienia.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - aruna91 - 01-03-2017 16:45

(01-03-2017 16:38)LeadNow napisał(a):  @aruna91

Odnowienia za 7,50zł testowałeś bardzo krótko, ale z odnowień za 3 zł miałeś zarówno leady z pierwszego billowania, jak i z kolejnych. Mimo to również szybko przestałeś działać na tej usłudze. Zachęcamy do dłuższego testowania odnowień - przepięcia całego, lub chociaż części ruchu na stałe na odnowienia.

Nie dziękuje, jak zaczeły wpadać drugie leady zapisania to nie widziałem czy mam sie śmiać czy płakać. Dla mnie to była najgorsza opcja. Jakoś później było pare dni co było dobrze na usłudze lead za zapisanie i co? Nadal to samo.
Nie dziękuje, kończe przepinać linki na inny serwis.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 01-03-2017 17:42

@aruna91

Z tego, co widzimy, Twoja konwersja cały czas utrzymuje się podobnym poziomie i oscyluje w granicach od kilku do kilkunastu procent. Jest to całkiem niezły wynik, szczególnie przy tak niestałej liczbie wejść.

Z naszych testów oraz obserwacji naszych partnerów wynika, że najlepsze zarobki na odnowieniach uzyskuje się działając dłużej, minimum miesiąc. Wymaga to więcej cierpliwości, ale przynosi satysfakcjonujące wyniki. Dlatego zachęcamy Cię do długofalowego działania na nich.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - loloisback - 01-03-2017 18:10

Kiedy naprawicie ten program pobieranie? To jakaś padaka teraz. Jak tak dłużej będzie to rezygnuje


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 01-03-2017 18:15

@loloisback

Co masz na myśli pisząc "naprawicie"? Co konkretnie chciałbyś zmienić w naszym programie?
Jeśli masz jakieś sugestie co do naszych programów, prześlij je nam na naszego maila kontakt@leadnow.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - loloisback - 01-03-2017 18:22

Nie można zmienić tak jak kiedyś pobieranie wyglądało na mobile bo przez to mam zarobki trzy razy mniejsze, teraz jakies patologiczne v-shared wskakuje zamiast normalnego programu jak kiedyś (tego z dyskietką co był Big Grin)


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 01-03-2017 18:37

@loloisback

v-shared został już tylko na sieci PLAY, w przypadku pozostałych sieci przywróciliśmy poprzedni landing. Smile