Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 22-02-2017 16:28

@turekyeti

Współpracujesz z nami już od jakiegoś czasu, jak do tej pory nie zgłaszałeś żadnych problemów z konwersją.
W Twoim przypadku utrzymuje się ona od samego początku na podobnym poziomie. Jako że na naszym serwisie można polegać, zawsze pomagamy oraz służymy radą swoim Partnerom.
Najlepiej jakbyś opisał sposoby promocji oraz podesłał screeny.



E-mail: [email protected]
GG: 54618242
Skype: kontakt_4142
Telefon: 48 509 682 944


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - turekyeti - 22-02-2017 18:31

Utrzymuje się na podobnym poziomie?

150-200zł dziennie to była norma... Dziś - 30 ? przez pół dnia nie wpadł ani jeden lead, mimo wysokiego ruchu na stronie, który jest z google, więc wypalenie niszy nie wchodzi w grę.
Współczynnik nowych odwiedzających wynosi 80%, więc nie posiadam tych samych klientów. A co do sposobu reklamowania - z pewnością lepiej się już nie da. Chłopaki u konkurencji mają po 8-10% skuteczności, a ja zaledwie niecałe 3%. Macie najwyższą skuteczność? taa... Coś jest nie tak. Chyba się skuszę na ofertę konkurencji.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 22-02-2017 19:05

Statystyki mówią co innego, od początku roku Twoje dzienne zarobki z subów są rzędu 125zł +/-50zł.
Dziś wpadło Ci mniej leadów ale dzień się jeszcze nie skończył.
Co do kwestii konwersji, to w dalszym ciągu zachęcamy abyś skontaktował się z nami mailowo.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rousen - 22-02-2017 20:25

Gorszy dzień... gorszy dzień....


Nie potraficie się przyznać do tego że jest coś u was nie halo, Przeniosłem linki, z LN do innego serwisu ( nie będę reklamował ) i odrazu konwersja na poziomie 30% i zarobki wzrosły o jakieś 300%

Wrzuciłbym screeny ale nie chce was pogrązać po długim czasie dobrej współpracy, lecz niestety to już koniec Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 22-02-2017 20:43

Mamy wgląd w statystyki naszych Partnerów, porównujemy je i wyciągamy wnioski.
Ważna jest długofalowa konwersja a nie ostatnie Parę dni. Jednak, niektórzy z Was nie przykładają do tego odpowiednio istotnej wagi.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 23-02-2017 08:21

Drogie LeadNow Smile ostatnio na moje "zarzuty" broniliscie się postem Rousena mowiac, ze jest on dowodem na to, ze macie wysoka konwersję. Po pierwsze, kazdy debil uznałby, tez post jak negatywny a Wy jeszcze ośmieszacie się, używając tego posta jako argument obronny. Mówicie, że to dowód na to, że na dluzsza mete macie wysoką konwersje.... Ku**a czy Wy na prawde nie rozumiecie o co nam wszystkim chodzi?! Nie widzicie różnicy mi3dzy frazą "MACIE konwersję" a "MIELIŚCIE konwersję"? Czy ktokolwiek napisal, że zawsze byliscie najgorszym serwisem? Nie! Skoro wybralismy wlasnie Wasz serwis to znaczy, że Wasza oferta oraz działanie serwisu najbardziej nam odpowiadalo na tle konkurencji. Nikt nie krytykuje Was za caloksztalt a jedynie za ostatnie tygodnie i podejscie do problem.

Zgadzam sie, mieliscie najlepszą konwersje! Caly problem tyczy sie tego , ze tej konwersji juz nie ma! Ostatnie 10 stron forum, to wypowiedzi kilkunastu niezadowolonych partnerow! Zadnych pozytywow! A wy dalej uwazacie, ze to problem indywidualny! Na prawde nikt z Was nie wzial pod uwage tego, ze jest ogolny problem z LN? Tak wiem, "nie wykrylismy nieprawidlowosci", a jednak nieprawidlowosci są skoro kolejne osoby negują wasze dzialanie i kolejne osoby odchodzą od Was.

Kazda sytuacje oceniacie indywiduanie.... Wszystko zaczelo sie pieprzyc, gdy ponad miesiac temu przestal dzialac LP na urz.mobilnych. czy to, ze Wasze landingi nie dzialają to też indywidualny problem kazdego partnera?

Turekyeti otrzymal od Was odp, ze przez dlugi nie zglaszal zadnych problemow. Nie zglaszal , bo ich nie bylo. Problemy pojawily sie teraz! U wszystkich! Ale wasza odpowiedz na to to i tak "Ważna jest długofalowa konwersja a nie ostatnie Parę dni." Ja to rozumiem w ten sposób "sugerujcie sie tym, że wszesniej byla wysoka konwersja, a ze teraz Wam cos nie dziala w ostatnie dni to ch.j nas to obchodzi"... Ale i tak macie czelnosc pisac, ze nie zlewacie partnerów... Nie zlewacie problemow a jednak piszecie ze nie wazne jest to co teraz tylko dlugofalowa konwersja...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 23-02-2017 09:09

fejQ, a mi się wydaje, że tracisz energię na coś, co dawno mógłbyś już przełożyć na zarobki w innym serwisie, zwłaszcza, że Twoje posty na temat lichej konwersji na LN pojawiły się już KILKA tygodni temu?!
I te kilka tygodni temu powinnienes już być w innym serwisie i zarabiać porządny hajs.

Ja to widzę tak- LN był jedynym serwisem, w którym udało Ci się uciułać jako takie pieniądze, konwersja spadła, a Ty masz pretensje do całego świata, że nie zarabiasz. Skoro nisza jest dobra- wykorzystaj ją w pozostałych 7 innych serwisach sub i zarabiaj! Nie trać czasu! na LN już nic nie wskórasz. No chyba, ze chcesz sobie pogadać dla samego gadania... co kto lubi Smile

Ja na współprace nie narzekam- jak promuje leady wpadają dobrze, z odnowieniami za 7,50 zł w czwartki również nie ma problemu- utrzymują się na satysfakcjonującym poziomie.

Proponuje po prostu olać LN, skoro Ci w nim nie idzie i przepiąć linki do innych serwisów, a jest ich tyle, że naprawdę stratą czasu jest pisanie tutaj swoich wynurzeń, zamiast skupić się na zarabianiu... Pozdro600.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - trajbson - 23-02-2017 09:24

@leadnow czy jestescie mi wstanir wyplacic moje 44zl , wiem ze brakuje mi do minimum ale niemam jak dobic.Moge wystawic wam fakture lub jak tam wolicie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 23-02-2017 17:10

@trajbson
Niestety minimalna kwota jaką można u nas wypłacić to 50 zł.
Brakuje Ci już tak niewiele, raptem jeden lead. Zachęcamy do działania!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 24-02-2017 12:28

Wywody wielkie prowadzicie, jakby o tym pierwszy raz było mówione jak wygląda konwersja na Leadnow. Podmieniacie na linki innego partnera i macie spokój zawsze można wrócić, gdyby coś zmieniło się na lepsze. Temat wałkowany chyba od paru miesięcy. Jeśli myślicie, że coś da wypisywanie wywodów to się mylicie jest tyle partnerów sub sms, że nie ma po co się męczyć, aby referaty pisać lepiej w tym czasie linki podmienić i zajmować się pracą nad ruchem. Co innego jakby tylko oni zajmowali się tematem subów Smile