Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 21-02-2017 17:13

Drogie LeadNow! Smile

Owszem zdazaja się gorsze dni, ale u Was to nie tylko dni ale tygodnie! Czas chyba uswiadomić sobie, że problem jest po Waszej stronie, skoro problemy dotyczą wielu partnerów.

Jeśli macie choć odrobine honoru odpowiedzcie publicznie na poniższe pytania!

1. Ciągle zasłaniacie się "globalnym spadkiem konwersji". Powiedzcie mi czy na forum w wątkach poswięconym innym serwisom, gdziekolwiek ktoś tak masowo narzeka na spadek konwersji? Nie! Spadek konwersji jest zauwazany JEDYNIE na waszym serwisie, wiec skończcie mydlić oczy tym niby globalnym spadkiem konwersji. Odpowiedzcie na pytanie czemu globalny spadek konwersji dotyka tylko Wasz serwis?

2. Zarzucacie swoim partnerom, że spadki konwersji to skutek wypalenia się czyjejś niszy.. tak więc odpowiedzcie na pytania jak to mozliwe, że w ostatnim miesiącu nisza mogła się wypalić wielu użytkownikom nagle w tym samym czasie. Napiszcie tez jakim cudem te wypalone nisze wielu użytkownikom konwertują normalnie na innych serwisach

3. Jak to możliwe, że przy tym samym ruchu u Was jest 50 wyświetleń i 1 lead, który u Was jest zliczany z pustego konta, natomiast u konkuencji przy tym samym ruchu jest 200 wyswietleń i 12 leadów gdzie aby lead był zliczony to ktos musi miec srodki na koncie

4. Odnośnie wyswietlen... Jak to możliwe, że na innych serwisach statystyki pokrywają się z tymi na Google analitics, a u Was wyjątkowo są niższe

5. na wszystko macie wytlumaczenie ale jak to się dzieje, że jeszcze miesiąc temu nikt na Was nie narzekał, a teraz nagle wszyscy mają jakieś problemy

6. Czemu na innym serwisie zgłoszony problem został rozwiązany w ciągu kilku godzin, a u Was od miesiąca jest problem z wyświetleniem strony na telefonach i mimo wielu zgloszen problem jest zlewany

7. Czemu gdy na forum gdy ktoś zgłosi jakis problem to ZAWSZE sugerujecie ze przeanalizujecie jego indywidualną sytuacje. Czy tak trudno zauważyć, że nie są to indywidualne problemy a niestety takie które się tyczą Was jako całej platformy? Owszem to fajnie, że analizujecie inywidualnie ale skoro masowo wpływają jakies uwagi to chyba problem stoi po Waszej stronie

Odpowiedzcie na te pytania LOGICZNIE, brak odpowiedzi lub wymijająca odpowoedz bedzie dla NAS oczywista.

Ja już odszedłem definitywnie od Was, może miałbym inne podejście gdyby padła od Was informacja typu "mamy chwilowe problemy z serwisem, do czasu ich rozwiązania dajemy Wam 10%wieksza stawkę".... Cokolwiek sięprzyznać do winy.. Wy wolicie robic idiotów ze swoich partnerów...

Może się mylę, ale wydaje mi się, że niezadowolenie partnerów to skutek jednej z trzech przyczyn:

1.serwis działa bez problemu, ale nastąpiło masowe cięcie leadów
2.macie problemy techniczne ale niepotraficie się przyznać i przeprosić partnerów, że nie umiecie go rozwiązać
3. Jestescie tak "profesjonalni", ze nawet nie dostrzegacie że coś jest nie tak


Znając Was wiem, że zanegujecie powyzsze przyczyny..jeśli tak to logcznie odpowiedzcie na powyzsze pytania


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 21-02-2017 17:48

@[fejQ], zapraszam do tematu eForsy, tam podobne malkontenctwo co do cięcia leadów, więc powinieneś się odnaleźć Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 21-02-2017 17:58

Przeszedłem na mylead - zobaczymy jak będą wpadać leady i zliczać statystyki. Może wrócę za jakiś czas do LN


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 21-02-2017 18:07

@beRRo i jak? Jesteś już w stanie coś powiedzieć? Dawno się przeniosłeś? Ja przeszedłem do Firesub i póki co jestem zadowolony


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 21-02-2017 18:07

oczywiscie, ze porównania to jedyna metoda do tego, żeby wybrać dla siebie serwis docelowy.
I to nie porównania na 100 wejściach, bo są śmieszne... Jednego dnia na 100 wejść mam 100 zł, drugiego 8 zł (i tak się dzieje w każdym serwisie).

Zresztą naczelna zasada- dywersyfikacja źródeł dochodów. Ja mam konta w praktycznie każdym subie (no poza fastlead i leaders) i gdy kilka dni z rzędu nie wpada w jednym- przepinam na drugi itd.
Pamietajcie też, że proponując cały czas w tych samych miejscach jednego suba, istnieje duże prawdopobieństwo, że ofiara kliknie, wykona akcje, ale Wam nie zliczy hajsu, bo już np. wcześniej zapisał się z tego numeru do subskrybcji, dlatego tak ważne jest, by lawirować tymi ofertami i dawać wciąż nowe.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 21-02-2017 18:19

(21-02-2017 18:07)fejQ napisał(a):  @beRRo i jak? Jesteś już w stanie coś powiedzieć? Dawno się przeniosłeś? Ja przeszedłem do Firesub i póki co jestem zadowolony

Jeszcze nic nie mogę powiedzieć, bo godzinę temu zmieniłem linki.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 21-02-2017 18:26

Drogi fejQ! Wink

1. Nasza konwersja jest na wyższym poziomie niż u konkurencji, także w przypadku gorszych dni różnica bardziej rzuca się w
oczy. Potwierdzenie tego masz chociażby w poście rousena.

2. Wypalenie niszy jest jednym z najczęstszych powodów spadku konwersji. Jak zapewne wiesz, zliczamy jedynie unikalne
wejścia, w przypadku gdy użytkownik chce się zapisać dwa razy na tę samą subskrybcję, nie jest ona odnotowywana przez
system, jednakże ona wciąż liczy się jako lead.

3. Odpowiedź w poprzednim punkcie.

4. Każdy program ma własny system zliczania wejść/UU. Aby można było wyszczególnić ich konkretną skuteczność.

5. Rynek oraz same nisze wymagają ciągłego dopasowywania do zmieniających się standardów. Ze swojej strony możemy
zapewnić, że zdecydowana większość naszych Partnerów jest zadowolona ze współpracy. A Ci, którzy mają jakieś pytania bądź
szukają porady zawsze są rozpatrywani w kategoriach indywidualnych przez co ich ewentualne niedogodności są niwelowane.

6. U nas żadna sugestia złożona przez naszych Partnerów nie jest, jak to nazwałeś "zlewana". Ciągle się rozwijamy i
udoskonalamy, co widać po kolejnych wdrażanych przez nas projektach oraz usprawnieniach.

7. Sugerujemy takie rozwiązanie, bo to jest najefektywniejsza strategia na rozwiązanie problemu. Nie możemy stosować tego
samego rozwiązania dla każdego naszego Partnera. To w niczym by nie pomogło.


Narzekanie na spadki konwersji zdarza się co jakiś czas w naszym serwisie. Zawsze mówimy, że są one tylko chwilowe i ostatecznie mamy racje. Po za tym u nas jest tak wysoka konwersja, że spadki są w ogóle możliwe. W przeciwieństwie do konkurencji gdzie takowe nie są odnotowywane, podobnie jak z resztą ich konwersja.


Jednakże pogorszenie konwersji może dotykać tylko tych partnerów, którzy maja słabszy ruch, jeśli ktoś ma spadek konwersji niech napisze do nas na adres mailowy: [email protected] z konkretnymi linkami i screenami metod promowania.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 21-02-2017 18:37

1. Post Rousena nie przedstawia zadowolenia z konwersji

2. No spoko

3. No spoko

4. No spoko

5. Patrzac na forum ciezko mowic o zadowoleniu partnerow. Rozwiazywanie problemow zawsze sie opiera na "nie mamy na to wplywu". "Niedogodnosci są niwelowane" hahahahhaha kiedy w play beda wyswietlane strony normalnie? Od miesiaca nic z tym nie robicie

6. Jakie sugestie są wdrażane? PaySafeCard po pol roku wprowadziliscie. Poza tym w dalszym ciagu nie wprowadziliscie poprawy landingow na telefonach

7. Czy Wy serio nie widzicie ze spadek konwersji to nie indywidualny problem? Przewijajac 10 stron wstecz zadowolonych partnerow mozna na palcach policzyc


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 21-02-2017 18:56

Post rousena jest potwierdzeniem na to, że na dłuższa metę mamy wysoką konwersję.

Ponieważ na forum najczęściej są poruszane problemy, na które rzeczywiście nie mamy wpływu - dlatego wydają się one tak znaczące. Za to wszystkie inne są rozwiązywane na bieżąco, przeważnie poprzez korespondencję mailową. Dlatego tak bardzo do niej zachęcamy - aby rozpatrzyć każdy przypadek indywidualnie. Z tego co wiemy nie ma żadnych problemów z wyświetlaniem stron. Jeżeli coś takiego zauważyłeś, podeślij nam screen na maila.

Planujemy zmodernizowanie całego panelu, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zachęcamy zatem do odrobiny cierpliwości Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - turekyeti - 22-02-2017 16:01

[Obrazek: Screenshot_20170222_160006.png]

Konwersja u was to jakis zart. Dziekuje za wspolprace. Nic sie nie zmienia, a nawet jest coraz gorzej. Wrócę z pracy to przepne kody