Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 15-02-2017 09:32

Jaką jego sytuację??!! Swoją sytuację przeanalizujcie!! Od miesiaca sytuacja u Was jest tragiczna! Najpierw niedzialajaca strona na urzadzeniach mobilnych, potem dwa dni byly okej, i znow sytuacja sie pogorszyla! Za KAZDYM razem gdy ktos wykryje jakas nieprawidlowosc to jest standardowe "przeanalizujemy Pańska sytuacje" a Wasza odpowiedz zawsze jest taka "jest globalny spadek konwersji, nie mamy na to wplywu"...

Wytlumaczcie mi prosze jakim cudem mimo tego "globalnego spadku konwersji" na innych serwisach leady wpadaja normalnie? Jak widac nie tylko ja zauwazylem ze u konkurencji leady wpadaja normalnie!

W ostatnich dniach dzialalem u Was (w poniedzialek) i na Firesub (wczoraj)... Godziny pracy te same, nisza ta sama, grupa docelowa ta sama i intensywność pracy też a wyniki...nie takie same!

U was ok 50 wejsc i 1 lead, na Firesub ok 200 wejsc i 12 leadow! Pomijajac juz fakt ze u Was niby leady są zliczane nawet z pustego konta a jak widac zadne nie wpadaja mimo to

Tak wiem zaraz napiszecie "testowanie innego serwisu przez dzien lub dwa nie jest miarodajne" hahaha

Jak widac po postach to nie jest tylko moje zdanie ze a innych serwisach wszystko jest ok. Przy Was trzymalo mnie tylko to, ze macie wyzsza stawke i zliczacie leady z pustych kont ale coż mi z tej wyzszej stawki jak i tak gowno wpada.

Podsumawujac, na chwile obecna koncze z Wami wspolprace i przechodze na stale do konkurencji i zachecam wszystkich do zmiany serwisu. Do LN moze wroce jesli zobacze na forum ze cokolwiek wrocilo do normy. Mimo wszystko dzieki LN za kilka miesiecy udanej wspolpracy. Pozdrawiam


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 15-02-2017 10:14

@fejQ

Prosimy o kontakt mailowy z racji tego, że najczęściej używacie innych loginów w naszym serwisie oraz innych tutaj, na forum.
Niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować każdej osoby, która u nas zarabia.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - evra - 15-02-2017 21:32

Czy widget jest globalny? I kiedy będzie druga subskrypcja na widget?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 15-02-2017 21:55

@evra

Widget na ten moment jest tylko na ruchu polskim. Pracujemy zarówno nad tym, by był globalny, jak i nad wprowadzeniem na nim drugiej subskrypcji.
Na ruch zagraniczny polecamy nasze programy do pobierania, które osiągają bardzo dobrą konwersję.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 16-02-2017 20:22

(15-02-2017 09:32)fejQ napisał(a):  Jaką jego sytuację??!! Swoją sytuację przeanalizujcie!! Od miesiaca sytuacja u Was jest tragiczna! Najpierw niedzialajaca strona na urzadzeniach mobilnych, potem dwa dni byly okej, i znow sytuacja sie pogorszyla! Za KAZDYM razem gdy ktos wykryje jakas nieprawidlowosc to jest standardowe "przeanalizujemy Pańska sytuacje" a Wasza odpowiedz zawsze jest taka "jest globalny spadek konwersji, nie mamy na to wplywu"...

Niestety muszę się z tym zgodzić było wałkowane już od x czasu, że fajne są początki później coraz większe spadki aż do zera niestety... Dlatego odszedłem myślałem nad powrotem, ale jak widzę, że problem cały czas się pojawia to odechciało mi się podmieniać linki. Tak po za tym nie wiem dlaczego regulamin przy programach jest rozwinięty, a nie rozsuwa się poprzez kliknięcie we frazę "regulamin" tak każda firma ma i wygląda to lepiej wizualnie. Mnie by osobiście to zniechęcało do wypełniania oferty szczególnie, że rzuca się to od razu po wejściu w link... Wygląda to podejrzanie, dużo treści pisane małą czcionką każdemu zapala się światełko, że ktoś chce coś ukryć i raczej rezygnuje z wypełnienia oferty. Programy nie są nic aktualizowane nie są robione żadne testy nad poprawą konwersji, a jak dodawane są jakieś nowe programy to raz na x czasu. Nie wiem co
się dzieje mieliście tak dobry start już dosyć długo istniejecie, a nic nie zmieniło się na lepsze... Każda z firm jest już od was daleko z przodu, a wy cały czas w tyle. Można powiedzieć, że nic nie zmieniło się u was od rozpoczęcia waszej działalności.
Jeśli nic zmienicie coraz więcej użytkowników zacznie odchodzić. Po pracujcie nad programami, może zmieńcie stawkę za leada na mniejszą odkąd ją zwiększyliście zaczęły się problemy z konwersją jeszcze większe jak były... Przy stawce 4,50 miałem dużo większą konwersję niż przy tej za 6 jeśli nie potraficie tyle wypłacić na standardowej stawce to lepiej ją zmienić. Ja bym zaczął od odświeżania programów i zmiany wyglądu regulaminu. Ludzie by przyszli nawet za stawkę 4,50 jeśli konwersja byłaby ok. Pozdrawiam


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 16-02-2017 21:05

@Maciejoss20

Nieustannie pracujemy nad wprowadzeniem zmian oraz nowości i już wkrótce się one pojawią, jednak wszystko wymaga czasu.

Od momentu rozpoczęcia naszej działalności zmieniło się bardzo wiele: nie tylko podnieśliśmy stawkę za zapisanie, ale także wprowadziliśmy odnowienia w dwóch wersjach, dwa rodzaje drugiej subskrypcji, zmonetyzowaliśmy ruch zagraniczny, wprowadziliśmy nowe programy i usługi, a także kilka opcji realizacji wypłat.

Jeśli chodzi o nasz regulamin, to jego pełna treść ukazuje się dopiero po kliknięciu w link. Informacje zawarte w stopce na dole programu są konieczne z powodów prawnych i w tej kwestii mamy niestety związane ręce. Jesteśmy jednak przekonani, że nie ma to negatywnego wpływu na konwersję.

Rozliczamy się rzetelnie z każdego leada, w przypadku usługi zapisanie za 6 zł płacimy za każde poprawne zapisanie do subskrypcji i jako jedni z nielicznych na rynku nie wymagamy, by użytkownik miał środki na koncie.

Spadki konwersji to naturalne zjawisko w zarabianiu w sieci. Staramy się, by była ona jak najlepsza i nadal możemy się poszczycić najwyższą na rynku.
Przyczyn spadku konwersji jest bardzo dużo, gdyż zależy ona od wielu czynników. Dlatego każdego partnera, który zauważy u siebie niepokojące obniżenie, prosimy o kontakt. Wówczas indywidualnie analizujemy sytuację i najczęściej udaje nam się znaleźć rozwiązanie oraz udzielić trafnych porad, co warto zrobić, by poprawić wyniki.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - hypocrisy - 16-02-2017 22:55

(16-02-2017 21:05)LeadNow napisał(a):  Spadki konwersji to naturalne zjawisko w zarabianiu w sieci. Staramy się, by była ona jak najlepsza i nadal możemy się poszczycić najwyższą na rynku.

Tak czysto z ciekawości, na czym opieracie to przypuszczenie? Smile Bo w co drugim poście przewija się ta formułka, podczas gdy posty użytkowników wyraźnie temu twierdzeniu zaprzeczają...

Przeglądając temat ~10 stron wstecz ciężko doszukać się jakichkolwiek konkretów z Waszej strony, na wszelkie zarzuty odpowiedzią jest "zapraszamy do kontaktu", na problemy odpowiedzią jest "spadki konwersji są naturalne w tej branży", a wszelkie pytania o zmiany i nowości są po prostu zlewane...

Szanuję Wasz serwis i sam zarobiłem w nim niemały grosz, ale patrząc z boku na ten temat gołym okiem widać, że na tle innych czołowych serwisów odrobinę stoicie w miejscu...Zliczanie pustych leadów, atrakcyjne odnowienia, świetny widget płatności czy wypłaty w bitcoinach, zrobiliście naprawdę super robotę, ale z drugiej strony programy są od dawna nieaktualizowane, wprowadzanie nowych zajmuje Wam wieki, a legendarna wysoka konwersja to już trochę relikt przeszłości, nie wspominając już o coraz głośniejszym niezadowoleniu użytkowników...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 17-02-2017 09:09

@hypocrisy

Na naszych statystykach Wink

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową, ponieważ do każdego Partnera podchodzimy indywidualnie i chcemy jak najlepiej zająć się jego sprawą.

Dziękujemy za miłe słowa. Dobrze się składa, że poruszyłeś kwestię aktualizacji, bo niedługo szykujemy dla was nowości. Nasz panel przejdzie metamorfozę.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Lanserek - 17-02-2017 11:59

Niestety muszę się zgodzić ja również zanotowałem stopniowy spadek konwersji z 13 % do ok. 4-5 % w ostatnim czasie.
Aktualnie testuję inne serwisy, ale jeśli sytuacja na LN się poprawi (a mam taką nadzieję) to chętnie wrócę. Pozdrawiam Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - KupięStrony - 17-02-2017 21:42

Wspolpracowałem kiedyś z Leadnow i naprawdę nie polecam tego serwisu. Za tymi grzecznymi formułkami typu "Proszę się odezwać na email, przeanalizujemy Pana sytuacje" czy też "Zdarzają się gorsze dni, zapewne wypaliła się nisza" itp (xDD) kryją się krętacze. Naprawdę, jeżeli macie szacunek do swojego czasu, to radzę nie współpracować z Leadnow, bo poprostu po jakimś czasie wycinają leady. Sam z nimi wspolpracowalem, z tego co pamiętam to jakieś pół roku, może troszke więcej i męczą mi dupę, żebym wrócił do nich bo coś tam się zmieniło itpxD Chyba pusto się robi na leadnow i szukają głupichxD Chyba ze wszystkich serwisów z którymi miałem przyjemność współpracować, leadnow jest w czołówce w manipulacji zarobkami.
Tu screen z ogolnych zarobkow tak dla weryfikacji mojej osobySmile:
http://image.prntscr.com/image/9aa0d8f340d64d8dbe1280e12e8f0aa8.png

cóż mogę napisać, ogólnie to mam gdzieś jeżeli chodzi o wasze problemy dot. leadow/zarobkow, ale ja oszustwa nie toleruje, więc stąd moja wypowiedź.


PS
Szanowna administracjo Leadnow, tak przy okazji to prosiłbym o nie spamowanie moich skrzynek mailowych dot. wspolpracy, bo takiej nie będzie i nie robcie se nadzieixD