Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 26-01-2017 17:12

@rousen

Dzisiejszy dzień jest globalnie słabszy. Ale jeszcze się nie skończył, więc sytuacja pewnie się poprawi Smile

@beRRo

Różnica w wyglądzie landing page'a na pakiecie i na wifi, jest już od dawna, więc raczej nie jest to przyczyną. Może nisza się wyczerpała? Czy posiada Pan stały ruch? Jeśli tak, polecamy przetestować odnowienia za 7,50 zł - powinno to pozytywnie wpłynąć na konwersję.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 26-01-2017 17:47

Mam stawkę 6zł (zapis) ale na tych telefonach było po podaniu numeru, wcześniej - przychodził kod sms z pinem
Teraz jest przy tej stawce treść - wystarczy wysłać darmowego smsa "OPRYM na numer 60655" - to bardziej SMS Premium (czyli odnowienia)


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 26-01-2017 18:02

@beRRo

W naszych landingach należy podać numer teleforu. Polecenie wysłania sms-a pojawia się tylko w przypadku, kiedy dany numer był wykorzystany zbyt wiele razy, wobec czego został zbanowany. Wówczas dodatkową szansą na zapisanie użytkownika, a zarazem na lead dla Pana jest wysłanie przez użytkownika sms-a.

Jeśli posiada Pan stały ruch, zachęcamy do przepięcia choćby części ruchu na odnowienia za 7,50 PLN. Użytkownik, który już raz zapisał się do subskrypcji za 6 PLN i nie wypisał z niej, przy kolejnej próbie zapisania otrzymuje automatyczny dostęp do treści, więc aktywacja nie następuje, gdyż nie można się dwa razy zapisać do tej samej usługi. Dlatego polecamy odnowienia za 7,50, ponieważ jest to inna usługa, więc użytkownik będzie mógł się do niej zapisać, nawet jeśli wcześniej zapisał się do subskrypcji na stawce 6 PLN.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - turekyeti - 27-01-2017 16:28

Od kilku dni konwersja mniejsza o 50% przy tym samym ruchu od kilku dni na programie pobieranie...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 27-01-2017 16:35

@[turekyeti]

Teraz są globalnie słabsze dni.

Zaczyna się Weekend, więc konwersja na pewno wzrośnie.

Jednak, jeśli sytuacja się nie poprawi, to serdecznie prosimy o kontakt na adres mailowy [email protected].


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Lanserek - 27-01-2017 17:06

Potwierdzam jeszcze w grudniu konwersja byla na poziomie 10- 13 % a od jakiegoś czasu niestety stale maleje i w ostatnich dniach trafia się nawet 2-3 % ... Uprzedzając pytanie nisze się nie wypaliły poza tym na nowych sytuacja jest identyczna - ruch rośnie, a konwersja maleje mam nadzieję, że niedługo się to unormuje Sad


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 27-01-2017 17:10

@[Lanserek]

Sytuacja oraz konwersja na pewno się poprawią.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fejQ - 27-01-2017 17:31

U mnie niestety tez zarobki mocno poszlyw dol w ostatnich dniach. Wczesniej 50 zl to bylo takie absolutne minimum i jak zarobilem 50 zl to uznawalem to za slabszy dzien. A w ostatnim tygodniu zebranie 2-3 leadow w dzien to mega wysilek :/

Wiecie moze czy w innych serwisach jest taki sam problem?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 27-01-2017 19:57

Panowie to dlatego że zmieniła się strona suba dla urządzeń mobilnych, którzy korzystają z pakietu LTE.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - turekyeti - 28-01-2017 14:25

Też mi się tak wydaje. Mam bardzo dużo wejść z urządzeń mobilnych i strasznie to odczułem.
Po co zmieniać coś, co było dobre?