Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 21-12-2016 13:24

Dziękuje za Jacka Daniel'sa Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 21-12-2016 13:31

@Dżejson_

Wyjaśniliśmy Panu sytuację na czacie, otrzyma Pan wypłatę najszybciej jak to będzie możliwe, choć w tym momencie nie zależy to już od nas.

@mateusz2045

Dziękujemy, weźmiemy Pańskie sugestie pod uwagę.

@Maciejoss20

Nie ma za co Smile Cieszymy się, że przesyłka dotarła Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Yamakasi - 21-12-2016 14:57

LeadNow sprawiliście ,że pojawił się dzisiaj na mojej twarzy bardzo szeroki uśmiech.

Dziękuje za Jacka Danielsa i za życzenia,również życzę zespołowi Leadnow wesołych i spokojnych świąt Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - krutek90 - 21-12-2016 17:00

Wow, przyznam szczerze, że nie spodziewałem się... Właśnie przed chwilą do mych drzwi zapukał kurier, zdziwiony (przecież nic nie zamawiałem), na szczęście odebrałem przesyłkę i ujrzałem mój ulubiony trunek pana Jacka. Dziękuję bardzo za prezent oraz miłe zaskoczenie.

Pozdrawiam


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rousen - 21-12-2016 20:41

Również do mych drzwi zapukał kurier z przesyłką. Dziękuje LeadNow za Jacka Danielsa Smile Wesołych ! Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - turekyeti - 21-12-2016 22:31

Ja również dziękuje za Jacka Smile wesołych świąt wszystkim Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szmella - 22-12-2016 12:35

[Obrazek: 14824058361871256111982.jpg]


Dziekuje serdecznie za prezent, co prawda juz wypity i godny kacyk juz jest, ale warto bylo :-D :-D.
Wesołych świat i szczęśliwego nowego roku takze. :-)
Jak narazie najbardziej z prezentami sie postaraliscie :-)


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 22-12-2016 12:41

@szmella

Cieszymy się, że prezent się podoba Smile
Jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze na Święta i cały Nowy Rok! Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dżejson_ - 22-12-2016 15:41

Czy dziś jest wszystko w porządku? Różne miałem dni ale w mojej historii subow na tej niszy poniżej 1% to nigdy nie miałem Tongue


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 22-12-2016 15:59

@Dżejson_

Nie zauważyliśmy żadnych nieprawidłowości, najprawdopodobniej jest to po prostu słabszy dzień, jako że tuż przed świętami i wiele osób jest zajętych załatwianiem różnych spraw.
Jeśli jednak coś Pana niepokoi, prosimy o bezpośredni kontakt na PW lub na naszego maila [email protected]. Sprawdzimy dokładnie Pana sytuację.