Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dante_/ - 20-12-2016 18:29

(20-12-2016 18:26)HEI$ENBERG napisał(a):  #CEBULA Everywhere

Panowie spokojnie, jeśli byliście grzeczni to gwiazdor do Was przyjdzie! Swoją drogą ciekawi mnie ile osób dostanie paczki na te święta - pochwalcie się w galerii. Tongue

Te cebulo, bo przyjadę na Abrahama do CiebieJerk


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 20-12-2016 18:37

@Dante_/

Tak nas zaciekawiło, co dzieje się z Pana paczką, że postanowiliśmy to sprawdzić. Smile

Obie paczki zostały wysłane w tym samym czasie, a okazało się, że przesyłka już dzisiaj dotarła do Pana kolegi, a Pańska dopiero dzisiaj opuściła sortownię w Pruszczu Gdańskim.

Jutro powinien Pan otrzymać przesyłkę. Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rousen - 21-12-2016 01:35

Zarobiłem 11k, i dalej zarabiam, Czy dostanę paczke ? Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - gucio12 - 21-12-2016 06:24

Bardzo miło ze strony LeadNow Smile
[Obrazek: IMG_20161220_180811.jpg]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 21-12-2016 12:11

Program Face-podglądacz-24h.pl jest już w pełni responsywny. Zapraszamy do testowania!

@gucio12

Cieszymy się, że prezent się podoba i że dotarł bez problemu Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dżejson_ - 21-12-2016 12:19

Rzeczywiście program śmiga teraz dobrze, mam nadzieję, że dziś konwersja się poprawi bo wczorajsze 2,9% to było bardzo bardzo słabo.

Co ta księgowa się tak obija? Big Grin na bitcoin wypłaty miały iść w godzinach 9-11 a tu brak


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mateusz2045 - 21-12-2016 12:31

Konwersja i pobieranie całkiem ok ale programy pod Facebooka to jest jakaś porażka https://snag.gy/0LmpCR.jpg. Wszystko robione tak aby chyba nikt nie poszedł na policję z tym, że chciał sprawdzić kto podgląda jego profil. Logika sprawdź kto ogląda Twój profil i wygraj aplikację żeby sprawdzić kto podgląda Twój profil.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 21-12-2016 12:44

@Dżejson_

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze zmian Smile

Odezwaliśmy się do Pana na pw.

@mateusz2045

Czy mógłby Pan wyjaśnić, jakie konkretnie ma Pan uwagi do naszego programu?
Bierzemy pod uwagę sugestie naszych partnerów i ciągle udoskonalamy nasze programy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dżejson_ - 21-12-2016 13:11

Na czacie byłem zapewniany że wypłatę otrzymam dziś, jeżeli macie jakieś problemy z portfelem to potrwa to kilka minut, max kilkanaście więc możecie zlecić jeszcze dziś na co czekam


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mateusz2045 - 21-12-2016 13:16

(21-12-2016 12:44)LeadNow napisał(a):  @Dżejson_

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze zmian Smile

Odezwaliśmy się do Pana na pw.

@mateusz2045
i ciągle udoskonalamy nasze programy.

Link nie działa co dałem, no nic... Chodzi o to, że według mnie te napisy np w fb podglądaczu typu konkurs, wygraj aplikację odstraszają. FB kolor też słąbo wygląda, strona gdzie generuje się kolor a na niej napis ,,FEJSBUK"... Niepotrzebne według mnie na górze stronki jest też to, że jest opcja wyboru szablonów bo te kolory są nijakie. Powinien być np czerwony, zielony i inne kolory i przycisk zmień kolor, a nie "Chcę takiego fejsa". Kolejna sprawa tam gdzie można ustawić kolor ludzie chcą zmienić kolor górnej belki tej niebieskiej, a nie tło strony.