Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 14-12-2016 22:30

@Maciejoss20

Za kwestię problemu ze stroną przepraszaliśmy wielokrotnie.
Ponadto, wszelkie szkody zostały naszym Partnerom zrekompensowane, tak więc nikt nie został poszkodowany przez zaistniałą sytuację.
Dodatkowo zaznaczę, iż wprowadziliśmy kilka usprawnień, tak aby nigdy więcej nie dochodziło do takich zdarzeń.

Jako sieć afiliacyjna cały czas się rozwijamy i chcemy, aby nasi Partnerzy również mieli taką możliwość. Nie jest więc prawdą, że nie wprowadzamy żadnych zmian w naszych programach.
W naszej ofercie cały czas pojawiają się nowości i propozycje. Przykładowo, niebawem w naszej ofercie znajdą Państwo program PSC.
Staramy się, aby każdy z naszych programów był dopracowany do perfekcji i wydaje się nam, że idzie nam to całkiem nieźle.

Wspomnę też, że oferujemy najwyższą na rynku konwersję, która utrzymuje się na poziomie minimum kilkunastu procent.
Oznacza to więc, że w połączeniu z równie wysoką stawką, nasi Partnerzy osiągają bardzo dobre wyniki oraz satysfakcjonujące zarobki.

Jeśli chodzi o błędy w pisowni, to serdecznie przepraszamy za niedopatrzenie. Postaramy się je jak najszybciej wyłapać i poprawić.
Sądzimy jednak, iż nie są to błędy, które w jakimś stopniu mogłyby wpłynąć na konwersję oraz zarobki naszych Partnerów.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - turekyeti - 15-12-2016 01:07

Co do konwersji to prawda - jest zdecydowanie wyższa niz w leadmore i to o jakieś 30% w moim przypadku Smile Ja tam osobiście jestem zadowolony. Żadnych problemów z wypłatami nie mam, z skontaktowaniem się również.

@Maciejoss20

Może po prostu masz stałych bywalców i dlatego leady nie wpadają...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 15-12-2016 06:55

No tak mam na leadnow Big Grin bo w innych sieciach nie


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 15-12-2016 09:35

@Maciejoss20

Jeśli ma Pan stały ruch, to użytkownik, który już raz zapisał się do subskrypcji i nie wypisał z niej, przy próbie ponownego zapisania otrzymuje automatyczny dostęp do treści. Zachęcamy więc do przetestowania naszych odnowień. Powinno to pozytywnie wpłynąć na konwersję.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 15-12-2016 09:46

@[Maciejoss20], spadek z jednego leada dziennie czy nawet z 5 do zera to, wybaczcie, zaden spadek...A raczej normalna kolej rzeczy- zwlaszcza, jesli promuje się wśród tych samych uzytkownikow/w stalych miejscach, gdzie prawdopodobienstwo zapisania się już do tego konkretnego suba jest wysokie.

To co polecam od siebie- przejście na premium sms- nie ma mowy o żadnych cięciach- uzytkownik wysyła sms'a i ma kase, Ty masz leada. Są niskie stawki premium, nie trzeba mieć od razu 30 zeta na koncie. Takich smsow moze wysłać i 20, a z Ty z kazdej transakcji masz hajs.
Proste Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 15-12-2016 14:12

@szykiryki

spadek byl bardzo dziwny codziennie zarabialem az nagle pach i od 5 dni 0 zl na koncie wystarczylo ze podmienilem linki i od rana do godziny 13 mialem juz 4 leady ☺ Wiec nie wmawiajcie mi ze nisza sie wypalila albo, ze to był gorszy okres. Zreszta jak tylko napisalem na czacie ze podmieniam link to polecial tekst w stylu ze niech pan tego nie robi doslownie zabic sie chcieli po co im ktos kto nie przynosi zysku i od 5 dni na 0 jest? ? Szykiryki jestem dłużej w tym serwisie od Ciebie i to juz nie pierwsza sytuacja lekarstwem bylo podmienienie linkow i zaraz mialem zyski w zadnym serwisie nie mialem takich spadkow jak tutaj chyba ze mieli awarie Jak wrocilem tutaj bo wylaczyli program w innej firmie to cudowne konwersje po czym spadki az do zera. Szczerze wole miec mniej za leada i stala konwersje niz takie cos. Fajnie jest przez jakis czas, sam bym jeszcze nie dawno ich bronil jak inni pisali ze pogorszyla sie u nich konwersja u mnie bylo całkiem ok minęły 2 miesiace czy więcej i zaczeło sie zle dziac.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 15-12-2016 14:46

@Maciejoss20

Przy tak niedużym ruchu jak Pański, wahania konwersji są naturalne.

Jak już wspominaliśmy, jeśli ma Pan stałych bywalców, to leady mogą nie wpadać w związku z tym, że użytkownik nie wypisał się z subskrypcji przed ponowną próbą zapisania. Dlatego zachęcamy do wypróbowania odnowień.

Zachęcamy również do zmiany sposobu promocji, na pewno wpłynie to pozytywnie na wyniki.

Dbamy o wszystkich naszych userów i chcemy, by działali właśnie u nas, to chyba naturalne. Spadki się zdarzają i najczęściej są tylko chwilowe.

Sam Pan przyznał, że miał już podobny spadek, po czym po ponownym podpięciu pod nas linków znów zaczął Pan dobrze zarabiać.
Dlatego najprawdopodobniej obecna sytuacja też jest tylko przejściowa.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rammus - 15-12-2016 14:47

Rowniez odczulem spadki ale chcialbym rowniez pochwalic za nowy model platnosci - przekaz pocztowy.
Kaska szla do mnie 2.5 dnia, zaoszczedzilem 20%. Jest to jak najbardziej rewolucyja Lol


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - turekyeti - 16-12-2016 00:06

(15-12-2016 14:47)rammus napisał(a):  Rowniez odczulem spadki ale chcialbym rowniez pochwalic za nowy model platnosci - przekaz pocztowy.
Kaska szla do mnie 2.5 dnia, zaoszczedzilem 20%. Jest to jak najbardziej rewolucyja Lol

Dlaczego 20% zaoszczędziłeś? Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rammus - 16-12-2016 09:41

Bo podatku nie odprowadzasz xD