Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-12-2016 19:07

@Maciejoss20

Konwersja jest cały czas w normie, a nawet wyższa, więc możliwe, że miałeś po prostu słabszy dzień.
Jeśli jednak coś Cię niepokoi, prosimy o bezpośredni kontakt z nami na maila [email protected]. Przyjrzymy się dokładnie Twojej sprawie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - selfie - 13-12-2016 00:09

Delete za dużo wypiłem


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-12-2016 09:18

@selfie

Z tego, co widzimy, ma Pan "stałych bywalców" na swojej stronie/stronach. Tym samym, kiedy próbują kolejny raz zapisać się do subskrypcji nie wypisawszy się z niej wcześniej, otrzymują automatyczny dostęp do treści. W związku z czym, jak już kiedyś Panu doradzaliśmy, zachęcamy do wypróbowania odnowień. Zapewne wpłynie to pozytywnie na konwersję.

Gdyby miał Pan jeszcze jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego/gg/PW.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 13-12-2016 10:15

Fajnie jest zawsze na początku cieszysz się bo wysoka konwersja trwa to może miesiąc, z dnia na dzień ona spada, ale masz nadzieje, że jeszcze będzie dobrze, aż dostajesz nerwicy jak, któregoś dnia widzisz na swoim koncie konwersje 0 albo 0,5 %. Najchętniej byś rozwalił wszystko wokół siebie i zadajesz sobie pytanie co do cholery źle robię, że jest tak niska konwersja? Przekładasz linki do innej firmy i widzisz cudowny wzrost konwersji :o W tej firmie niestety padają programy i patrzysz przejść do Leadnow i co się okazuje cuda dosłownie cuda konwersja 15%-45% mija miesiąc i zaczynają się spadki 5%-10% wierzysz, że to chwilowe spadki konwersji, aż przychodzą dni frustracji jak wchodzisz na koniec dnia na swoje konto, a tam 0 zł Sad


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-12-2016 10:31

@Maciejoss20

Rozumiemy Pana sytuację, niemniej wahania konwersji są zupełnie naturalne, gdyż zależy ona od wielu czynników.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Zielonkawy - 13-12-2016 22:32

Wprowadzili juz program psc Wink??


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-12-2016 22:38

@Zielonkawy

Program PSC już niebawem pojawi się w naszej ofercie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - evra - 13-12-2016 22:56

Strona padła. Znów.. pokerface


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 14-12-2016 09:59

@evra

Wszystko działa i działało prawidłowo. Być może miał Pan chwilowy problem z internetem.
Jeśli sytuacja by się powtórzyła, prosimy o podesłanie screena na adres [email protected]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 14-12-2016 21:42

Nie zostało mi niestety nic innego jak podmienić linki może jeszcze kiedyś wrócę. Na początku nie narzekałem było naprawdę ok, ale od ostatniego tygodnia to był dramat brak połączenia ze stroną plus dodatkowo po naprawie awarii moja konwersja z 10%-25% zrobiła się 0% i przy zarobkach 6-30zł od 5 dni nic nie zarabiałem. Podmieniłem serwis i mam pierwszego leada może stawka mniejsza, bo 4 zł, ale przynajmniej coś zarabiam, a nie jestem cały czas na zerze. Nie wiem może to wasz program się wypalił,a nie moja nisza? Ogólnie to nie ma żadnych zmian programy nie są nic odnawianie tak jak powstał serwis to można powiedzieć, że nie zostały nic zmodyfikowane. Inne firmy poszły bardziej do przodu mają więcej programów i cały czas stare programy są odnawiane przy pozostawieniu starej stylistyki jeśli nowy program uzyskiwał by niższą konwersję. Użytkownik ma wybór programu w różnych wersjach, a tutaj nie ma wcale wyboru. Programów jest mało większość miejsca zajmuje program pobierz123 czy wybierzesz pobierz files czy upload to jest to samo chyba tylko po to, aby wyglądało, że programów jest więcej niż w rzeczywistości. Niedługo może jeszcze wrócę, ale z inną niszą i zobaczę gdzie będzie wpadać lepiej. Jeszcze macie błędy w programach dlaczego w pobierz123 pisze pobierz link do programu, a nie pobierz link do pliku? Ktoś już tutaj zwracał uwagę miała być poprawka, od x czasu nie widać? Dlaczego w programie pobierz123 (upload) jest możliwość pobrania programu, a nie wrzucenia pliku na serwer? Już trochę istniejecie na rynku subsms i to powinno być dawno poprawione jeszcze na początku jak tylko wystartowaliście. Nie chce mi się sprawdzać innych programów czy zawierają jakieś błędy w pisowni, ale jak już coś robicie to zróbcie to porządnie bo w jakimś stopniu to przekłada się na konwersje jest to wtedy większy zarobek dla nas jak i dla was. Zysków z nas nie macie jakichś małych i was na pewno stać na zlecenie napisania nowego programu czy odświeżenia jego starej wersji. Najwidoczniej macie trochę lenia i wolicie czerpać zyski z tego co jest tylko to w każdej chwili może się szybko wypalić bo te programy są już do obrzygania.