Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-12-2016 15:47

Dostałeś jedną wiadomość 20 listopada o takiej treści, co jeszcze raz przypominamy było przez pomyłkę wysłane. Reszta maili odnosi się do innych spraw.

Jeśli istnieją jakiekolwiek niejasności prosimy o bezpośredni kontakt z nami: [email protected]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 10-12-2016 14:10

Wszystko pięknie ładnie ? ale szkoda że nie zalicza drugiego suba z dodatkowego programu ? nawet gdy użytkownik aktywuje usługę.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-12-2016 14:16

@beRRo

Leady zliczane są zwykle z drobnym opóźnieniem, do kilkunastu minut, chyba, że występują jakieś opóźnienia u operatorów, na które nie mamy wpływu.

Jeśli mimo to coś Pana niepokoi, prosimy o kontakt na naszego maila [email protected] z nazwą programu i linkiem. Sprawdzimy to dokładnie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - a15 - 10-12-2016 19:40

[Obrazek: Zrzut_ekranu_2016_12_10_o_19_27_47.png]


Regularne leady od rana przez cały dzień (na screenie nie zmiescił sie caly dzien wiadomo) a potem 1 lead przez 4h w czasie największego ruchu. Jest to dziwne.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 11-12-2016 00:13

(10-12-2016 14:16)LeadNow napisał(a):  @beRRo

Leady zliczane są zwykle z drobnym opóźnieniem, do kilkunastu minut, chyba, że występują jakieś opóźnienia u operatorów, na które nie mamy wpływu.

Jeśli mimo to coś Pana niepokoi, prosimy o kontakt na naszego maila [email protected] z nazwą programu i linkiem. Sprawdzimy to dokładnie.

W moim przypadku jest to 500leadów z czym 12 jest drugim subem, nie możliwe (nawet nie przeliczam jaki to procent bo nie ma co liczyć Big Grin)

Dzisiejszego dnia robiłem test samemu by się przyjrzeć i rezultat taki że 1 sub się zapisał a dodatkowy już nie chociaż był aktywowany.

Nie ma co się spierać, prawda jest taka że 2sub idzie na inne konto i zasila saldo. Cool


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-12-2016 09:57

@beRRo

Jeśli aktywacja faktycznie nastąpiła, to lead został zaliczony. Nigdzie nie "poszedł", a już na pewno nie na inne konto.

Jeżeli jednak uważa Pan, że coś jest nie tak, to jak już wspominaliśmy - prosimy o maila z nazwą programu i linkiem na [email protected].
Będziemy mieli możliwość dokładnie to sprawdzić.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - HardCoreSex - 11-12-2016 14:04

u mnie na 2974 leadów 181 zaliczeń drugiej subskrypcji, na leadmore było więcej ale cóż,
leadnow i tak teraz króluje mimo wszystko.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 12-12-2016 18:20

Czekam do jutra i przenoszę linki codziennie miałem te 6-30zł od kiedy podwyższyli stawkę na 6.60 stwierdziłem, że leady jak i wejścia są ucinane bo to nie jest możliwe, aby od 3 dni nic nie wpadło szczególnie jeśli ma się stronę, a pozycje są nawet trochę lepsze jak tydzień temu Smile Komuś trzeba zabrać, aby inny płaczący mógł dostać i tak wkoło się kręci. Mam nie długo do opłacenia domenę koszt powyżej 100 zł nie będę trzymał linków jeśli do interesu będę musiał dopłacać... Nisza na pewno się nie wypaliła, nigdy jeszcze tak nie miałem, aby przez 3 dni z rzędu nic nie wpadło... Ogólnie byłem zadowolony, ale do czasu... Pracuje jeszcze nad inną niszą i jak się nic nie zmieni na pewno nie podepnę do niej linków leadnow.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mateusz2045 - 12-12-2016 18:28

(12-12-2016 18:20)Maciejoss20 napisał(a):  Czekam do jutra i przenoszę linki codziennie miałem te 6-30zł od kiedy podwyższyli stawkę na 6.60 stwierdziłem, że leady jak i wejścia są ucinane bo to nie jest możliwe, aby od 3 dni nic nie wpadło szczególnie jeśli ma się stronę, a pozycje są nawet trochę lepsze jak tydzień temu Smile Komuś trzeba zabrać, aby ktoś mógł dostać.

Też mam stronę i codziennie wpada tak samo.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 12-12-2016 18:42

Mi też wpadało, praktycznie codziennie rzadko się zdarzyło, abym miał na koncie 0 w jakiś dzień to chyba raz na x czasu. A teraz 3 razy z rzędu Smile Ogólnie głośno w tym temacie jest o cięciach chyba nigdzie aż tak głośno jak tutaj Smile Konkurencja miała linki w Leadnow na mojej niszy i też się spakowała chociaż mają jeszcze więcej wejść ode mnie. Jak marudziliście, że wam nie wpada to u mnie dosyć było ok i nie mogłem narzekać. Może nie mam jakiejś niszy z ogromną ilością wejść, ale za to jest bardzo skuteczna przy małej ilości uników. Teraz powinienem mieć dużo więcej wejść miesięcznie na nowej niszy i raczej dam zarobić innej firmie jeśli nie będę widział, że leadnow idzie w tą lepszą stronę.