Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 08-12-2016 17:44

Cały dzień odpisujemy użytkownikowi Mea, czemu na tych parę godzin wstrzymaliśmy mu wypłatę.

Wszyscy nasi Partnerzy doskonale wiedzą, że wypłaty realizujemy niemal od ręki, często nawet po kilku minutach.

Jeśli już dochodzi do takich sytuacji, to znaczy, że mamy uzasadnione podejrzenia. Jednak ze względu na dyskrecję, wolimy nie podzielić się oficjalnie szczegółami publicznie - także ze względu na dobro użytkownika Mea. Sami rozumiecie, że w tej branży należy być szczególnie wyczulonym na ewentualne fraudy. Nasi specjaliści analizują dokładnie całą sprawę, tak że do jutra sprawa się wyjaśni, mamy nadzieję, że na korzyść użytkownika Mea. Smile

Nasz support jest w pełni dyspozycyjny od rana do wieczora. Prosimy sami się przekonać co do szybkości naszego działania. Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kamilos90 - 08-12-2016 18:39

(08-12-2016 17:44)LeadNow napisał(a):  Cały dzień odpisujemy użytkownikowi Mea, czemu na tych parę godzin wstrzymaliśmy mu wypłatę.

Wszyscy nasi Partnerzy doskonale wiedzą, że wypłaty realizujemy niemal od ręki, często nawet po kilku minutach.

Jeśli już dochodzi do takich sytuacji, to znaczy, że mamy uzasadnione podejrzenia. Jednak ze względu na dyskrecję, wolimy nie podzielić się oficjalnie szczegółami publicznie - także ze względu na dobro użytkownika Mea. Sami rozumiecie, że w tej branży należy być szczególnie wyczulonym na ewentualne fraudy. Nasi specjaliści analizują dokładnie całą sprawę, tak że do jutra sprawa się wyjaśni, mamy nadzieję, że na korzyść użytkownika Mea. Smile

Nasz support jest w pełni dyspozycyjny od rana do wieczora. Prosimy sami się przekonać co do szybkości naszego działania. Wink


Ja wszystko rozumiem ale ja generuje dosc dużo leadow i nie chcial bym jak Mea problemów miec a z tego co go pytalem to juz kilka wyplat mial u was zleconych i bylo ok więc sam nie wiem.

@Mea sprawa wyjaśniona w końcu?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 08-12-2016 18:52

@kamilos90

Ta sytuacja jest absolutnym wyjątkiem i właśnie dlatego o niej słychać. Gdy wszystko jest w porządku, to zazwyczaj się o tym nie pisze, prawda? Smile

Jeśli masz jakieś wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu na adres [email protected]. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - selfie - 08-12-2016 19:11

Ja zleciłem w LN kilkanaście jak nie więcej wypłat i potwierdzam, że z żadną nie było problemów. Jeśli promujesz w sposób w jaki należy promować, to nie powinieneś mieć żadnych problemów.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Mea - 09-12-2016 09:36

@kamilos90 wszystko ok już, czekam na wypłatkę i dam Ci znać pw Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - KupięStrony - 09-12-2016 10:43

Ta siec to komedia xD
Dostalem kilka razy informacje, ze zle promuje linki (ze mam uzyte slowa "za darmo" itp.) a gdy prosze o przykladowe linki na ktorych powinienem zmienic tresc to sie okazuje wg Leadnow, ze nie posiadam u nich linkow hahahah Big Grin
No i od kilku dni nie wpadaja leady i zastanawiam sie dlaczegoxD To jest tak zenujace z Waszej strony, ze niewiem jak to skomentowac. Mam ok. 15 linkow, fakt nie sa one jakies popularne bo nie mialem okazji promowac, ale Czy Wy macie honor?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kamilos90 - 09-12-2016 10:58

(09-12-2016 09:36)Mea napisał(a):  @kamilos90 wszystko ok już, czekam na wypłatkę i dam Ci znać pw Smile

Czekam! Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - aruna91 - 09-12-2016 11:55

Również mogę pochwalić LeadNow za szybą realizacje wypłat Wink. Normalna wypłata jak expresowa, więc czego chcieć więcej. Lol


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-12-2016 12:11

KupięStrony, nie dostałeś parę wiadomości, tylko jedną i to na dodatek jest ona z listopada. Ostatecznie okazała się ona błędna, za co już Cię przepraszaliśmy.

Nasze statystyki poprawnie zliczają każde unikatowe wejście i nigdy nie uciekaliśmy się do "ucinania" leadów. Co doskonale widać po tym jaką nasi Partnerzy osiągają u nas konwersję.

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt pod naszym mailem: [email protected]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - KupięStrony - 09-12-2016 15:32

Mam pokazać dowody, że dostałem ze 3 wiadomości? Z kogo chcecie robić idiotę?