Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - HardCoreSex - 06-12-2016 15:19

Myślę że stabilność jest najważniejsza w takich serwisach.
Nawet willa na słabych fundamentach nie ustoi.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - KupięStrony - 06-12-2016 15:58

(05-12-2016 22:09)LeadNow napisał(a):  Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji, choć nie wynikła ona z naszej winy.

Ciągle pracujemy nad serwisem, zarówno pod kątem wprowadzania nowości, jak i usprawnienia działania strony.


Ohh bardzo nam przykro blablabla ale pracujemy, ulepszamy blablabla, nonstop ta sama formułka, reklamujecie się wszedzie, nawet na stronach nietematycznych, nie związanych z zarabianiem a nawet serwera nie potraficie ogarnąć facepalm

Ja tu już od jakiegoś czasu nie zarabiam, zostało mi tu kilka marnych linków u was i widze, że konwersja na leadnow to dramat jakiś, że też niektórym się chce tam siedzieć i męczyć.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 06-12-2016 16:20

@KupięStrony

Nie chcemy się w żaden sposób tłumaczyć, jednak sytuacja naprawdę nie była od nas zależna. I tak jak wspomnieliśmy dołożymy wszelkich starań, aby się już więcej nie powtórzyła.

Staramy się zwiększyć sprawność naszego serwisu, a co za tym idzie, dać naszym Partnerom więcej możliwości i rozwiązań.

Jeżeli chodzi o kwestię konwersji, to jest ona najwyższa na rynku, a nasi Partnerzy osiągają znakomite wyniki i satysfakcjonujące zarobki. Nie sądzimy więc, że się u nas męczą.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 06-12-2016 17:12

(06-12-2016 15:58)KupięStrony napisał(a):  
(05-12-2016 22:09)LeadNow napisał(a):  Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji, choć nie wynikła ona z naszej winy.

Ciągle pracujemy nad serwisem, zarówno pod kątem wprowadzania nowości, jak i usprawnienia działania strony.


Ohh bardzo nam przykro blablabla ale pracujemy, ulepszamy blablabla, nonstop ta sama formułka, reklamujecie się wszedzie, nawet na stronach nietematycznych, nie związanych z zarabianiem a nawet serwera nie potraficie ogarnąć facepalm

Ja tu już od jakiegoś czasu nie zarabiam, zostało mi tu kilka marnych linków u was i widze, że konwersja na leadnow to dramat jakiś, że też niektórym się chce tam siedzieć i męczyć.



Bo jeśli ktoś podwyższa stawkę każdemu to wypadałoby też poinformować że koszt sms jest większy Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rammus - 06-12-2016 17:17

Strona [*]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - gibon21 - 06-12-2016 17:19

znow nic nie dzila ja pierd..le .Gdzie najlepiej uciekac ??


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 06-12-2016 17:20

Wczoraj i dziś tak samo, nawet te same godziny awarii. Leady znowu w najlepszych godzinach nie zapiszą się pozytywnie. Rolleyes
[Obrazek: 1.jpg]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 06-12-2016 17:25

Drodzy Partnerzy!

Przerwa jest tylko chwilowa.

Nasi technicy już się tym zajmują.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - turekyeti - 06-12-2016 18:59

Co do konwersji na leadnow to nie ma co narzekać - jest bardzo wysoka, przynajmniej w moim przypadku dużo wyższa niż na leadmore.

Ale te awarie... zróbcie coś z tym, bo w moim przypadku to są straty w setkach.
Powinniście dać jakąś rekompensatę. Podnieść stawkę na kilka dni czy coś Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 06-12-2016 19:07

@turekyeti

Rozumiemy, aczkolwiek ta sytuacja jest tak samo trudna dla nas, jaki i dla naszych Partnerów, ponieważ my również ponosimy straty.

Postaramy się jednak w jakiś sposób wynagrodzić Państwu całą zaistniałą sytuację.