Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 29-11-2016 20:47

@Yamakasi

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje, a do każdego z naszych partnerów podchodzimy indywidualnie.

Jeżeli dana osoba osiąga bardzo dobre wyniki, to jesteśmy w stanie zaproponować lepsze warunki.

W razie jakichkolwiek pytań lub sugestii, zapraszamy do przesyłania ich na adres [email protected].


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - milosz998 - 03-12-2016 12:33

Co z KSW? Można promować?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Meloman - 03-12-2016 12:51

Osoby które będą chciały szybko spieniężyć Bitcoiny, otrzymane z wypłaty Leadnow zapraszam do mnie. Daję PLN na konto bankowe, lub PLN na Skrilla Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rammus - 03-12-2016 13:20

Podpinam się do pytania miłosza


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 03-12-2016 14:52

@milosz998 @rammus

Promowanie KSW jest jak najbardziej możliwe.

Ważne jest jednak, aby użytkownik był kierowany na stronę z rzeczywistą transmisją. Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - HEI$ENBERG - 03-12-2016 15:48

(03-12-2016 14:52)LeadNow napisał(a):  @milosz998 @rammus

Promowanie KSW jest jak najbardziej możliwe.

Ważne jest jednak, aby użytkownik był kierowany na stronę z rzeczywistą transmisją. Smile

Co jeśli Cyfrowy Polsat czy też federacja KSW się "przypierdzieli" o takie promowanie darmowych transmisji z ich galą?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 03-12-2016 17:20

Strona oraz programy nie działają od dwóch godzin.

502 Bad Gateway

???


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - HEI$ENBERG - 03-12-2016 17:45

(03-12-2016 17:20)beRRo napisał(a):  Strona oraz programy nie działają od dwóch godzin.

502 Bad Gateway

???

Polecam, mi też - zapewne masa leadów przepadła. Ja głupi myślałem, że po prostu dzisiejszy dzień mam unlucky. Programów nie ładuje, błąd 502 Bad Gateway.

================================================================================​=====================

Serdecznie od dziś dziękuje za współpracę firmie LeadNow i na 99% przejdę do konkurencji. Dlaczego? Za swoje niepoważne podejście do promotora, w dniu dzisiejszym - od Dłuższego czasu programy nie działały gdyż wyskakiwał błąd "502 Bad Gateway", teraz dodatkowo gdy wchodzi się w programy np. "Twojajfon.pl", przenosi nas do "pobierz123.pl". Ponadto podejście do promotorów indywidualne to zwykła ściema, ponieważ ponad trzy miesiące temu zarobiłem u Was około 3 tysięcy złotych w ciągu miesiąca i nie chcieliście zwiększyć stawki nawet o 10 groszy, a teraz naglę stawka poszła z 4zł do 6zł dla każdego i dalej nie zwiększacie stawki tym co u was regularnie zarabiają.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Bartek16611 - 03-12-2016 18:21

Mi też nie działa, i to w sobote wieczorem!!!!!!!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 03-12-2016 18:30

KSW 37 dziś i dlatego pewnie... maszyna nie wytrzymuje