Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szmella - 21-11-2016 23:23

Właśnie to tylko zniecheca nas... Gdyby chociaż nieznacznie ucinali leady ... Ale taka przepasc mnoedzy tym co bylo, a jest to coz. No nic, na szczescie mamy inne alternatywy. Zobacze ten ostatni tydzien i zdecyduje. Zalezy czy sie poprawi. Za cos zyc trzeba przeciez;-)

Taki przyklad. Np. 2 tyg temu 150 zl. Nawet 200. Teraz. 40 - 50 zl. No to chyba troche przeginka:-D


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 22-11-2016 09:48

Nigdy nie uciekaliśmy się do takich "technik", jak również nigdy nie ucinaliśmy leadów.

Zliczamy po prostu każde unikalne wejście oraz poprawnie zdobyty lead.

Wielu partnerów już długo z nami współpracuje, wiele osób już nam zaufało.

Co więcej, kiedy Wy zarabiacie, to również my zarabiamy, więc czy byłby sens kopania pod sobą dołków?

A skoro posiadacie naprawdę dobry ruch, to jaki mielibyśmy cel w rzekomym manipulowaniu statystyk? Przecież współpraca z Wami, to doskonały przykład, że można u nas uzyskać świetne wyniki.

Jeśli macie stały ruch, a działacie na zapisaniu, niższa konwersja może wynikać z tego, że jeżeli użytkownicy, którzy już raz zapisali się do subskrypcji nie wypisali się z niej, przy kolejnym wejściu automatycznie otrzymują dostęp do treści. W takim wypadku zachęcamy do przepięcia większego ruchu na odnowienia.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 22-11-2016 11:49

Witam, chciałbym się zapytać jak działają te odnowienia dodam że mam stały ruch ze strony (nie żadne promowanie na FB i innych portalach) i czy tylko w jednym dniu tygodnia (przykładowo czwartek) będę miał leady czy również w każdym dniu? bo z mojego myślenia to wychodzi że aby w czwartek uzyskać mogę leady. Nie wiem jak to działa...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 22-11-2016 12:40

Mamy w ofercie dwa rodzaje odnowień:

- za 3 PLN z rebillowaniami co trzy dni (niezależnie od dnia tygodnia)
- oraz za 7,50 z rebillowaniami co czwartek

Pierwszego leada otrzymuje Pan już przy zapisaniu się użytkownika za subskrypcję (po pierwszym zbillowanym sms-ie), a kolejne cyklicznie, po każdym zbillowanym sms-ie, jeśli użytkownik nie wypisze się z subskrypcji.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 22-11-2016 13:16

Czyli bardziej korzystne jest odnowienie za 7.50 i stawka większa jak standardowy sub, tylko jednorazowo pewnie im więcej pobiera kasy z konta jak za tą standardową stawkę przy 6zł.

A jeżeli ktoś nie ma nic na koncie 0zł to wtedy lead się zaliczy?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 22-11-2016 13:56

W przypadku odnowień zaliczamy każdy zbillowany sms, więc użytkownik musi mieć środki na koncie.

Jeśli danego dnia ich nie ma, ale później doładuje konto, odnowienia automatycznie się zbillują, a na Pana konto wpłyną kolejne leady, o ile oczywiście użytkownik wcześniej nie wypisze się z subskrypcji.

Zachęcamy do przetestowania obu wersji odnowień, gdyż w zależności od niszy lepiej sprawdzą się te za 3 PLN lub te za 7,50 PLN.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 22-11-2016 20:41

Przetestowałem niszę, na której miałem 1-2% w innym serwisie, a tutaj 4,35%, co prawda przy dosyć małej liczbie wejść (porównując do tamtego serwisu), ale zapowiada się dobrze Wink

Na pewno przetestuję na większej ilości wejść.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 22-11-2016 20:46

@rekki

Bardzo cieszymy się z Twoich osiągnięć i życzymy dalszej, owocnej współpracy! Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 23-11-2016 01:30

Coś szykujecie na święta? Nie chce wam mówić o czy marzę na te nadchodzące święta ale możecie się domyślać Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 23-11-2016 09:04

ja marze o zimnej whisky! Big Grin

...ale program PSC dla JustinTime też może byc.