Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 16-11-2016 17:39

JustinTime, spróbuj po prostu stworzyć go samemu. Możesz to zrobić chociażby przy użyciu pustej oferty lub programu pobieranie. Gotowy program dodadzą na pewno tylko wymaga to czasu a nie przyśpieszysz tego bo nie ma takie opcji.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - HardCoreSex - 17-11-2016 06:01

Nie rozumiem o co wam chodzi, macie download, macie filmy online, macie pustą ofertę...
Czego chcieć więcej? Aż tak jesteście leniwi?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 17-11-2016 14:29

(17-11-2016 06:01)HardCoreSex napisał(a):  Nie rozumiem o co wam chodzi, macie download, macie filmy online, macie pustą ofertę...
Czego chcieć więcej? Aż tak jesteście leniwi?

A co mają filmy do programu PSC ? facepalm
Pytam poważnie, bo wyskoczyłeś z tymi filmami, jak Filip z konopi.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 17-11-2016 22:58

Wiem że jest pusta oferta, niestety nie jestem w stanie zrobić takiej pustej oferty która będzie generowała konwersję taką jaką generowałby program PSC. Spokojnie, poczekałem 2 miesiące poczekam i dalej, może Leadnow specjalnie nie dodaje programu bo odświeżam im temat na forum Xpokerface


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 18-11-2016 22:59

Jak tam dzis konwersja u Was? Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 18-11-2016 23:40

2.0% na 600 wejść


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mateusz2045 - 18-11-2016 23:48

Del.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 19-11-2016 15:02

u mnie taka konwersja wczoraj coś tam popróbowałem.. żeby nie było że wrzucam ciągle posty ze spamem kiedy program psc...

[Obrazek: fkaakchxv_axqreee.jpg]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szmella - 21-11-2016 22:44

Niestety nie wiem co sie dzieje ostatnio z leadnow, ale nie podoba mi sie to. Jeszcze z poltora tyg temu zarabialam 3 razy wiecej pracując mniej... Teraz pracuje wiecej i zarabiam 3 razy mniej, nie mowiac o konwersji ... Jak spadla... Patrzac na innym serwisie ( aby porownac ) , pracujac tyle samo i tak samo jak na leadnow zarobiłam 2 razy wiecej... Jesli tak bedzie to bede musiala odejsc z leadnow bo cos złego sie dzieje, przy czym wiem ze to nie moja wina:-) :-) a szkoda bo wspolpraca byla dobra


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 21-11-2016 22:49

(21-11-2016 22:44)szmella napisał(a):  Niestety nie wiem co sie dzieje ostatnio z leadnow, ale nie podoba mi sie to. Jeszcze z poltora tyg temu zarabialam 3 razy wiecej pracując mniej... Teraz pracuje wiecej i zarabiam 3 razy mniej, nie mowiac o konwersji ... Jak spadla... Patrzac na innym serwisie ( aby porownac ) , pracujac tyle samo i tak samo jak na leadnow zarobiłam 2 razy wiecej... Jesli tak bedzie to bede musiala odejsc z leadnow bo cos złego sie dzieje, przy czym wiem ze to nie moja wina:-) :-) a szkoda bo wspolpraca byla dobra
Ja również to odczulem. Nie sa to puste przypuszczenia a fakty i mógłbym wstawic screen porownujacy i udowadniajacy ze od ok 2 tygodni jest tragedia.
Widocznie taki system prowadzi LN i jest tego wielu zwolennikow ale mi wydaje się być malo oplacalny.