Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kukiz87 - 13-11-2016 14:32

Ja w żadnym programie nie mogę zrobić nowej konfiguracji oto chodzi . Edytuje ładnie sobie wszystko i zapisuje konfiguracje , na dole powiadomienie jest :

Czas zmiany konfiguracji chwilowo może potrwać do godziny. Za utrudnienie przepraszamy.

i kofiguracja się robi ale goła zupełnie , bez mojej edycji , i czekam tą godzine nawet dwie i nic cały czas stoi goła


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-11-2016 14:39

(13-11-2016 14:32)kukiz87 napisał(a):  Ja w żadnym programie nie mogę zrobić nowej konfiguracji oto chodzi . Edytuje ładnie sobie wszystko i zapisuje konfiguracje , na dole powiadomienie jest :

Czas zmiany konfiguracji chwilowo może potrwać do godziny. Za utrudnienie przepraszamy.

i kofiguracja się robi ale goła zupełnie , bez mojej edycji , i czekam tą godzine nawet dwie i nic cały czas stoi goła

Rozumiem. Już się tym zajmujemy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - selfie - 13-11-2016 18:44

Faktycznie czasami są dosyć duże spadki w konwersji, które potem wracają spowrotem do normalnego poziomu. Dosyć zastanawiające, dla przykładu:
7.11; 4,35% 8.11; 5℅ 9.11; 4,35% (Słabsze dni), a potem nagle 10.11; 13,79% 11.11; 12,5% 12.11; 7,49% a dzisiaj 25% przy podobnej ilości UU. Czyli średnio wzrosty i spadki o około 40-30% co jakiś czas.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - haris - 13-11-2016 19:00

(13-11-2016 18:44)selfie napisał(a):  Faktycznie czasami są dosyć duże spadki w konwersji, które potem wracają spowrotem do normalnego poziomu. Dosyć zastanawiające, dla przykładu:
7.11; 4,35% 8.11; 5℅ 9.11; 4,35% (Słabsze dni), a potem nagle 10.11; 13,79% 11.11; 12,5% 12.11; 7,49% a dzisiaj 25% przy podobnej ilości UU. Czyli średnio wzrosty i spadki o około 40-30% co jakiś czas.

10% to ja na oczy nie widziałem nawet w te dobre jak dla mnie dni Big Grin gdyby było w całym miesiącu tak jak piszesz było by super że pod koniec miesiąca wychodzi ta mniej więcej stała konwersja ale niestety ja mam takie spadki konwersji duże że wątpię że będzie po całym miesiącu średnia nawet 5%, jeżeli wina leży w programie ich to chyba przydało by się go poprawić lub coś w nim zmienić aby ta konwersja podskoczyła wtedy każdy był by zadowolony i czerpał by jeszcze większe zyski o które przecież nam wszystkim chodzi.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - selfie - 13-11-2016 19:05

@[haris] A widzisz. Zapomniałem dodać, że działam na pustej ofercie i to też może wpływać na konwersję.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Mea - 14-11-2016 16:28

Oj chyba zaczęli ucinać leady nie mówiąc już o drugiej sub.. Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - aruna91 - 14-11-2016 16:40

Też tak mam że konwersja się zmienia, ale leady wpadają mi z opóźnieniem, więc to jest przyczyną takiej dynamicznej zmiany konwersji. Często miałem 4% a za 20 minut już było 15%

@haris Skoro ty masz 5%, a niektórzy mają po 20% (ja mam średnią 13.05% ). To raczej wina nie leży po stronie LeadnNow tylko od twojej niszy i metody promocji? Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dante_/ - 15-11-2016 17:31

Dzisiaj pierwszy lead z drugiej subskrypcji ( podwójna weryfikacja ), ale co nie zmienia faktu, że leady wpadają jakoś dziwnie, wyświetlenie nie wpadnie, a lead tak i to nawet 2 czasami Xpokerface


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 15-11-2016 17:40

@Dante_/

Bardzo nas to cieszy i życzymy dalszych sukcesów!

A jeżeli chodzi o leady, to prosimy o informację na [email protected], a dokładnie przyjrzymy się Pana sytuacji.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 16-11-2016 00:56

To uczucie gdy patrzysz codziennie w temat leadnow i myślisz że dodali post z nowym programem a tu tylko pocieszenie dla nowego użytkownika...