Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - haris - 12-11-2016 17:04

(12-11-2016 13:44)LeadNow napisał(a):  @shiks

Czy przesłał Pan rachunek na adres: [email protected]?

Przypominam również, że w każdej chwili można się z nami kontaktować: [email protected]

Czy u was wszystko gra z naliczaniem leadów? bo jest to po prostu nie możliwe abym miał konwersje 2,5% tym bardziej że miałem średnią cały czas około 6% a teraz spadła do 2,5% przy stawce 6zł gdzie nikt nie potrzebuje mieć ani grosza na koncie, jak to jest możliwe taki spadek konwersji? sami pisaliście na głównej stronie zachęcając że przy tej stawce jest 14% konwersji rozumiem że zależy to od wielu czynników ale 2,5% konwersji przy tej stawce? to są chyba jakieś żarty z waszej strony albo prima aprilis wcześniejszy...nie dziwcie mi się że jestem tak zbulwersowany ale nie jestem 'świerzakiem' i wiem że konwersja powinna być na wyższym poziomie jak tak dalej ma być to dziękuję za współpracę z wami.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 12-11-2016 17:16

Wiele osób z konkurencji mi mówiło, ze sam się przekonam o cieciach. Przyszło prędzej niż myślałem bo przez 3tyg konwersja 6% a ostatnio 2-3%.
Leadnow czy ta teza sie zgadza? Współpraca przy stawce 6% byla piękna ale teraz?..


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kukiz87 - 12-11-2016 17:20

Ja od czwartku programu do pobierania nie moge zrobić , ani edytowac obecnych mam cały czas :
Czas zmiany konfiguracji chwilowo może potrwać do godziny. Za utrudnienie przepraszamy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - krutek90 - 12-11-2016 17:22

U mnie również niestety drastyczny spadek po ostatnich zmianach, mówię o wprowadzeniu odnowień itp... Po każdej mojej interwencji, zawsze otrzymuję odpowiedź w stylu "U nas jest wszystko dobrze", "Miewał pan już takie dni" itp. Kiedyś tak samo pisałem parę razy odnośnie naliczania statystyk, były problemy, jednak ciągle twierdzili że u nich jest wszystko w porządku, dopiero po paru dniach przyznali się, że mieli błąd. I jak tutaj ufać?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - shiks - 12-11-2016 18:17

(12-11-2016 13:44)LeadNow napisał(a):  @shiks

Czy przesłał Pan rachunek na adres: [email protected]?

Przypominam również, że w każdej chwili można się z nami kontaktować: [email protected]



tak Smile jak zawszeSmile

10.11 godzina 11.58 Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - loloisback - 12-11-2016 23:41

U mnie wszystko dziala dobrze jak zawsze tylko u was dziwnym trafem sie wszystko psuje Rolleyes


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - krutek90 - 12-11-2016 23:52

@[loloisback] Jaką masz pewność? :>


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 13-11-2016 08:58

(12-11-2016 23:41)loloisback napisał(a):  U mnie wszystko dziala dobrze jak zawsze tylko u was dziwnym trafem sie wszystko psuje Rolleyes

Powiedz wariatowi, żeby się leczył, to Ci odpowie, że on jest zdrowy, a cały świat jest chory... facepalm

Może po prostu walisz ściemę? Kilka osób twierdzi, że są cięcia, że konwersja się nie zgadza, a Ty wyskakujesz z tezą, że wiecznie u nich jest coś nie tak. Skoro u Ciebie jest okej, to się ciesz, ale nie pociskaj farmazonów, bo nie wiesz, co jest na rzeczy. To właśnie u Ciebie dziwnym trafem jest zawsze wszystko cacy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kukiz87 - 13-11-2016 14:01

Tez tak macie ?

Czas zmiany konfiguracji chwilowo może potrwać do godziny. Za utrudnienie przepraszamy.

robie sobie konfiguracje czekam godz dwie i nic nie da się edytować jej i jest goła pusta

Leadnow kiedy to będzie naprawione ??


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-11-2016 14:19

(13-11-2016 14:01)kukiz87 napisał(a):  Tez tak macie ?

Czas zmiany konfiguracji chwilowo może potrwać do godziny. Za utrudnienie przepraszamy.

robie sobie konfiguracje czekam godz dwie i nic nie da się edytować jej i jest goła pusta

Leadnow kiedy to będzie naprawione ??

Witam,

Sprawdzimy to. Prosimy o podanie w wiadomości prywatnej lub na maila [email protected] nazwy programu oraz konkretnego linku, o którym mowa.