Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 09-11-2016 22:11

(09-11-2016 21:59)haris napisał(a):  1 Pytanie, panowie jak u was z konwersja na stawce 6zł bo u mnie straszna lipa od 3 dni nie przekracza 4% w najlepszych momentach nie przekracza max 8% o dziwo na innym serwisie przy MO10zł i zabieraniu z konta ponad 30zł miałem najniższa 2%, najwyższa 12%, średnia była z tego koło 5% wydaje mi się że przy tej stawce 6zł tym bardziej że nikt nie musi mieć nic na koncie konwersja powinna być ciut wyższa...
2. LeadNow czy jest możliwość zmienienia stópki/regulaminu tak aby się chował i po naciśnięciu wyskakiwał i był widoczny lub coś w tym rodzaju? bo jest tak okropnie wywalony na samym dole prawie na pól strony że bardzo duża liczba osób o nim pisze, może byście zrobili podobnie jak w konkurencyjnych serwisach, zapewne poprawiło by to konwersje i każdy by na tym zyskał, nie mówię tu o jego usunięciu całkowicie bo wiadomo jakie są przepisy ale zrobieniu jej jakoś... inaczej.
No niestety i u mnie od ok 2-3konwersja o wiele gorsza. Nie wiem dlaczego ale jest to bardzo irytujace.
Pozdrawiam


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-11-2016 22:42

@haris

Wszystko na stronie jest zgodne z obowiązującym prawem. Konwersja jest codziennie przez nas analizowana, a ze względu na ulepszenia techniczne jest ona coraz wyższa.
Oczywiście, bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie i niewykluczone, że zastosujemy je w przyszłości w naszych programach.
Zachęcamy Pana również do współpracy z nami i wypróbowania naszych programów.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mysc - 09-11-2016 22:55

Przejrzałem ostatnie kilkadziesiąt stron tego tematu i nie mogę się powstrzymać przed - właściwie nic nie wnoszącym do tematu - komentarzem. @[LeadNow], mam nadzieję, że mi wybaczycie :>

Po prostu czytając ciągiem wszystko (te kilkadziesiąt ostatnich stron), pewne elementy są komiczne :> Głównie chodzi mi o program PSC i Wasze odpowiedzi dot. zmian Big Grin

Wierzę, że chcecie dobrze i zapewne prowadzicie jakąś listę zmian w kolejności do wprowadzenia, więc pewnie by mnie to nie śmieszyło - gdybym śledził wątek na bieżąco, ale stety/niestety nie śledziłem i 3-miesięczną historię postów przeczytałem na raz ;P


"08-27-2016 18:06" - > Data kiedy @[JustinTime] zapytał o program PSC (podziwiam Cię stary za wytrwałość w zadawaniu tych pytań ! :>)

"11-08-2016 23:18" - > Data Waszej ostatniej odpowiedzi na ten temat : "Prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. Potrzebujemy czasu, aby dopracować program do perfekcji."


Jeszcze trochę cierpliwości, program jest już w planach i wkrótce - a raczej w nabliższym czasie - zostanie wprowadzony! Tak więc trzymaj się @[JustinTime], kibicuję Ci i trzymam kciuki - NIE PODDAWAJ SIĘ Smile


No i te odpowiedzi Big Grin Wiadomo, że żaden serwis nie jest zawsze konkretny - bo to niemożliwe - ale tutaj od bodajże strony 114 jest niesamowita kumulacja takich odpowiedzi ;D

"Cały czas pracujemy nad tym "
"Wkrótce"
"Tak wkrotce dodamy "
"Cały czas zajmujemy się ulepszaniem naszej obecnej oferty. Co nie oznacza, że program PSC został odsunięty od realizacji."
"Druga subskrypcja na widget jest w planach, pojawi się wkrótce "
"Na ten moment przy widgetach nie ma możliwości ustawienia drugiej subskrypcji, ale taką opcję mamy w planach i pojawi się ona już wkrótce. "
"W tym momencie tak, ale w najbliższym czasie zostanie to zmienione."
"Co do czasu wprowadzenia w życie, nie jesteśmy w stanie podać dokładnych dat. Związane jest to z natłokiem realizowanych projektów. "
"Zajmujemy się tym."
"W najbliższym czasie napewno to wprowadzimy "
"Staramy się jak możemy. Aczkolwiek nie chcemy wdrożyć czegoś, co będzie miało negatywny skutek przez niedopracowanie lub błędy "
"Staramy się jak możemy, aby jak najszybciej wprowadzić wszelkie zmiany i aby były one naprawdę dopracowane. "
"Trwają pracę nad wprowadzeniem paypala i paru innych rozwiązań. "
"Ta opcja zostanie wprowadzona już wkrótce"


Pominąłem już te dot. "przemyślenia czegoś", ale też warto przeczytać - jeśli ktoś się nudzi ;D



@[LeadNow], nie traktujcie tego czasem jako atak Smile Mam nadzieję, że ten post przynajmniej w jakimś stopniu przyczyni się do podniesienia jakości Waszych relacji z partnerami Smile Może nie zastanawialiście się jak to wygląda z boku - a wygląda właśnie tak jak to przedstawiłem i chyba warto o tym wiedzieć Smile



Pozdrawiam i życzę sukcesów serwisowi, a @[JustinTime]'owi długo wyczekiwanego programu PSC Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 10-11-2016 00:43

Leadnow, wydaje mi się że jestem cierpliwy. Po prostu nie lubię owijania w bawełnę i zadaje te pytania ciągle, ciągle ponieważ liczę na jakąś chociaż jedną konkretną odpowiedź tzn np Program planowany jest "w tym miesiącu" "do końca roku" "na dzień taki i taki" oczywiście wiem że to może się przełożyć Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-11-2016 09:46

Bardzo nam głupio z powodu programu PSC, ale ciągle wprowadzamy jakieś nowości i ów program spada na dalszy plan.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 10-11-2016 10:04

Az nie wiadomo co na to odpisać Lol
Pozostaje nam w takim razie czekać Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 11-11-2016 01:42

Przydałby się drugi SUB dla programu Pobierz123.pl - na urządzenia mobilne...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 11-11-2016 02:16

(10-11-2016 10:04)Czaq napisał(a):  Az nie wiadomo co na to odpisać Lol
Pozostaje nam w takim razie czekać Wink

Właśnie to jest najgorsze że powoli brakuje natchnienia na napisanie czegokolwiek, nadal nie wiem nic. Próbuje wydusić jakąkolwiek informacje na ten temat a dostaje coraz bardziej negatywne. Tzn. tego typu odpowiedzi utwierdzają mnie w myśli że tego programu nie będzie a na pewno nie będzie zbyt szybko Tongue


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - selfie - 11-11-2016 02:41

To weźcie zróbcie sobie program PSC używając do tego pustej oferty. Serio, czasem warto wziąć sprawy w swoje ręce.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 11-11-2016 20:51

Programy nie działają, strona nie działa, coś dziś leady nie wpadały.. jak jest u Was? facepalm