Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Sergio7 - 31-10-2016 20:53

Kolega wyżej ma racje postarajcie się to zrobić ?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rammus - 01-11-2016 13:09

Kiedy bedzie wprowadzony ten nieszczesny wybor dowolnej drugiej subskrybcji ? Tylko nie piszcie, ze "wkrotce" Lol Nie rozumiem czemu to tak wydluzacie, przeciez hajs ucieka od nas niczym piasek przez palce :c Nie lepiej sie spiasc i ogarnac to w miare szybko ? Big Grin
+30% konwersji z drugiego suba to niewystarczajacy bodziec ? ( przyklad z LM )
Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 01-11-2016 14:06

@[rammus], taka druga subskrybcja juz na ln była, mogłeś sobie podłączyć np. lokalizatora do pobierania. Mi na jakieś 400 leadów nie wpadł ani jeden z 2 suba, gdzie na lm miałam 60%, więc nie licz na bardzo wiele...Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 01-11-2016 14:36

Być może był oferowany w złej formie.
Jeżeli jest możliwość by wpadało tak jak na leadmore/eforsie to czemu tego nie wykorzystać? Popdinam się w 100% pod słowa ramusa i czekam az bedzie to poprawione!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 01-11-2016 14:56

zgadzam się Smile jak się cofnięcie o parenaście stron w temacie, to pisalismy wiele razy z innymi uzytkownikami, że przejście z jednego suba na drugie jest mało zachecajace i brak leadów z 2suba to nie był tylko mój problem, wiec proponuje to wdrożyć, ale na pewno nie w tej formie, która była...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - bananmma - 01-11-2016 15:17

Jest na leadnow coś takiego jak druga subskrypcja? Jak to włączyć? Dołączyłem do leadnow niedawno i nie ogarniam trochę ich. Prosiłbym o wytłumaczenie czy można takie coś włączyć jeśli istnieje.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - selfie - 01-11-2016 15:24

(01-11-2016 15:17)bananmma napisał(a):  Jest na leadnow coś takiego jak druga subskrypcja? Jak to włączyć? Dołączyłem do leadnow niedawno i nie ogarniam trochę ich. Prosiłbym o wytłumaczenie czy można takie coś włączyć jeśli istnieje.

W zależności od programu jaki wybierzesz masz możliwość skorzystania z:
- Propozycji skorzystania z drugiej subskrypcji.
- Podwójnej weryfikacji.
Niestety w większości przypadków jest to program pobierz123.

Po wygenerowaniu linku kliknij "Edytuj", a następnie kliknij "Druga subskrypcja".

[Obrazek: leadnow1.png]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Sergio7 - 01-11-2016 16:06

Jaką macie dziś konwersje ? Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - selfie - 01-11-2016 16:14

(01-11-2016 16:06)Sergio7 napisał(a):  Jaką macie dziś konwersje ? Big Grin

14%


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 01-11-2016 16:16

(01-11-2016 15:17)bananmma napisał(a):  Jest na leadnow coś takiego jak druga subskrypcja? Jak to włączyć? Dołączyłem do leadnow niedawno i nie ogarniam trochę ich. Prosiłbym o wytłumaczenie czy można takie coś włączyć jeśli istnieje.

Jest domyślnie włączona ale niestety strasznie słabo konwertuje.