Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 26-10-2016 10:33

1) Odnośnie Plusa - tak, najpewniej dalej cos u nich szwankuje

2) Wczoraj faktycznie krótko mogło nastąpić wolniejsza ładowanie strony, ale przedsięwzięliśmy niezbędne środki.

3) Wypłaty wychodzą równo z mailem informacyjnym. Czasem faktycznie może się zdarzyć drobna obsuwa - przy takiej ilości wypłat wręcz statycznie musi się czasem coś zdarzyć - ale to jednostkowe przykłady. Za które oczywiście serdecznie przepraszamy, jeśli kogokolwiek dotknęły. I przypominamy, że w każdej chwili można się z nami kontaktować: http://leadnow.pl/contact


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Bennassi - 26-10-2016 11:36

Jak najbardziej rozumiem że mogą być poślizgi, napisałem Wam na maila czy moja płatność została zrealizowana bo nadal jej nie mam mimo iż została teoretycznie zrealizowana po godzinie 8 a mam ten sam bank Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 26-10-2016 11:48

@Bennassi,
prosimy o ponowne wysłanie maila na: [email protected] , ponieważ nic od Ciebie nie otrzymaliśmy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szmella - 26-10-2016 13:04

Wiadomo cos z tym plusem? Widac roznice przez te awarie...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 26-10-2016 13:05

Póki co jeszcze nic nie wiemy. Jak tylko czegoś się dowiemy, powiadomimy Was o tym.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szmella - 26-10-2016 13:05

Moze do wieczora ogarną -)

Konwersja widocznie gorzsza przez to więc zarobek też


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 26-10-2016 13:13

Również mamy nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kukiz87 - 26-10-2016 17:27

Powiedzcie mi jak to jest z tą druga weryfikacja ? ktos zapisuje sie do pierwszej sub i mam 6 zł tak ? i wyskakuje mu druga weryfikacja, jak się wycofa to pierwsze 6 zł mam normalnie ? czy musi obie przejsc i wtedy mam 12


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Bennassi - 26-10-2016 17:37

Jak możecie proszę o odpowiedź na maila którego wysłałem Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - selfie - 26-10-2016 19:25

(26-10-2016 17:27)kukiz87 napisał(a):  Powiedzcie mi jak to jest z tą druga weryfikacja ? ktos zapisuje sie do pierwszej sub i mam 6 zł tak ? i wyskakuje mu druga weryfikacja, jak się wycofa to pierwsze 6 zł mam normalnie ? czy musi obie przejsc i wtedy mam 12

Tak. Jak zapisze się do pierwszej to otrzymujesz normalnie pieniądze, nawet wtedy jeśli drugiej nie aktywuje lub się rozmyśli.