Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kukiz87 - 25-10-2016 20:07

a nie macie tak jak teraz że strona wam zamula ? a zwłaszcza programy ? ja sie dziwie ze przespamowałem 120 grup i mam 20 wejsc , jak klikam w link przez skracacz a tam biała strona bo lp sie tyle czasu ładuje , sprawdzam na trzecim skracaczu to samo jest


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mateusz2045 - 25-10-2016 20:28

Mam to samo. Zróbcie coś z tym.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 25-10-2016 20:32

Jest to chwilowe. Zajmujemy się tym.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Sergio7 - 25-10-2016 21:34

Jaki drugi program polecacie do pobierania ? Proszę o pomoc ?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 25-10-2016 23:28

(25-10-2016 20:32)LeadNow napisał(a):  Jest to chwilowe. Zajmujemy się tym.

No właśnie patrzę, że zarobek i konwersja slaba. Szkoda bo cos dosyć często się to zdarza (?).

Sergio, każdy POBIERZ123


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 26-10-2016 08:22

Cały czas chyba jeszcze plus ma awarie, wiec leady z tej sieci nie wpadają raczej. Oby jak najszybciej się ogarneli


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Bennassi - 26-10-2016 09:13

Najśmieszniejsze jest tu wysyłanie płatności, najpierw w panelu i na maila dostajemy informacje, że wypłata zrealizowana a dopiero kilka godzin później wysyłają przelew albo i wcale jak zapomną. To powinno działać w drugą stronę, najpierw przelew a później informacja Tongue


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Na 5tyk - 26-10-2016 09:25

Nigdy z czyms takim sie nie spotkalem :|

Dodatkowo wiesz, ze przelew nie dochodzi w 5 minut tylko bank musi ci go zaksiegowac?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 26-10-2016 09:47

(26-10-2016 08:22)szykiryki napisał(a):  Cały czas chyba jeszcze plus ma awarie, wiec leady z tej sieci nie wpadają raczej. Oby jak najszybciej się ogarneli
Awaria awarią ale strona często nie działa lub zamula. Wina tu bardziej hostimgu niż sieci komorkowych.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Bennassi - 26-10-2016 10:05

(26-10-2016 09:25)Na 5tyk napisał(a):  Nigdy z czyms takim sie nie spotkalem :|

Dodatkowo wiesz, ze przelew nie dochodzi w 5 minut tylko bank musi ci go zaksiegowac?

Ty się może jeszcze nie spotkałeś, ja tak. Raz dwa dni czekałem aż przelew pojawi się u mnie na koncie mimo tego samego banku i statusu wypłaty "zrealizowana", nawet dzwoniłem do banku co się dzieje a okazało się, że przelew wcale nie wyszedł więc takie sytuacje się zdarzają Tongue i czasami trzeba się upominać dlatego nie rozumiem co co najpierw wysyłać maila że przelew wyszedł skoro nie wyszedł. To jest dla mnie nie pojęte co to ma na celu. Dziś ta sama sytuacja, nie zależy mi żeby dostawać płatność w pół godziny tylko po co kogoś wprowadzać w błąd?