Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kukiz87 - 24-10-2016 00:49

Testowałem przez weekend na starej oklepanej niszy i wiedziałem ze na niej konwersja bedzie licha i była licha bo niecały 1% ale to nie problem , Statystyki musicie koniecznie ulepszyć są dramatycznie nie czytelne , da się jakoś ustawić ile zarobiłem dziś ? ile wczoraj ? czy tylko całymi miesiącami ? a teraz zobaczyłem chyba ten wykresik jest , druga sprawa to według statystyk z domeny a waszych stat brakuje mi 200 wejsc , ok program pewnie zlicza uniq , ale to niemozliwe chyba zeby az taka roznica była , rozumiem 20,50 ale 200 , i rekki mnie chyba uświadomił bo w sumie nie wiedziałem , że przy odnowieniach ktoś musi miec srodki , a byłem przekonany ze 0 przechodzi , tak to ogólnie ok wszystko , tylko nie rozumiem tez tych odnowien , wczoraj złapałem 4 ledy i mam w jednym napisane odnowienie , a w trzech pierwsze odnowienie


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 24-10-2016 07:47

(24-10-2016 00:49)kukiz87 napisał(a):  Testowałem przez weekend na starej oklepanej niszy i wiedziałem ze na niej konwersja bedzie licha i była licha bo niecały 1% ale to nie problem , Statystyki musicie koniecznie ulepszyć są dramatycznie nie czytelne , da się jakoś ustawić ile zarobiłem dziś ? ile wczoraj ? czy tylko całymi miesiącami ? a teraz zobaczyłem chyba ten wykresik jest , druga sprawa to według statystyk z domeny a waszych stat brakuje mi 200 wejsc , ok program pewnie zlicza uniq , ale to niemozliwe chyba zeby az taka roznica była , rozumiem 20,50 ale 200 , i rekki mnie chyba uświadomił bo w sumie nie wiedziałem , że przy odnowieniach ktoś musi miec srodki , a byłem przekonany ze 0 przechodzi , tak to ogólnie ok wszystko , tylko nie rozumiem tez tych odnowien , wczoraj złapałem 4 ledy i mam w jednym napisane odnowienie , a w trzech pierwsze odnowienie


Witam,
proszę o podanie w prywatnej wiadomości Pańskiego loginu lub e-maila do naszej platformy. Sprawdzimy Pana sytuację.

Pozdrawiamy


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 24-10-2016 08:53

(24-10-2016 07:47)LeadNow napisał(a):  
(24-10-2016 00:49)kukiz87 napisał(a):  Testowałem przez weekend na starej oklepanej niszy i wiedziałem ze na niej konwersja bedzie licha i była licha bo niecały 1% ale to nie problem , Statystyki musicie koniecznie ulepszyć są dramatycznie nie czytelne , da się jakoś ustawić ile zarobiłem dziś ? ile wczoraj ? czy tylko całymi miesiącami ? a teraz zobaczyłem chyba ten wykresik jest , druga sprawa to według statystyk z domeny a waszych stat brakuje mi 200 wejsc , ok program pewnie zlicza uniq , ale to niemozliwe chyba zeby az taka roznica była , rozumiem 20,50 ale 200 , i rekki mnie chyba uświadomił bo w sumie nie wiedziałem , że przy odnowieniach ktoś musi miec srodki , a byłem przekonany ze 0 przechodzi , tak to ogólnie ok wszystko , tylko nie rozumiem tez tych odnowien , wczoraj złapałem 4 ledy i mam w jednym napisane odnowienie , a w trzech pierwsze odnowienie


Witam,
proszę o podanie w prywatnej wiadomości Pańskiego loginu lub e-maila do naszej platformy. Sprawdzimy Pana sytuację.

Pozdrawiamy

Sprawdziliśmy, wszystko jest w porządku.

Jeśli użytkownik zapisze się przed godz. 11, to jeszcze tego samego dnia następuje pierwsze rebillowanie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kukiz87 - 24-10-2016 09:29

Czyli czekaj np jeżeli delikwent zapisuję się o 8 rano mam 3 zł i dostaje zbilowanie przed 11 jeszcze i mam kolejne 3 zł ? tak s skrócie ?
fajnie by było gdyby była możliwość podglądu ile osób mam w subskrypcji.

Czyli dobrze mniemam że mam 1 odnowienie narazie ?

[Obrazek: XZNFIP.jpg]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 24-10-2016 09:41

(24-10-2016 09:29)kukiz87 napisał(a):  Czyli czekaj np jeżeli delikwent zapisuję się o 8 rano mam 3 zł i dostaje zbilowanie przed 11 jeszcze i mam kolejne 3 zł ? tak s skrócie ?
fajnie by było gdyby była możliwość podglądu ile osób mam w subskrypcji.

Czyli dobrze mniemam że mam 1 odnowienie narazie ?

[Obrazek: XZNFIP.jpg]

Tak, dokładnie.
Ma Pan 3 leady z pierwszego billowania i jeden z rebillowania, ponieważ pierwszy użytkownik zapisał się przed godz. 11:00.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 24-10-2016 10:38

(22-10-2016 12:40)LeadNow napisał(a):  Witam,
Jeśli chodzi o drugą subskrypcję na urządzeniach mobilnych to jest ona wprowadzona.

Pozdrawiamy,
Zespół Lednow.pl

Sprawdzałem dla programu Pobierz123.pl (Music), przez telefon i nie ma oferty skorzystania z drugiego suba (dodatkowego) Pobierz123.pl (Files)


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 24-10-2016 12:50

(24-10-2016 10:38)beRRo napisał(a):  
(22-10-2016 12:40)LeadNow napisał(a):  Witam,
Jeśli chodzi o drugą subskrypcję na urządzeniach mobilnych to jest ona wprowadzona.

Pozdrawiamy,
Zespół Lednow.pl

Sprawdzałem dla programu Pobierz123.pl (Music), przez telefon i nie ma oferty skorzystania z drugiego suba (dodatkowego) Pobierz123.pl (Files)

Druga subskrypcja jest na wszystkich programach z wyjątkiem Pobierz, ale będzie to wkrótce poprawione.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Yamakasi - 24-10-2016 19:49

Leadnow ,

Istnieje możliwość zmiany tekstu w domenie - Pobierz123.pl ?
Chodzi mi o ten tekst -
''Wygenerowano tymczasowy link do pobrania programu.''

Gdyż według mnie nie każdy plik jest programem...
Według mnie lepiej by brzmiało -

''Wygenerowano tymczasowy link do pobrania pliku.''


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 24-10-2016 20:17

(24-10-2016 19:49)Yamakasi napisał(a):  Leadnow ,

Istnieje możliwość zmiany tekstu w domenie - Pobierz123.pl ?
Chodzi mi o ten tekst -
''Wygenerowano tymczasowy link do pobrania programu.''

Gdyż według mnie nie każdy plik jest programem...
Według mnie lepiej by brzmiało -

''Wygenerowano tymczasowy link do pobrania pliku.''

Dziękujemy za sugestię. Pomyślimy nad tym Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rousen - 24-10-2016 22:21

Czy pojawi się program pusta oferta?