Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kukiz87 - 21-10-2016 12:42

Taaa akurat wtedy laptop to była by ostatnia rzecz o której bym myślał Jerk wtedy to raczej bym myślał o Jej majteczkach Lol


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 21-10-2016 13:54

(21-10-2016 12:42)kukiz87 napisał(a):  Taaa akurat wtedy laptop to była by ostatnia rzecz o której bym myślał Jerk wtedy to raczej bym myślał o Jej majteczkach Lol

O ja piernicze Lol niech tylko Szyki wróci to coś czuje będziesz miał "majteczki" CoolLol


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - bananmma - 21-10-2016 13:56

Widzę, że po wyłączeniu dwóch kluczowych programów u konkurencji, dużo ludzi przenosi się do Leadnow Smile Również, się przeniosłem i mam nadzieje, że zarobki wrócą do normy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 21-10-2016 14:18

Prosimy o powstrzymywanie się od komentarzy, które mogłyby obrazić innych użytkowników.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kukiz87 - 21-10-2016 14:23

Oczywiście sorki za mały offtop wróćmy już do tematu Leadnow
a mój komentarz był jedynie dla żartu Smile lubię szykiriki i szczerze mówiąc naprawdę jestem pełen podziwu jej poczynań w zarabianiu


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - aruna91 - 21-10-2016 14:25

(21-10-2016 13:56)bananmma napisał(a):  Widzę, że po wyłączeniu dwóch kluczowych programów u konkurencji, dużo ludzi przenosi się do Leadnow Smile Również, się przeniosłem i mam nadzieje, że zarobki wrócą do normy.

Witamy na pokładzie Big Grin, miło zobaczyć was tutaj Wink
Wrócą spokojnie i to więcej Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kukiz87 - 21-10-2016 14:30

Ja też już noszę się z zamiarem testowania Leadnow i w koncu chyba sie zbiore i edytuje troche linków do was , podoba mi się opcja odnowień , i duży plus za ogromną według mnie stawke z zagranicy, jednak brakuje mi napewno możliwosci edycji drugiej subskrypcji, a i programów mogło by trochę przybyć


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 21-10-2016 14:34

Spoko, ja nie z tych co się obrażają za majteczki, w końcu ich nie noszę, wiec nie ma o co się gniewać Big Grin.

Kukiz87, ja pracuje tylko na pobieraniu (i nie na lapku, a na stacjonarku Big Grin), ale akurat w ln osiągnięcie konwersji, z tego co widze po wynikach innych, na poziomie 10% nie jest jakimś wielkim wyczynem Jerk


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Bennassi - 21-10-2016 18:11

Jak u Was konwersja? U mnie od kilku godzin nic nie wpada :/


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Miedziany - 21-10-2016 18:47

(21-10-2016 18:11)Bennassi napisał(a):  Jak u Was konwersja? U mnie od kilku godzin nic nie wpada :/

No u mnie też ani uu ani leady... a wiem że ludzie wchodzą i wiem że jakiś lead już powinien być ;x