Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - aruna91 - 20-10-2016 16:59

(20-10-2016 16:47)Bennassi napisał(a):  Wow, wpadają komu kolwiek leady z drugiej subskrypcji? :O mi wpadły do tej pory tylko 2 i to na wymuszeniu, chodzi o podwójna weryfikację. Przy opcji "propozycja skorzystania z drugiej subskrypcji" nie wpada dosłownie nic od kilkudziesięciu leadow. Widocznie program jaki promuje w ogóle się nie nadaje do drugiego suba chociaż z drugiej strony u konkurencji wpadało co drugi lead a tu nic a nic

Pisałem dziś z propozycją o to by każdy użytkownik mógł dowolnie wybrać drugą subskrypcje pod siebie.
Działasz na pobieraniu i dostaje ofertę pobierania z drugiego suba(Każdy ma ustawiony pobieranie na drugi sub). "Masło maślane"
Mam nadzieje że szybko to wdrożą, bo drugi sub jakby nie istniał Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Bennassi - 20-10-2016 19:04

Ale jakikolwiek lead z drugiego suba mimo to Ci wpadł? Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 20-10-2016 19:28

Mi wpadają - mam ustawioną 'lepszą' wersje pobierania na drugim subie ;]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Bennassi - 20-10-2016 19:55

A podzielisz się publicznie konwersja drugiego suba czy wiedza ściśle tajna? Big Grin Naprawdę dziwne, że u mnie odkąd drugi sub istnieje nie wpada nic, może coś nie tak z programem który promuje


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - aruna91 - 20-10-2016 20:03

(20-10-2016 19:04)Bennassi napisał(a):  Ale jakikolwiek lead z drugiego suba mimo to Ci wpadł? Smile
Na 140 leadow 5 leadow z drugiego suba.
Szykiryki jak to masz ustawiona lepsza wersje?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kukiz87 - 21-10-2016 00:25

Ile czasu trwa normalna wypłata środków ?
bo ta expresówka jest dopiero od 500 zł ?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 21-10-2016 06:01

Wysylaja w ten sam dzien co zleciles wyplate (Alior Bank). Ta ekspresowka polega na wyslaniu natychmiastowego przelewu, czyli jesli nawet nie masz konta w AB to pieniazki sa ksiegowane natychmiast na Twoim koncie. (Cos w rodzaju Bluecash)


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 21-10-2016 06:52

@[aruna91], tzn. to mam ustawione Tongue, nie wiedziałam jak to nazwać:

[Obrazek: 2734a238f911438fa9a0afc920e550c3.png]

Bo można jeszcze ustawić podwójną weryfikację, ale na moim targecie to raczej zniechęci Smile.

@[Bennassi], nie wiem jaka konwersja, musiałabym sama obliczyć, ale ostatnio na 70 leadów wpadło 5 z drugiego suba, więc nie jest najgorzej. Jak wspominałam, przy takiej konwersji (15-18%) ten drugi sub to miły gift tylko.
Codziennie wpada coś z 2, więc działa na pewno.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kukiz87 - 21-10-2016 09:39

szykiryki a co to za target ? Jerk2 powiedz coś więcej bo ciekawię się robi Idea
może jeszcze jeden ? impreza ( może w końcu się rozwiąże i zdradzi swoją nisze Huh )


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 21-10-2016 12:27

Musicie ja na zlot zaprosic, opić i na chwile pozyczyc laptopa Wink