Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - aruna91 - 20-10-2016 09:29

To wszystko spowodowane jest opóźnieniem, generalnie u mnie wszystko jest wporzadku. I nalicza mi wejscia swoje (z innego adresu ip) bo sprawdzałem. Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szmella - 20-10-2016 10:44

Ile mozna zlecic wyplat w miesiącu? Bo wczoraj zlecilam juz trzecia i sie zastanawiam ile moge jeszcze;-) a nie pamietam bo wrocilam tu po dluzszym czasie


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 20-10-2016 10:52

(20-10-2016 10:44)szmella napisał(a):  Ile mozna zlecic wyplat w miesiącu? Bo wczoraj zlecilam juz trzecia i sie zastanawiam ile moge jeszcze;-) a nie pamietam bo wrocilam tu po dluzszym czasie

Witam,
Nie ma u nas limitu wypłat w miesiącu Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szmella - 20-10-2016 11:04

Dziękuję za odpowiedz, cieszy mnie to:-:-)


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - HardCoreSex - 20-10-2016 15:13

Witam serdecznie ekipę LeadNow ^^
Mam takie pytanie odnośnie drugiej subskrypcji,
kiedy zarabiałem na odnowieniach, jeśli ktoś zarejestrował się na drugą subskrypcje zarobek w statystykach był pokazany w taki sposób:
3zł - Normalniy lead
6zł + Lead z drugiej subskrypcji

[Obrazek: 0857ac63d1.png]

Właśnie testuje zarobek na zapisach i kiedy ktoś się zapisuje z drugą subskrypcją,
nadal zarobek wynosi 6zł:

[Obrazek: 927762e364.png]

No właśnie i nasuwa się pytanie, czy zarobki się zgadzają?
Czy podczas "zapisów" lead z drugiej subskrypcji po prostu zapisany jest osobno?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 20-10-2016 15:24

(20-10-2016 15:13)HardCoreSex napisał(a):  Witam serdecznie ekipę LeadNow ^^
Mam takie pytanie odnośnie drugiej subskrypcji,
kiedy zarabiałem na odnowieniach, jeśli ktoś zarejestrował się na drugą subskrypcje zarobek w statystykach był pokazany w taki sposób:
3zł - Normalniy lead
6zł + Lead z drugiej subskrypcji

[Obrazek: 0857ac63d1.png]

Właśnie testuje zarobek na zapisach i kiedy ktoś się zapisuje z drugą subskrypcją,
nadal zarobek wynosi 6zł:

[Obrazek: 927762e364.png]

No właśnie i nasuwa się pytanie, czy zarobki się zgadzają?
Czy podczas "zapisów" lead z drugiej subskrypcji po prostu zapisany jest osobno?

Witam,

Owszem, zarobki się zgadzają.

Precyzuję:
Przy wyborze odnowień za 3PLN, stawka 6 PLN za zapis nie obowiązuje, jedynie 3PLN za pierwsze zbillowanie i każde kolejne odnowienie.

Kiedy dodatkowo ustawiona jest opcja drugiej subskrypcji, tenże drugi sub jest liczony 6PLN tak jak w zapisie. Jedynie z drugiego suba nie ma w tej chwili odnowień.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - HardCoreSex - 20-10-2016 15:29

Ahh! Już rozumiem, dziękuję za odpowiedź! ^^


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 20-10-2016 15:40

A czy możliwe byłoby wprowadzenie obok ID linku w statystykach, np. po przecinku lub w nawiasie naszego opisu?
Bo łatwiej sprawdzić będzie z jakiej niszy wpadają leady wtedy.

Wyglądałoby to następująco:
Kod:
Pz00cgXc8272
(Opis: Metin Hack) 6zł lead za zapisanie.
Łatwe do wprowadzenia a wiele by ułatwiło.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 20-10-2016 15:59

(20-10-2016 15:40)Czaq napisał(a):  A czy możliwe byłoby wprowadzenie obok ID linku w statystykach, np. po przecinku lub w nawiasie naszego opisu?
Bo łatwiej sprawdzić będzie z jakiej niszy wpadają leady wtedy.

Wyglądałoby to następująco:
Kod:
Pz00cgXc8272
(Opis: Metin Hack) 6zł lead za zapisanie.
Łatwe do wprowadzenia a wiele by ułatwiło.

Dobry pomysł Smile pomyślimy o tym Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Bennassi - 20-10-2016 16:47

Wow, wpadają komu kolwiek leady z drugiej subskrypcji? :O mi wpadły do tej pory tylko 2 i to na wymuszeniu, chodzi o podwójna weryfikację. Przy opcji "propozycja skorzystania z drugiej subskrypcji" nie wpada dosłownie nic od kilkudziesięciu leadow. Widocznie program jaki promuje w ogóle się nie nadaje do drugiego suba chociaż z drugiej strony u konkurencji wpadało co drugi lead a tu nic a nic