Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - knurr - 19-10-2016 07:33

mam dwa pytania?
1. Jak długo idzie normalna wypłata?
2. macie napisane wszystkie kraje swiata czy z usa tez mozna otrzymac leada?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - aruna91 - 19-10-2016 08:22

(19-10-2016 07:33)knurr napisał(a):  mam dwa pytania?
1. Jak długo idzie normalna wypłata?
2. macie napisane wszystkie kraje swiata czy z usa tez mozna otrzymac leada?
1.
Cytat:
Wypłata standardowa: Przelew bankowy, który realizujemy maksymalnie w ciągu kilku godzin. Pieniądze otrzymasz tego samego samego dnia lub najpóźniej następnego dnia roboczego. Wypłaty realizujemy z Alior Banku.

Wypłata błyskawiczna: Przelew realizujemy maksymalnie w ciągu trzech godzin, a pieniądze znajdą się na Twoim koncie natychmiast. Prowizja za usługę wynosi 5% i jest dostępna od 500 złotych - bez ograniczeń w skali miesiąca. Jeśli przelew nie wyjdzie w ciągu trzech godzin, zostaje zrealizowany niezwłocznie jako wypłata standardowa, bez dodatkowych prowizji.

Umowa o dzieło: Jeśli chcesz się z nami rozliczyć na podstawie umowy o dzieło, wybierz odpowiednią opcję i wyślij nam na [email protected] następujące dane: imię, nazwisko, PESEL, adres, numer konta bankowego. W ten sposób możesz się z nami rozliczyć raz na miesiąc na kwotę minimum 500 PLN.

2.Z USA tez mozesz otrzymac leada Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 19-10-2016 09:15

(19-10-2016 07:08)prololex napisał(a):  Jaka konwersja jest na filmach? @Leadnow


Konwersja zależy od wielu czynników, jak np. jakość i rodzaj ruchu, pora dnia, sposób promowania, nisza itp, ale taka na poziomie kilkunastu procent jest jak najbardziej realna.

Nasi partnerzy osiągają naprawdę wysokie wyniki, więc zapraszamy do testowania Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - bananmma - 19-10-2016 10:24

Którego programu używać do promowania filmów? Videos2 czy Videos? I czy trzeba dla każdego filmu tworzyć oddzielny link i go konfigurować czy można korzystać z jednego linku? Na leadmore można było podać link do filmweb, tutaj tego nie ma i ogółem widzę, że program z filmami jest bardziej taki ubogi, chyba, że coś źle patrzę.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 19-10-2016 10:33

(19-10-2016 10:24)bananmma napisał(a):  Którego programu używać do promowania filmów? Videos2 czy Videos? I czy trzeba dla każdego filmu tworzyć oddzielny link i go konfigurować czy można korzystać z jednego linku? Na leadmore można było podać link do filmweb, tutaj tego nie ma i ogółem widzę, że program z filmami jest bardziej taki ubogi, chyba, że coś źle patrzę.


Polecamy Videos 2, lepiej się sprawdza.

Oczywiście można korzystać z jednego linku.

Nasz program w obecnej formie bardzo dobrze konwertuje, a rozszerzyć go na razie nie możemy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - evra - 19-10-2016 11:28

Aż się zdziwiłem, bo jestem kilka godzin na serwisie a już konwersja mega Smile

Kiedy mogę się spodziewać na widget drugą subskrybcję?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 19-10-2016 11:37

(19-10-2016 11:28)evra napisał(a):  Aż się zdziwiłem, bo jestem kilka godzin na serwisie a już konwersja mega Smile

Kiedy mogę się spodziewać na widget drugą subskrybcję?

Bardzo nas to cieszy Smile

Druga subskrypcja na widget jest w planach, pojawi się wkrótce Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 19-10-2016 13:49

(19-10-2016 11:37)LeadNow napisał(a):  
(19-10-2016 11:28)evra napisał(a):  Aż się zdziwiłem, bo jestem kilka godzin na serwisie a już konwersja mega Smile

Kiedy mogę się spodziewać na widget drugą subskrybcję?

Bardzo nas to cieszy Smile

Druga subskrypcja na widget jest w planach, pojawi się wkrótce Smile

Co rozumiemy mówiąc 2 subskrypcja jako widget?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 19-10-2016 14:39

(19-10-2016 13:49)Czaq napisał(a):  
(19-10-2016 11:37)LeadNow napisał(a):  
(19-10-2016 11:28)evra napisał(a):  Aż się zdziwiłem, bo jestem kilka godzin na serwisie a już konwersja mega Smile

Kiedy mogę się spodziewać na widget drugą subskrybcję?

Bardzo nas to cieszy Smile

Druga subskrypcja na widget jest w planach, pojawi się wkrótce Smile

Co rozumiemy mówiąc 2 subskrypcja jako widget?

Chyba się nie zrozumieliśmy. Smile

Na ten moment przy widgetach nie ma możliwości ustawienia drugiej subskrypcji, ale taką opcję mamy w planach i pojawi się ona już wkrótce. Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 19-10-2016 14:43

Witam, czemu na probieranie music dla urządzeń mobile nie ma oferty dodatkowej subskrypcji? Jest to widoczne tylko dla komputerów?