Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 15-10-2016 23:21

Sprawdziłem konwersje na stawce 7.50 odnowienia bardzo słaba, na 6 zł normalnie wysoka jak zawsze. Także zostaje przy normalnej Smile


PS: Nadal czekam na program PSC


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 16-10-2016 10:16

(15-10-2016 18:59)beRRo napisał(a):  Witam dziś chciałem spróbować programu download music u Państwa, wszystko ładnie było na urządzeniach komputerów i laptopów, gdy wchodziłem z urządzenia mobile telefon tablet to była inna strona która wymagała rejestracji konta a nie podania numeru kom.

Landingi na urządzeniach różnią się od siebie.

Proszę jednak przesłać nam screeny i linki tego landingu na adres [email protected] - sprawdzimy to.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - evra - 16-10-2016 16:18

Zrobicie na widget drugą subskrypcję?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 17-10-2016 08:33

Witam,
Widget na drugą subskrypcję jest już w planach.


Pozdrawiamy,
Zespół Leadnow.pl


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - piotrekprorok - 17-10-2016 10:11

[Obrazek: cca657688eb64456a20a45ed2ce9dcd3.png]

[Obrazek: 26aadeb1df66471fb8a1a5a27ba8ff26.png]

Jak brać na poważnie serwis, który przez 2 miesiące pracuje nad programem i nadal go nie dodał impreza


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 17-10-2016 10:49

Witam,
Cały czas zajmujemy się ulepszaniem naszej obecnej oferty. Co nie oznacza, że program PSC został odsunięty od realizacji.
Prace nad nim trwają a przecież nie chodzi o to żeby dodać wadliwy i niedziałający program do użytkowania. Dobrze zrobiony i profesjonalny program wymaga czasu.

Pozdrawiamy,
Zespół Leadnow.pl


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - magyx - 17-10-2016 10:50

Zieew, wiele innych serwisów też nie wprowadza wszystkiego na życzenie od razu.

Serwis się rozwija, wchodzą inne programy, konwersja jest zadowalająca, wypłaty bardzo szybkie. Nie wiem czemu ma być to nie poważne.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - krojek - 17-10-2016 11:34

Czemu w programie Videos 2 na wersji mobilnej nie ma playera?
Prosiłbym o dodanie takiej opcji bo bardzo mi zależy na tym


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 18-10-2016 11:07

Witam,
Jeśli chodzi o program123(videos) w wersji mobilnej to jest jeszcze dostosowywany do jak najlepszego użytkowania.
Dziękujemy za sugestie, dotąd nikt nie zgłaszał takiej potrzeby. Mamy plany w przyszłości to wprowadzić.

Pozdrawiamy,
Zespół Leadnow.pl


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 18-10-2016 11:08

W tym poscie chciałbym podzielic się dłuższą opinia nt serwisu @[LeadNow] .
Wczesniejszy kilku godzinny test nie wyszedł najlepiej i wraz z leadnow.pl miałem mały zatarg.

Mimo tego pomyslalem ze warto spróbować dać Wam jeszcze jedną szansę Wink i powiem szczerze, ze zostałem zaskoczony. Linki wstawilem ok godziny 18 i do 23 konwersja wyniosla 12%! Na leadmore podobnej nie miałem za wyjatkiem kilku razy w ciągu kilku lat.


[Obrazek: Screenshot_20161018_115138.png]

Pomyslalem więc, że zostanę na dłuższe testy a być może na stałe!

Ciekaw tylko jestem czy istnieje szansa zwiekszenia stawki chociaż o 10-20% bo wtedy byłoby pięknie.
Korzystam z programu jednorazowy zapis oraz odnowienia 3zl 3x.

Czekam na odpowiedź i zarazem zmieniam w dużym kącie myślenie i zdanie o serwisie!
Mam nadzieję, że ze stawka sie da radę dogadac i wtedy ruszylbym z zarobkami pełną parą u Was!

Pozdrawiam!