Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szmella - 12-10-2016 18:51

Dziękuję za odp:-) dzisiaj powróciłam na leadnow i jestem bardzo zadowolona:-) dwucyfrowa konwersja plus super zarobek. Jak tak bedzie codziennie to zostaje na stale i polecam kazdemu:-)


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Bennassi - 13-10-2016 10:47

(11-10-2016 19:34)xchangerx napisał(a):  
(11-10-2016 11:28)rousen napisał(a):  od 9 pażdziernika leady z podwójnej weryfikacji nie wpadają, nie wiem czym to jest spowodowane, wcześniej było wszystko okej.

Potwierdzam przedtem co drugi dawał 2leady a teraz nic. Leadnow wiadomo kiedy awaria ustanie?


Co drugi? Niezłe jaja Big Grin mi wpadły 2 dodatkowe leady na ponad 300 więc nawet nie 1% na drugim subie


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-10-2016 11:07

Witam,

Druga subskrypcja w ostatnim czasie została ulepszona, więc co drugi lead z drugiej subskrypcji jest jak najbardziej realny.

Operatorzy mieli małe problemy, więc mogło to chwilowo wpłynąć na konwersję. Wszystko jest już w porządku.

Pozdrawiamy,
Zespół Leadnow.pl


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rousen - 13-10-2016 12:27

A jednak mi nie wpadają leady z podwójnej weryfikacji, wcześniej co drugi lead teraz żaden od ostatnich 30/40 leadów.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-10-2016 13:56

Na konwersję ma wpływ wiele czynników, pora dnia, jakość ruchu, jego rodzaj.. Nigdy nie jest taka sama jak i również częstotliwość wpadania leadów.

Prosiłbym o kontakt z nami >> e-mail: [email protected], GG: 54618242, Skype: kontakt_4142 oraz o podanie nam linku za pomocą którego Pan promuje. Przyjrzymy się Pana sytuacji szczegółowo.

Pozdrawiamy,
Zespół Leadnow.pl


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Białas - 13-10-2016 20:22

Zaliczacie lead, gdy ktoś ma 0 na koncie?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-10-2016 20:40

Lead zaliczany jest za każdy zbillowany sms. W przypadku gdy na koncie nie ma środków, jest to niemożliwe.


Pozdrawiamy,
Zespół Leadnow.pl


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Marcin0292 - 14-10-2016 15:34

Ale informacja o oczekującym ledzie jest widoczna? jak użytkownik doładuje konto to lead wskoczy na nasze konto?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 14-10-2016 15:54

Witam,

Precyzuję:

W usłudze odnowienia sms: lead zaliczany jest dopiero po wysłaniu do użytkownika płatnego sms-a przez operatora.
Użytkownik musi mieć środki na koncie.

W usłudze zapisanie na subskrypcję: lead zaliczany za każde poprawne zapisanie się na subskrypcję.
Użytkownik nie musi mieć środków na koncie.

Pozdrawiamy,
Zespół Leadnow.pl


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 15-10-2016 00:17

Czekając na program PSC

[Obrazek: 1257432_zasiedzial-sie-przy-komputerze.jpg]