Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 22-09-2016 12:33

Tak wkrotce dodamy Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 26-09-2016 07:59

Drodzy partnerzy!

Przygotowaliśmy dla Was kolejną niespodziankę: wypłaty ekspresowe!

Niezależnie, w którym banku masz konto, natychmiast po wysłaniu przez nas przelewu otrzymasz środki. Przelewy realizujemy do trzech godzin.

Liczba wypłat ekspresowych jest nieograniczona. Jedynym warunkiem jest zlecenie wypłaty na minimum 500 PLN. Koszt takiego przelewu wynosi 5% zleconej kwoty do wypłaty.

Pozdrawiamy,

Zespół LeadNow


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rousen - 11-10-2016 11:28

od 9 pażdziernika leady z podwójnej weryfikacji nie wpadają, nie wiem czym to jest spowodowane, wcześniej było wszystko okej.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-10-2016 15:44

@rousen

Niektórzy operatorzy mają awarię i dlatego leady mogą nie wpadać.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - xchangerx - 11-10-2016 19:34

(11-10-2016 11:28)rousen napisał(a):  od 9 pażdziernika leady z podwójnej weryfikacji nie wpadają, nie wiem czym to jest spowodowane, wcześniej było wszystko okej.

Potwierdzam przedtem co drugi dawał 2leady a teraz nic. Leadnow wiadomo kiedy awaria ustanie?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rousen - 11-10-2016 19:44

a czy te "zaległe leady" zostaną doliczone do konta, czy dopiero będą wpadać jak awaria u operatorów ustanie ??


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-10-2016 19:47

Prawdopodobnie jutro, ale nie możemy zagwarantować, ponieważ to nie zależy od nas.

Jeśli operatorzy przekażą leady, oczywiście będą one zaliczone. Ale to również zależy od nich, u nas żaden lead nie ginie Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-10-2016 12:59

Witam,

Chcielibyśmy poinformować o odświeżeniu naszego programu konkursowego z wersji iPhone 6 do wersji iPhone 7.

Życzymy wysokich wyników!

Pozdrawiamy,
Zespół Leadnow.pl


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szmella - 12-10-2016 15:13

2 szybkie pytanka, bo dawno mnie tu nie było .
Opłaca się jeszcze zarabianie na doładowaniach? Zlicza jak trza?
I czy liczone są puste leady?
I jak zmienić drugą sub na inny program bo coś nie mogę ogarnąć tego a mam ustawione automat pobieranie files?
Jednak 3 ;D


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-10-2016 17:25

Oczywiście, że się opłaca zarabiać na doładowaniach oraz poprawnie zalicza.

Tak liczone są puste leady.

Jeśli chodzi o drugą subskrypcję to z pobieraniem testy wyszły najkorzystniej, dlatego na nim bazujemy.

Pozdrawiamy,
Zespół Leadnow.pl