Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - smyku - 11-08-2016 09:15

Czemu wy rozmawiacie o konwersji która de facto nie ma żadnego znaczenia , znaczenia ma jedynie kwestia żeby kasa sie zgadzała.

Co z tego ze np osiągnę u was konwersje 5% na 1000 wejść z czego bede mieć 50 Leadow po 4zl = 200zl.

Na LM osiągnę konwersje 2,5% bo tną leady jak poparzeni czyli 2x niższa niz u was na 1000 wejść daje to 25 Leadow . Mając stawkę 8zl mam mam 200zl + drugi sub na którym przeważnie mam 50% konwersji ze stawka 7zl daje to kolejne 12 Leadow czyli jakieś 80zl.

De facto mając 2x niższa konwersje niz u was zarobię więcej.

Nie rozumiem dyskusji o konwersji która zreszta mozna manipulować i sztucznie podrasować.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 11-08-2016 09:18

(10-08-2016 20:37)LeadNow napisał(a):  @szykiryki

Jesteś pierwszą osobą, której udało się zrównać konwersję na obu serwisach. Gratulujemy Smile !Musisz mieć bardzo specyficzną niszę, bo to nie lada wyczyn uzyskać taką konwersję na LM.

Jesteś jednak wyjątkiem, bo praktycznie wszyscy nasi partnerzy, którzy działali na LM, mają znacznie większą konwersję u nas - nawet dwukrotnie.

To tłumaczy, dlaczego jest u nas stawka 4 PLN - po prostu rzetelnie rozliczamy się ze wszystkich leadów.

Myślę, że i dla Ciebie znajdziemy jakieś rozwiązanie, dlatego właśnie wysłaliśmy Ci maila Wink
Tylko proszę, nie mówcie potem. Sugerujecie w tym poscie, że LM nie rozlicza się rzetelnie ze wszystkich leadow. Tną?
Myślę że to po prostu nieudolne zwalczanie konkurencji Big Grin bez hejtu tutaj bo Wasz serwis szanuje, ale myślę, że te słowa trochę nie na miejscu Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-08-2016 09:23

@smyku
Jeśli ktoś ma wysoką konwersję, to automatycznie to się przekłada na większy zarobek. Oczywiście mowa tutaj o w miarę ludzkich statystykach wejść.
Co z tego, że masz np. stawkę 7 zł, jeżeli konwersja leci na łeb na szyję.

@mahuzz
My mówimy o sobie, nie o innych Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 11-08-2016 09:30

Musisz mieć bardzo specyficzną niszę, bo to nie lada wyczyn uzyskać taką konwersję na LM.
Pewni jesteście? Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-08-2016 09:49

@mahuzz
Odnośnie czego tyczy się Twoje zapytanie? Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 11-08-2016 09:54

No piszecie że taka konwersja na LM to nie lada wyczyn. Niby dlaczego? Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-08-2016 10:30

Po prosto analizujemy, to co widzimy. Rzadko się zdarza, żeby jakiś partner LM miał tak regularną konwersję u nich jak to jest w przypadku szykiryki. Tym niemniej jednak główna w tym Jej zasługa Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mahuzz - 11-08-2016 10:33

No takie są subskrypcje SMS - ani na LM, ani u Was, ani nigdzie indziej nie będzie NIGDY stabilnej konwersji. Nie ma co pisać o innych serwisach Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Revoltan - 11-08-2016 15:41

Bronicie się okropnie przed podniesieniem stawki, ale róbcie co chcecie. Wracam do LM gdzie stawkę mam 8 zł Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 17-08-2016 11:50

Drodzy Partnerzy oraz przyszli Partnerzy!
Uzbierała Ci się na koncie duża suma i nie chcesz wypłacać wszystkiego od razu? Od dzisiaj to nie problem! Podczas dokonywania wypłaty możesz łatwo ustalić kwotę, jaką chcesz wypłacić w danym momencie.

Życzymy wysokich zarobków!