Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Martin676 - 10-08-2016 15:49

Leadnow - mam wrażenie, że sugerujecie się dawną konwersją, która grała na doładowaniach. Te czasy już minęły, spamerów na grupach coraz mniej...naiwnych na doładowania chyba też Wink Tak samo jak sugerowanie się kilkoma wydawcami, którzy osiągają po 15-20% konwersji trzaskając grupy z kont z phishingu...jeden Pan od grupek już zamknął swój dziennik więc nie powinniście jego dawnej konwy brać po uwagę Tongue
Stawka też w porównaniu do konkurencji nie jest powalająca. Swojego czasu zarabiałem u Was, byłem zadowolony, jednak metody i nisze bardzo szybko się u mnie zmieniają dlatego od tego roku nie zarabiam z Wami. A to co wyżej napisałem to tylko moja opinia, nie musicie się do niej ustosunkowywać...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-08-2016 15:53

W programie Pobierz123 mamy konwersję na poziomie od kilku do kilkunastu procent, więc jak najbardziej mamy powody, aby się nią chwalić Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 10-08-2016 18:16

Ja na wspolprace z leadnow nigdy nie narzekałam, konwersja ok 10% na pobieraniu, analogicznie do LM...
Tylko, ze tutaj dostaje 4 zł za leada, w lm 7,50 zł (+2sub, w leadnow ani jeden lead nie wpadł na 2subie...), wiec mogłabym mieć nawet o 50% niższa konwersję w LM i tak wyszłabym na tym lepiej.
Ale są na pewno partnerzy, którym opłaca się współpraca z Wami. I ich powinniscie zachecic, by nie odchodzili. Nie ma lepszej zachęty niż motywator finansowy!
Warto pomyśleć o zwiększeniu stawki... skoro inne serwisy to proponują i nadal im się to "opłaca" (nawet przy 'pustych' leadach), dlaczego tutaj stawka jest taka głodowa...?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-08-2016 20:37

@szykiryki

Jesteś pierwszą osobą, której udało się zrównać konwersję na obu serwisach. Gratulujemy Smile !Musisz mieć bardzo specyficzną niszę, bo to nie lada wyczyn uzyskać taką konwersję na LM.

Jesteś jednak wyjątkiem, bo praktycznie wszyscy nasi partnerzy, którzy działali na LM, mają znacznie większą konwersję u nas - nawet dwukrotnie.

To tłumaczy, dlaczego jest u nas stawka 4 PLN - po prostu rzetelnie rozliczamy się ze wszystkich leadów.

Myślę, że i dla Ciebie znajdziemy jakieś rozwiązanie, dlatego właśnie wysłaliśmy Ci maila Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - selfie - 10-08-2016 22:30

(08-07-2016 13:13)LeadNow napisał(a):  
(08-07-2016 13:03)JustinTime napisał(a):  Witam, czy jest opcja dodania programu paysafecard?

Chodzi o to, żeby płatności były w ten sposób realizowane?

Raczej chodzi o program promocyjny, który można promować Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 11-08-2016 06:47

(10-08-2016 20:37)LeadNow napisał(a):  @szykiryki

Jesteś jednak wyjątkiem, bo praktycznie wszyscy nasi partnerzy, którzy działali na LM, mają znacznie większą konwersję u nas - nawet dwukrotnie.

Wysłałam maila ze screenem konwersji na LM z kilku dni Smile.
Nawet jeśli niektórzy partnerzy notują dwukrotnie większa konwersję u Was niż na LM, to wciąż finansowo wychodzą na tym tak samo- właśnie ze względu na stawke Smile. Lepiej więc dążyć do poprawy konwersji w serwisie, który oferuje wysoką stawkę...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 11-08-2016 06:58

Ja również mam wrażenie, że żyjecie dawną konwersją z programu doładowania. Zaprosiliście @[Czaq] do siebie i okej, macie takie prawo. W jego niszy na 102 UU wpadły tylko 2 leady, więc już teoria o wysokiej konwersji legła w gruzach. Piszecie mu, że to mało UU, że bardziej miarodajna konwersja wypadnie przy 300-400 UU. Okey, z tym akurat nie mam problemu, ale kiedy ja testowałem Wasz serwis to:

- miałem w ciągu jednego dnia prawie 1k UU i wpadły zaledwie 3 leady. Napisałem Wam o tym, a Wy odpisaliście wtedy, że 1k UU to trochę mało, żeby leady zaczęły się sypać i że muszę popracować kilka dni i wtedy będzie okej. No proszę Was.... 300-400 UU już daje miarodajną konwersję, a prawie 1000 UU nie?

Sugerowałbym obrać jedno stanowisko, bo mydlicie oczy tą konwersją trochę, co można zauważyć w całym wątku LeadNow, bo nie tylko Ja i Czaq mieliśmy tak niską, a rzekomo miała być 2x wyższa niż na LM Smile

Finalnie? Na LM miałem większą konwersję, a i stawka podskoczyła do 6.5zł, więc nawet nie wychodziło tak samo finansowo, bo byłbym stratny. Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-08-2016 08:23

@Karewer
Prawie 1k i to na cały dzień? Czy aby napewno? My mamy niezbite dowody, że jednak tak nie było. Nie pisałeś nam również o 1k UU w kontekście przepiętych linków.
I również analogiczna sytuacja jak u Czaq, tj. przepięcie linków tylko na parę godzin.

My sugerujemy przypomnieć sobie naszą konwersację i nie oczerniać nas. I nie mydlimy oczu, tylko opieramy się na wynikach naszych partnerów Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 11-08-2016 08:44

Ale co tu przypominac? Aby zarobic więcej niż u konkurencji ktos musi miec konwersje nie przykladowo 4% a 8% a żeby wyszlo mu to na plus i aby zostac u Was ok. 10%. Ja niestety w to nie uwierze bo sprawdzałem tak jak i inni.
Może gdyby były odnowienia lub jakieś dodatki lub dobrze konw. drugi sub to by sie to oplacalo a tak?...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-08-2016 08:54

To jest branża sub sms - jednego dnia masz tyle, innego dnia może Ci się obrócić wszystko o 180 st. Niektórzy myślą, że wrzucą sobie linki i $$ samo zacznie spływać na konto. To jest marketing internetowy - tutaj nie ma przestoju, co chwila coś trzeba zmieniać, testować, być o krok do przodu od innych.
Mamy wielu partnerów, którzy mają stabilną konwersję na poziomie kilkunastu procent. Tylko, że oni są zdeterminowani by zarabiać duże pieniądze. Nie marudzą, że jednego dnia jest słabsza konwersja, że w ciągu 6h wpadły im tylko 3 leady. Oni próbują coś zmienić, testują nowe rozwiązanie, aby jednak dzień zakończyć na +. A skoro nadal istniejemy na rynku, to znaczy, że jednak nasza konwersja działa i jest skuteczna Smile