Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - moreNeed - 08-07-2016 13:36

@up Bardziej chodziło mu o program Ale płatności paysafecard też były by super.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 08-07-2016 13:38

(08-07-2016 13:36)moreNeed napisał(a):  @up Bardziej chodziło mu o program Ale płatności paysafecard też były by super.

Rozumiem Smile. Zastanowimy się Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Majka - 08-08-2016 18:54

Czy jest możliwość transferu pieniędzy między kontami? Jakie minimum?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 08-08-2016 19:10

@up nie ma takiej opcji.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 08-08-2016 20:12

Jest dokładnie tak jak mówi Toskan.

Majka, napisz do nas jaki masz problem spróbujemy Ci pomóc.

E-mail: [email protected]
Tel: 509 682 944
GG: 54618242
Skype: kontakt_4142


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Majka - 08-08-2016 20:18

Dziękuję za odzew. Problemu nie ma Dodgy poradzę sobie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 10-08-2016 14:52

Dostałem propozycje mailowa aby przeniesc linki z leadmore do leadnow. Support który mnie zapraszal obiecywal 2x większą konwersje niz w leadmore.
Wstawilem linki na ok 6h i przy 100 wejsciach miałem 2leady... czyli konwersje 2% gdzie na LM wynosi 3 do 5%.
Różnica jest równiez taka że tam stawka jest godziwa a 4zl wasze to po prostu tragedia.
Zamiast pisac do klientow i obiecywac złote gory (złotą konwersje:coolSmile to proponuje polepszyc wygląd programów i stawek.

No i jeszcze taka dopiska: dzień w dzień z automatu wpada mi mniej więcej tyle samo leadow więc proszę nie pisać ze 6h to za mało na testy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-08-2016 15:21

@Czaq
Przerzuciłeś linki w najgorszą porę dnia. Pierwszy lead wpadł ok. 10-ej, drugi ok. 14-ej. Na dodatek na 6h. Gdybyś wrzucił na cały dzień, to mógłbyś mieć o tych parę leadów więcej. I jeszcze tylko 102 wejścia... Jeśli chcesz tak porównywać dokładnie, to dopiero przy co najmniej 300-400 wejściach można by mówić o jakiejkolwiek miarodajnej konwersji. Inni nasi partnerzy przy takiej samej stawce zawsze mają o parę procent większą konwersję niż Ty w tym "teście".
Skoro piszesz, że dzień w dzień wpada Ci tyle samo. Proponujemy wrzucić faktycznie na cały dzień, a nie 6h i to tych najgorszych pod względem zarobku.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 10-08-2016 15:35

Nie wiem skąd wzieliscie dane ale zostały wrzucone od ok.13 do prawie 20.00.
Nie narzekam bo 2 leady wpadly ale czy nie uwazacie, ze konwersja wcale nie jest wyższa niz u konkurencji?
Pozdrawiam


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-08-2016 15:43

Wszystko może zależeć od specyfiki strony, danego dnia, chwili. To jest zarabianie w sieci - jednego dnia na 100 wejść możesz mieć 20 leadów, drugiego dnia ledwo 2. Każdy Ci może powiedzieć, że 100 wejść nie jest miarodajne do obliczania wahań konwersji. Długość Twoje testu również, bo 6h to ledwie 1/4 dnia.
Dane zostały wzięte z naszego panelu.