Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dante_/ - 10-05-2016 18:34

Tak jak pisałem, na początku było dobrze, później trochę gorzej, ale było to już do odczucia. A co do drugiej subskrypcji to 100 wejść w lokalizator i 0 leadów, a na początku 'przygody' z LeadNow wpadł mi drugi lead, ale z pliku POBIERZ, a nie miałem tego ustawionego. Tak czy siak dzięki za zarobki, ale nie ma co się martwić o to, czy leady są modernowane czy nie, więc zdecydowałem przenieść się. Pozdrawiam


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - HEI$ENBERG - 13-05-2016 20:28

Również początek i środek miałem bardzo dobry, na końcu z lekka "klops". Nisza nie jest wypalona bo na innym portalu działa o niebo lepiej niż teraz na Leadnow, mimo wszystko bardzo dobrze mi się współpracowało z LeadNow. Może jeszcze coś u Was podziałam na dniach ale czy zostanę - nie wiem, to zależy jak będą wyglądały wyniki. Przenosiny nawet dobrze podziałały. Były minusy to teraz plusy, pierwszym plusem w sieci "leadnow" jest kontakt, często dostawałem odpowiedzi nawet nocami w weekendy gdzie wyraźnie mają napisane, że pomoc można uzyskać od poniedziałku do piątku, do godziny 22:00. Drugim plusem są wypłaty, minimalna wypłata 50zł, bez limitu, nie ma tu takich "jaj" jak u innej sieci, że pierwsza wypłata od 50zł, a druga już dopiero od 500zł. Trzecim plusem jest to, że wypłaty dochodzą błyskawicznie szybko, przykład - zlecam wypłatę o 1 w nocy, a pieniądze na koncie mam maksymalnie do godziny 14 (tego samego dnia) w dodatku nie trzeba dopłacać za "ekspresową" wypłatę. Wink

@@edit, poprawiło się - stosunek zarobku do wejść mi się podoba. ; )


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Revoltan - 16-05-2016 11:19

Wam też znacznie spadła konwersja na programie Pobierz, upload?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rousen - 16-05-2016 15:04

Mi spadła konwersja na programie z doładowaniami, o jakieś 3/4% ale zarobki są mniej więcej podobne.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rousen - 23-05-2016 18:19

Jak tam dzisiaj u was z konwersją? U mnie dość słabo


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - selfie - 23-05-2016 18:45

(23-05-2016 18:19)rousen napisał(a):  Jak tam dzisiaj u was z konwersją? U mnie dość słabo

11% not bad.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rojasQ - 03-06-2016 16:43

Leadnow jeszcze żyje? Smile Bo ostatnio konwersja u mnie zerowa, nie dostaję też odpowiedzi na maila.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dante_/ - 03-06-2016 17:08

(03-06-2016 16:43)rojasQ napisał(a):  Leadnow jeszcze żyje? Smile Bo ostatnio konwersja u mnie zerowa, nie dostaję też odpowiedzi na maila.

Ja zrezygnowałem z LeadNow po tym jak próbowali wmówić, że opóźnienia za leady są i nie da się ich zniwelować.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - selfie - 03-06-2016 21:15

(03-06-2016 16:43)rojasQ napisał(a):  Leadnow jeszcze żyje? Smile Bo ostatnio konwersja u mnie zerowa, nie dostaję też odpowiedzi na maila.

To napisz na GG, nie zauważyłem szczególnych problemów z kontaktem z nimi.

@Up

Bo wszędzie są opóźnienia lub zdarzają się opoźnienia. W jaki sposób zniwelować coś co nie wychodzi od nich samych, a przechodzi drogę agr-ldn-Ty?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 04-06-2016 10:58

rojasQ - dziwne, bo odpowiadamy na wszystkie maile. Mógłbyś jeszcze raz się odezwać na [email protected], dodając w treści Twój nick z forum 0 abyśmy wiedzieli, że Twoja wiadomość wreszcie doszła?

selfie - dziękujemy. Opóźnienia leadów to najwyżej kilkanaście minut. Sytuacje, gdy są większe, wynikają z winy operatorów i są bardzo rzadkie. Dodam jeszcze, że nam się jeszcze nigdy nie zdarzyło mieć opóźnienia większe niż kilka godzin (i to już zupełnie ekstremalna sytuacja), a konkurencji zdarzały się nawet kilkudniowe.